Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG w TVN


Guest loscar

Recommended Posts

No... jak dla mnie to Capri i przyjaciele zrobili co mogli z ich strony, ale jak widać nie o zabawę TVN chodziło, a o nasze zabawki. Foka, o ile wiem, to nikt sie nie pchał przed kamerę, a jeśli już, to lepiej, żeby to był ktoś taki jak np. Capri czy Dzikki niż... ktoś przypadkowy ;)

 

Ja myślę, że ów pan instruktor chciał się polansować i dorobił naszym zabawkom trochę teorii. Nie martwcie się, będzie więcej takich materiałów ;)

 

Malowanie luf nic nie zmieni, ale pan instruktor przecież jest instruktorem :F

Link to post
Share on other sites
  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Właściwie jedynym plusem jest to, że nie przedstawili nas jako bandy narwanych wariatów biegających w dresach po lesie z wiatrówkami i gwałcących niewinnych grzybiarzy.

 

Tym nie mniej jeszcze kilka programów tego typu w odpowiednim natężeniu, dookoła sprawy podniesie się smrodek sensacji i skończymy z giwerami w ulubionym kolorze Sylwusi.

Link to post
Share on other sites

Szkoda że niepomyśleli o słowie "replika"

 

Poto są podróby Ferrari by znajomych oszukać że ma sie Ferrari.

 

A repliki z załozenia jak wiadomo ają imitować oryginał wiec sory co to znaczy replika w jaskrawym kolorze? Replika Glocka z trademarkami a w rózowym kolorze?

 

To chyba Doda to kupi...

Link to post
Share on other sites

HM..

A tak lubiłem czasem oglądać ten prgram.Takiej stronniczości i niewiedzy i..........................jeszcze nie wiem czego bo tylko inwektywy pchają mi sie na usta.A czemu żaden psycholog i socjolog się nie wypowiedział.A czemu nie czepili sie malarzy.A my za to zapłacimy.Teraz policja będzie robić co chwila naloty na strzelanki i brać nas za zorganizowaną zbrojną grupę przestępczą .A może z zazdrości że mamy sprzęt za grube tysiące a oni.........

Szkoda słów.

Może jakiś bojkot i napisać protest i zarządać sprostowania.

Edited by orkanradar
Link to post
Share on other sites

Również oglądałem ów reportaż. Jak zwykle, jak czegoś się nie rozumie to się tego boi, a co za tym idzie - jedzie z góry na dół. Jeszcze kilka takich programów w TV i się skończy na pomarańczowych końcówkach i zezwoleniach na 350 fps+. PZDR

Link to post
Share on other sites

No i wyszło standardowo - bandziory przy użyciu asg będa robić napady,

dzieci bawiące sie militarnymi zabawkami wyrosną na morderców, no napewno będą miały wypaczony umysł. A od dzisiaj juz wiem, że asg - ergo zwykły gaziak - działa jak PRAWDZIWA broń.

Pana instruktora z CWKS Legia - pozdrawiam i życzę sukcesów w zyciu prywatnym.

Oczywiście malowanie replik na rózowo wszystko rozwiąże, gdyż bandziory nie przemalujż sobie gaziaka na czarno :D

Link to post
Share on other sites

9mm to samo mnie zabolało ......

 

Jakieś szowinisty normalnie - tak jakby już kobiet w AS nie bylo :(

 

Generalnie reportaż w stylu TVN - tania sensacja i szukanie problemów tam gdzie ich nie ma... TVN ma jakąś misję zbawiać świat czy co??

 

Aczkolwiek jak dla mnie załoga Capri i chłopaki z AS widać że się starali... ale reporterzy i instruktor pojechali

Link to post
Share on other sites

Witam ,

 

 

 

 

Jakoś nie widzę pozytywów w tym materiale + jak różowe P90 będzie pasować do mojego zaje*bistego zielonego munduru . Po za tym po moich doświadczeniach w TV (miesiąc praktyk) 50% informacji to czysta manipulacja(przynajmniej w pozanańskim oddziale TVP)

 

 

 

 

Pozdrawiam ,

 

 

 

Fizia

Link to post
Share on other sites

Bez przesady z tą dyskryminacją, gafe poprostu popełnili a jak by sie przyczepic to wogóle nic o ochronie oczu nie było mówione, mnie osobiscie nie było miło tego oglądac, no z początku ok, obgadanie oco w tym chodzi, ale później masakrycznie.. i do tego ten "różowy zamek" nie no trzymajcie :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Oczywiście zrobili z nas potencjalnych przestępców... ale czego się po TVNie spodziewać. Pomysł z malowaniem zamków i końcówkami iście śmieszny. Mam tylko nadzieję że nikt w Sejmie nie wpadnie na pomysł regulowania środowiska ASG. Dobrze że chociaż Panowie pokazali się z dobrej strony.

