Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG w TVN


Guest loscar

Recommended Posts

CyberKoza innym za ostre słowa chcesz bana dawać a mnie za słowo krytyki kazujesz wsadzać morde do kubła? Może jestem młody i nie siedze w asg tak długo jak inni ale mam pokolei w głowie, wyrażam to co myśle i jestem jaki jestem. A po tym co znalazłem w Twoim profilu utwierdziło mnie w tym że nie ma sie co przejmować Twoimi słowami - fanie tekstów o Norrisie...

 

Dyplomacja - eskalacja. Najpierw strzelaj, potem pytaj.

CyberKozA

[Tylko Chuck Norris jest obiektywny.]

 

 

Jeśli faktycznie TVN w jakiś sposób oszukał tych panów którzy użyczyli swych twarzy to ich przepraszam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajną taśmą przyklejona ta karteczka na drzewie :-F Aaa i kolega pokazujący na przykładzie glocka mówiący ciągle broń, broń, broń, albo "tutaj się ładuje naboje"... :???:

 

A nie zastanawiasz się może nad tym co by było, jakby teren gry nie był oznaczony?

Tak, osobiście wydrukowałem ostrzeżenia i użyczyłem taśmy do jego oznaczenia.

 

"Broń"? Obejrzyj jeszcze raz i wsłuchaj się w kontekst z którego to zostało wyrwane (początek wypowiedzi).

 

Foka, sorki, ale nie mam teraz głowy aby odpowiedzieć konkretnie na Twoje pytanie :(

Link to post
Share on other sites

TheProsiak, zastanów się co Ty piszesz. Czy to, że interesujesz się militariami upoważnia Cię do "zabawy" w AS :?: Czy może czujesz się lepszy od kogoś, dla kogo to jest tylko czysta rozrywka ?? Chcesz dzielisz ludzi na dobrych i złych (tych którzy powinni lub nie powinni) :?:

Edited by Maximus1944pl
Link to post
Share on other sites

Oczywiście pozdrawiam tych, którzy wypowiedzieli się w stylu, że "mamy nakopane", "umrzyjcie" itp. Dyskutować nie zwykłem z poziomem tak nisko ustawionym. Podobnie nie mam zamiaru dyskutować z opinią odnośnie "chcieliście zabłysnąć w telewizji" czy głosami rozpaczy "będą nam malowali repliki".

 

Co do reszty kwestie wyjaśnili już inni maniacy, którzy byli wtedy na strzelance oraz mieli styczność z ekipą TVN'u.

Żaden z nas nie miał wątpliwości co do charakteru reportażu, mieliśmy jedynie nadzieje, że zostaniemy my sami pokazani tacy, jacy jesteśmy - niegroźni dla społeczeństwa, dziecinnie wydający fortunę na zabawki itp.

Oczywiście kwestie ochrony oczu, znakowania terenu, zasad na strzelankach, transportowania zabawek w ukryciu i wiele innych, o których mówiłem została wycięta i nie wyemitowana. Normalne. Jeśli ktoś myślał, że inaczej będzie - cóż naiwność.

Reportaż musiał mieć tło w postaci osób bawiących się w airsoft i jestem zadowolony, że byli to ludzie, z którymi mam styczność w weekendy, bo jak wykazuje historia gorzaj wychodzi formuła "o nas bez nas".

 

Z mojej strony to tyle.

Podzielam jednak radę udzieloną tutaj już wcześniej - nie radzę nic robić w kierunku protestowania, prostowania czy czegoś w tym stylu. Reportaż miał zostać wyemitowany i już. Jego forma pozostawia wiele do życzenia, ale taka jest formuła programu.

Link to post
Share on other sites

jestem jaki jestem.

Skoro już tak sobie wjeżdżamy na idoli, to widzę że do twoich zalicza się M. Wiśniewski? :wink:

wyrażam to co myśle

I masz do tego prawo. Nawet jeżeli myślisz źle.

innym za ostre słowa chcesz bana dawać a mnie za słowo krytyki kazujesz wsadzać morde do kubła?

Np komu chcę bana dać? Jakiś przykładzik? Czy może znowu się kompromitujesz?

