Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG w TVN


Guest loscar

Recommended Posts

Cóż, jedyny komentarz to "daj idiocie marchewkę, to się z niej postrzeli"...

Tego cymbała ze strzelnicy z przyjemnością postrzeliłbym w stopę z pierwszej nielegalnej broni, jaka w łapy mi wpadnie (trochę to zajmie...) pomalowanej na różowo. Ludzie dowiadują się, że wygadują bzdury dopiero, jak z rzeczonymi bzdurami zetkną się w praktyce.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na forum uwagi obyło się na razie bez echa. Nie ma tematu założonego.

Na szczęście Polski sejm zbyt wolno działa żeby zareagować. Przecież to czysta farsa panowie, osiągneli swój cel - rozmawiamy o tym. Tyle, a w to że będzie trzeba rejestrować zabawki bronio-podobne w to nie uwierzę, dopuki nie zobaczę.

Link to post
Share on other sites

Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Nadal trzymam się zdania, żeby trzymać się od pismaków z daleka.

 

 

Z tym też może być problem.

Wystarczy obejrzeć jakieś ich poprzednie materiały z "akcjami" w stylu "ten zrobił to i tamto i odmówił spotkania z nami", po czym puszczają materiał lub rozmowę telefoniczną na której się im odmawia.

Link to post
Share on other sites
Uważam, że nie miałoby to najmniejszego znaczenia dla ogólnego wydźwięku reportażu.

 

A ja tak. Pomimo całego negatywnego wydźwięku, ktoś może zapamięta że to służy również do zabawy dorosłym ludziom, a nie jest tylko niebezpieczną zabawką dla dzieci, tudzież czynnikiem wyzwalającym agresję (tak, absolutnie kuriozalne były pytania dziennikarza o to, czy rodzice pozwalają się bawić dzieciom w "wojnę", plus na deser kosmiczna wypowiedź jakiejś podstarzałej panny z fundacji krzak).

Link to post
Share on other sites

Wiecie co to co zobaczyłem w uwadze było jednym wielkim stekiem tendencyjnych i mało obiektywnych informacji stawiających nas na równi z dresami , złodziejami i bandytami .Ja nie wiem czy ci "debile " nie maja za grosz szacunku do ludzi , staramy sie aby ASG było wielka zabawa a tu twierdza ze zajmujemy sie straszeniem ludzi , napadami na sklepy i banki .Gdyby iść ich "Chorym " tokiem rozumowania trzeba zakazać sprzedaży lub rejestrować kupujących następujących przedmiotów:

1.kosy -bo mogą postawić na sztorc i założyć oddział kosynierów

2.noże kuchenne -śmiercionośna bron

3.wiatrówki -można nią zabić

4.siekiery -bron jak każda inna

5.widły

6. itd

Ogólnie większość przedmiotów może być bronią , a już targi i odpusty to hurtownie dostarcząjące bron bandytą .

Pomyślcie jak możemy zajść za skore TVN żeby nas przeprosił . :evil:

Link to post
Share on other sites

To zrobić tak jak mówiłem. Skoro politycy robia konferencje by czemuś zaprzeczać to można też zrobić reportaż ze sprostowaniem. a przynajmniej próbować.

 

Bo gadać co było zle to można do konca swiata a takie reportaże negatywne itak będą.

Link to post
Share on other sites

Mnie rozbroiła wypowiedź tej babki z fudacji o której wspomniał poprzednik. Jestem ciekaw co by się stało gdyby zabroniono dzieciom bawić się w wojnę. Pewnie zaczęłyby się bawić lalkami (od razu przypomniała mi się sprawa teletubisiów).

Ale przynajmniej mądrze gadała ta pani psycholog :)

Link to post
Share on other sites
Wiecie co to co zobaczyłem w uwadze było jednym wielkim stekiem tendencyjnych i mało obiektywnych informacji stawiających nas na równi z dresami , złodziejami i bandytami .Ja nie wiem czy ci "debile " nie maja za grosz szacunku do ludzi , staramy sie aby ASG było wielka zabawa a tu twierdza ze zajmujemy sie straszeniem ludzi , napadami na sklepy i banki

 

Nieprawdą jest to co opowiadasz. Założeniem programu było to, że my się bawimy i jest fajnie, ale ktoś inny może tego użyć do napadu na bank.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie Panowie.

Na szczęście nasz władza do wszystkiego podchodzi jak do Euro 2012.

To jeszcze nie prędko się cokolwiek zmieni.

Ale swoją drogą to panowie redaktorzy się nie popisali.

Ale jest jedna pozytywna strona tego programu!

Moja żona (od zawsze przeciwko) też stwierdziła że przegięli!

Link to post
Share on other sites

Musze wam wyznać że marzyłem o AK z różowym zamkiem i lufą ale się tego wstydziłem :wink:

 

A jak sprawa będzie wyglądać z replikami np. firmy denix, gumi-kałachem i innymi atrapami/replikami broni przecież z tym też możesz zastraszyć.

 

Jest gdzieś też reportaż od początku do końca? bo dopiero przełączyłem jak pan instruktor się wypowiada.