Link to post
Share on other sites

Temu co poddał pomysł TVN-owi każdy prawdziwy maniak powinien zasadzić potężnego KOPA! Nic tylko czekać aż jakieś ważniaki z rządu wymyślą coś "inteligentnego" w sprawie replik i ASG. Będziemy biegać z różowymi replikami i każde spotkanie asg trzeba będzie zgłaszać policji.

Do osób występujących w reportażu: Wiecie że w razie draki będziecie współodpowiedzialni za konsekwencje :P

 

Jednym słowem totalna porażka !

Link to post
Share on other sites

Ludzie jaka rejestracja?? To pierwszy krok do tego, żeby policja na tym łapę położyła i będzie jak z czarnoprochową w projekcie ustawy o broni przygotowanym przez KGP.

Poza tym można sobie kupić np Berettę wiatrówkę bez rejestracji i też napadać na banki. Na bank można napaść tez i z hukowcem.

O ASG powinno się mówić, ale nie w ten sposób jak w tym programie. Ty niestety moim zdaniem autorzy trochę zmanipulowali wypowiedzi, aby wycisnąć sensację z tego. Cóż zwykłe hieny z TV. A my potrzebujemy rzetelnego informowania o ASG. Schodzenie do informacyjnego podziemia z ASG też naszemu hobby się nie przysłuży.

Link to post
Share on other sites

Z założenia twórców materiał miał przekonać społeczeństwo że repliki trzeba znakować(czerwona lufa fe), no ale koleś z tym jaskrawym zamkiem całkiem popłynął :roll:

Zarejestrowanie broni lub pozwolenie bym zniósł, może mniej gówniarstwa(nie chodzi tu o wiec tylko o usposobienie) by sie kręciło. Ale czerwonej lufy to był już nie zniósł, czarna farba i "ANARCHIA" ;-)

A reportaż mógłby sie zakończyć pozytywnym stwierdzeniem: "lepiej żeby ktoś napadł na bank z repliką niż z prawdziwą bronią".

Link to post
Share on other sites

Capri zrobil co mogl, podobnie jak strzelajaca zaloga (oj, MARPATow to tam multum bylo ^_^). Fajnie przedstawiony przekroj spoleczny, ze bawia sie wszyscy i podchodza do tego zdrowo i odpowiedzialnie.

 

Material z dziecmi - przegiecie totalne. Rozowe koncowki jak "na zachodzie"? A ze pierwsze co ludzie robia "na zachodzie" to przemalowywanie koncowek to ani slowa nie bylo.

 

Chlopaki dali z siebie jak najwiecej i bylo to w stu procentach pozytywne - nie mozna im niczego zarzucic. Najwiecej ciala daly sluzby mundurowe w zoltych kamizelkach ignorujac problem repliki na wierzchu i genialny pan instruktor, dla ktorego Glock KWA (bez jakichkolwiek oznaczen broni ostrej!) jest identyczny z ostrym odpowiednikiem (ktorego z reszta zamek jest metalowy i swieci sie jak psu jajca, w przeciwienstwie do chropowatego, plastikowego KWA).

 

Jak obejrzla to ktos z wladzy - bedzie gnoj. Trzeba sobie to jasno powiedziec. Kazdy cywilizowany kraj rozwiazal by te kwestie normalnie, ale po caloksztalcie dzialalnosci Ewy Sowinskiej - nie ma co liczyc na inteligentnych politykow.

Link to post
Share on other sites

Witam ,

 

 

 

 

Tak samo jak "zabijanie" i dodanie później słowa "ale" przez jednego z maniaków które to słowo w socjotechnikach unieważnia poprzednie komunikaty niweluje je

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam ,

 

 

 

 

Fizia

Link to post
Share on other sites

Panowi redaktorowi zdaje się oczy zaświeciły na widok ruchomego zamka w gazowym Glocku (to jest replika, sprężynowy już nie ;)) i wyszło "jak w prawdziwym". I to nawet pan instruktor podkreślił, że zupełnie jak w prawdziwym, no to znaczy, że zupełnie ;)

 

Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie, poza negatywnym dla przestępcy w przypadku użycia.

 

Ale powiem Wam jedno... TVN swój cel osiągnął. Nawet nasz serwer obciążacie :F

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...