 

A co do mordy w kuble - wjechałeś na sporą grupę ludzi, w tym na mnie, i nie podoba mi się to. Równie dobrze mogę wyszydzić twoje militarne podejście do ASG prostym argumentem: jak jesteś taki wojak, to idź na zawodowca, a nie kozacz z plastikowym karabinem, myśląc że jak wsadzisz na siebie tonę oryginalnego sprzętu (czasem być może kradzionego z wojska, czy to naszego, czy innego) to jesteś jak bohater a hamerykańskiego (wnioskuję po avatarze) wojska.

 

 

EDIT:

Dzikki - miło że się odezwałeś. Myślę że to ostatecznie utnie spekulacje i wjazdy na was.

Chociaż kilku kretynów i krzykaczy zawsze się trafi, co widać po forum UWAGI :/

Link to post
Share on other sites

Z mojej strony to tyle.

Podzielam jednak radę udzieloną tutaj już wcześniej - nie radzę nic robić w kierunku protestowania, prostowania czy czegoś w tym stylu. Reportaż miał zostać wyemitowany i już. Jego forma pozostawia wiele do życzenia, ale taka jest formuła programu.

No i racja. będzie co ma być.

Link to post
Share on other sites

Majkel86 poziom 99% wypowiedzi niestety nie odbiega zbytnio od poziomu samego programu, a najgorsze że nic na to nie poradzisz. Dzieci onetu są w natarciu.

 

Ale dzięki temu ja jaki i zapewne jeszcze pare osób dobrze się bawie. Co do reportażu to czego się spodziewaliście po dziennikarzykach nastawionych na tanią sensacje ? :roll:

ps: dodałem swoje trzy grosze do całej dyskusji

Link to post
Share on other sites

Najlepiej to przemilczeć i stosować nadal te same zasady bezpieczeństwa albo nawet je wzmóc.

 

Ogrodzić zawsze teren taśmą, przytwierdzić stosowne tabliczki, informujące o potencjalnym zagrożeniu, a jeżeli to możliwe, organizować strzelanki tam, gdzie żywej duszy nie ma.

 

To raczej na tyle. Nie sposób zapanować nad resztą, czyli oszołomami, i tym podobnym, którzy nawet gumową kaczuszką mogą się lub kogoś skaleczyć.

Link to post
Share on other sites

TVN popisał się tym reportażem niewątpliwie, choć nie jest to ich pierwszy tego typu.

Mnie to przypomina wywiad dla gazety "Metro" z panią psycholog o szkodliwości gier.

Stronniczość, przesadność czy wręcz groteska - wszystko nastawione na zadymę typu instant. Już widzę panikę wywołaną u przeciętnego, nieświadomego odbiorcy tego telewizyjnego tabloidu, że dzieci biegają z bronią po ulicy.

 

Przygotowanie świetne - wypowiedzi pseudoznawcy (pozdrawiam pana z ujęć na strzelnicy), który twierdzi, że człowiek niezwiązany z militariami może pomylić Glocka pierwszego z lewej z prawdziwą bronią... widać, że to miała być sensacja, bo w reportażu przeważają negatywne wypowiedzi.

Kolejny wypiek TVNu z serii "Nie było zadymy, to my ją zrobimy". Prowokowanie rozmówcy podstępnymi pytaniami, by sam powiedział (nieświadomie) coś negatywnego o ASG. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

"Nie każdy się strzela na kawałku 100x100m, czasami gry są na wielu km kwadratowych, a tego nie ogrodzisz."

 

To prawda. Dlatego zostaje znalezienie terenu opustoszałego (uprzednia penetracja profilaktyczna :)

Edited by Cron
Link to post
Share on other sites

Moją czternastkę to mogą mi zabrać jedynie z moich martwych rąk! ;-)

A więcej syfu to robią durne komentarze na forum Uwagi (inna sprawa, ze chyba poza nami nikt ich nie czyta).

Królik idziemy do tego pana instruktora na Legię "poszczelać"? :wink:

Link to post
Share on other sites

Koza chyle czoła - z tym banem to sie pomyliłem - wybacz.

 

W roli ścisłości, nie dzielę ludzi na gorszych i lepszych i nie wiem gdzie to wyczytaliście. Ja podałem przykład drogi do airsoftu lepszej niż przez reklame w programie "UWAGA" i chęć "zabawy" ze względu na zamiłowanie a nie tylko dlatego że to powoli staje się modne lub/i szpanerskie.