 

Edit: Pewnie wg ich toku myślenia trzeba skądś brać na te broń która ma ruchome zamki duże lufy i która na pewno strzela : D

Edited by Wzorek
Link to post
Share on other sites

Kamil tylko udajesz czy faktycznie masz problem jakiś ze sposobem myślenia i postrzegania pewnych spraw?

 

Powiedz mi dlaczego nikt nie wpadl jeszcze na zrobienie reportarzu o "możliwości użycia samolotu RC do przeprowadzenia zamachu"? Bo modelarze to takie dziwne typy które bawią sie dla siebie i własnej satysfakcji. A "nowi" ersofciarze, odnosze takie wrażenie coraz bardziej chcą sie lansować przed kamerami, gazetami i innymi takimi...

 

Jakoś kiedy kupowałem pierwsze repliki 10-15 lat temu nikt nawet przez moment nie wpadł na pomysł że cos takiego może być użyte do popełnienia przestępstwa, ani gazeta, ani TV, ani radio.

 

Pogratulować wszystkim którzy "chcą masówki" w ersofcie. To że Dzikki gada z sensem, to że 10 takich jak On się odezwie i tak nic nie da bo reportaż byl zrobiony dokładnie po to żeby nakreślić "PROBLEM Z REPLIKAMI" A nie po to żeby pokazać jak sie fajnie bawią "dorośli chłopcy"

 

Jeżeli uważasz, że jedynym sposobem na "istnienie" ersoftu są reportaże, wywiady i artykuły to może zacznij grać na jakimś kontrabasie i przyklej się do jakiejś znanej kapeli. :wink:

 

uff xd nic złego nie mówili na szczęscie tylko cos o znakowaniu replik

A Pan Krzysiekpila to może niech nie pisze o czymś o czym jak widać nie ma zielonego pojęcia....

Link to post
Share on other sites

Może teraz co poniektórzy zastanowią się dwa razy jak na TVN będzie leciał program o Młodzieży Wszechpolskiej, kibicach itd.

Tania sensacyjka, ot co.

 

A do nerwusów - spokojnie, za 10 dni zapomną i zajmą się hmmm. Ja wiem, tipsami które mogą połknąć niemowlaki. Że też nikt tego nie rejestruje!

Link to post
Share on other sites

Po pierwszę, to jest ewidentna nagonka na ASG, pomyśleć że teraz jakieś 600tys ludzi z Polski (i nie tylko) obejrzało sobie ten program, dla nas była tam ewidentnie masa uchybień i czegoś co dla nas jest oczywistością (wystawianie replik broni na widok publiczny jest zakazane, strasznie kogokolwiek itd). A teraz jedna babka opowie drugiej, głuchy telefon się zrobi, i ludzie będą patrzyć na ASG jako ewidentne ZŁO i coś co może być naprawdę niebezpieczne.

 

Po drugie, czemu nie było takiego programu o wiatrówkach? Ile razy czytało się lub słyszało o tym że jakiś wariat bawił się w snajpera strzelając do ludzi ze swojej wiatrówki z balkonu czy okna. A ich nie trzeba rejestrować, malować ani nic. A wiatrówki wyglądają jak wyglądają. Jak broń, a w sumie, już można je pod nią podciągnąć.

 

Zamiast zająć się dresami którzy napadają na ludzi i demolują miasta, to przyczepili się do biednego ASG, i tego że ludzie sobie znaleźli hobby i cywilizowany sposób podczas niedzielnych strzelanek wprowadzają je w życie.

 

Rejestracja = masa problemów, a w razie jakiegoś napadu z bronią w ręku szukanie wśród niewinnych graczy kozłów ofiarnych?

 

Czerwone końcówki = bezsens, jak ktoś chce napaść na kogoś z repliką to i tak sobie ja na czarno odmaluje... A w Polsce nie było jeszcze chyba jakis poważniejszych zajść i problemów z obnoszeniem się publicznie z bronią?

 

Ale tak to już jest, w polsce nikogo nie zszokuje że ludzie tracą życie od pobić na ulicach miast.

A jedyny mój wywiad jaki w życiu dałem, był w momencie kiedy przyglądałem się palącej fabryce, reporter podszedł i zadawał takie pytania, żebym odpowiedział w satysfakcjonujący go sposób. Kilkakrotnie zadając to samo pytanie w różnej formie.

 

Eh, całą TV...

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Panom "maniakom", którzy wzięli udział w programie, za strzelanie goli do włąsnej bramki. Umrzyjcie.

 

Ale Airsoftowcy którzy wzięli udział w reportażu chyba nie wiedzieli jak już będzie to wszystko wyglądało w końcowej fazie...

Edited by Predalien93
Link to post
Share on other sites

Hmm, nie rozumiem całej tej "podniety" reportarzem. Uwaga to masówka dla ziemniaków, którą ogląda się jednym okiem i słucha jednym uchem. Każdy w Uwadze jest wielkim terrorystą, gwałcicielem, nieszczęśnikiem lub wspaniałym bohaterem.

 

Za tydzień nadadzą materiał o Kasi Cichopek i jej mających się niedługo urodzić siedmioraczkach, które zafundowała sobie w Malezji... itd. itd.

 

15 minut po programie 95 % luda zapomniało o nim.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...