Link to post
Share on other sites

@S.G.S Pablo

"Spokojnie Panowie.

Na szczęście nasz władza do wszystkiego podchodzi jak do Euro 2012."

 

Ale czerwone końcówki można ot tak wprowadzić, a stadionów nie da się ot tak zbudować.

 

@Maximus1944pl

"w tym momencie każdy nieprzekonany przekonał się, że Uwaga to wielka manipulacja i szukanie sensacji."

 

No to szybki ktoś jest. Ja tv nie oglądam. Strata czasu. Bo na kilku rzeczach się znam i jak konfrontuję je z tym co mówią o nich w tv to płakać się chce. Także wychodzę z założenia, że reszta jest taka sama.

 

@dzikki

"Oczywiście kwestie ochrony oczu, znakowania terenu, zasad na strzelankach, transportowania zabawek w ukryciu i wiele innych, o których mówiłem została wycięta i nie wyemitowana. Normalne. Jeśli ktoś myślał, że inaczej będzie - cóż naiwność."

 

No to niech ktoś napisze im maila ze sprostowaniem. Na razie jako redakcja wmasg.pl

bo (jak już wcześniej pisałem), odpowiedniej "organizacji", która zrzeszała by poważnych maniaków nie ma. I nie ma się "kto" odciąć od dzieci wybijających sobie oczy i bandziorów w bankach. No i zwykłych kretynach chodzących z widocznymi replikami po mieście.

Link to post
Share on other sites
@dzikki

"Oczywiście kwestie ochrony oczu, znakowania terenu, zasad na strzelankach, transportowania zabawek w ukryciu i wiele innych, o których mówiłem została wycięta i nie wyemitowana. Normalne. Jeśli ktoś myślał, że inaczej będzie - cóż naiwność."

 

No to niech ktoś napisze im maila ze sprostowaniem. Na razie jako redakcja wmasg.pl

bo (jak już wcześniej pisałem), odpowiedniej "organizacji", która zrzeszała by poważnych maniaków nie ma. I nie ma się "kto" odciąć od dzieci wybijających sobie oczy i bandziorów w bankach. No i zwykłych kretynach chodzących z widocznymi replikami po mieście.

 

Ale reportaż nic nie mówi o zagrożeniach wynikających z samych replik. My jako my zostaliśmy normalnie przedstawieni. To nasze zabawki w świetle wierności oryginałom są zagrożeniem w świetle tego materiału.

Link to post
Share on other sites

No to niech ktoś napisze im maila ze sprostowaniem. Na razie jako redakcja wmasg.pl

bo (jak już wcześniej pisałem), odpowiedniej "organizacji", która zrzeszała by poważnych maniaków nie ma. I nie ma się "kto" odciąć od dzieci wybijających sobie oczy i bandziorów w bankach. No i zwykłych kretynach chodzących z widocznymi replikami po mieście.

Komu? Kogo interesuje w TVNie, że nie podoba nam się prezentowany materiał, bo nie zamieścili tam wszystkiego, co chcieliśmy. My ze swojej strony daliśmy im to, co jest esencją naszej zabawy. Oni wzieli to co chcieli, reszta to ich inwencja. To ich materiał i oni tną go, jak chcą. Ważne jest by nawet po pocięciu go, nie można było zinterpretować prezentowanych wypowiedzi w sposób negatywny.

 

Co do reszty podpisuje się pod wypowiedzią Reg'a.

Link to post
Share on other sites

Oglądałem, zachwycony nie jestem

 

Moje odczucia:

1. Predzej powinni zabronic gier komputerowych w ktorych sie zabija innych niz airsoftu.

2. Bardziej niebezpieczny to był ten samochód od tej repliki glocka. Wiecej krzywdy moze wyrządzic pijany kieroca niz człowiek bawiacy sie repliką.

3. Jak bym mierzył w policjanta z repliki to moze mnie potrzelic, ale jak stanę przed nim z siekierą to pełen spokój i mnie obezwładni... Nonsens ( szczegolni ze Ci ze straży i policji to niezbyt rozumni "to chyba glock jest " )

 

No coż zawiodłem sie ale czego sie było spodziewac. ASG to pasja a TVN to komercha

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...