Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy orientujecie się czy będą jeszcze dostępne 0,4 lub 0,43 w jakimś rozsądnym kolorze (innym niż czarny)?? Kupiłem Madbulle z azteko, ale okazało się, że mają błąd w opisie (miały być jasnobrązowe). Teraz walczę z nimi, żeby mi uczciwie kasę oddali łącznie z kosztem przesyłki.

Link to post
Share on other sites

Czytam , czytam i zgłupiałem ...

Czy są w tym momęcie dostępne gdzieś sensowne kulasy 0,36 / 0,40 - cena to najmniejszy problem , chodzi o precyzję . Jak już zobaczyłem zdjęcia czarnych MB i ich pomiary to dziękuję - postoję...

Ubolewam nad tym , że nie załapałem się na MB piaskowe ...

Edited by Bazyl_Wej
Link to post
Share on other sites

Ja niestety zaspalem i przegapilem. Trzeba bedzie sobie jakos z czarnymi radzic. (Zostawilem te mb). Ostatnio w komisie ktos sprzedawal caly sloik czarnych za 10zl- tyle ze z info o ich widocznych wadach, nadlewkach itd. O dziwo moje sa ok. Nke kroilem ich jeszcze ale na oko nie maja niedorobek. Sorry za brak pl znakow, pisze z tel.

Link to post
Share on other sites

Na airsoftpro są jakieś szaraki guardera 0.40 , na innej czeskiej są pomarańczaki guardera 0.40 , skoro taka bida , to zgryze i kupię jak z nimi się dogadam , bo Polskie internety przekopałem i wszędzie te paskudne czarnuchy co widać tylko wśród bawełny...

Edited by Bazyl_Wej
Link to post
Share on other sites

Nawet żółte/ pomarańczowe madbulle sporo się różnią pomiędzy seriami.

 

Czarnych/ szarych jeszcze nie widziałem na dobrym poziomie.. żółte/ pomarańczowe są zwykle ok.. chociaż są serie gdzie kulka jest tak miękka, że niszczy się od samego magazynka/ bb loadera (nie całkowicie ale część wierzchniej warstwy jest już ścięta).

 

Obecnie to w PL taka posucha z kulkami, że szok. A czarnych więcej nie kupię po tym co widziałem. Ogólnie to się zastanawiam po czy importerzy nie mogą wpłynąć trochę na producenta... lub zamówić "te lepsze kule". Zamówiliby więcej guarderów/ dobrych madbulli a nie sprowadzali chałę, której prawie nikt nie kupi. Podejrzewam, że czarnychy też długo postoją bo przecież są do kitu i mało osób je kupuje. Za paczkę starych dobrych madbulli dałbym nawet te 10-20zł więcej niż za obecny szajs.

 

BTW. Jakby ktoś zamawiał kulaski w większej ilości (guarder 0.4 jasny brąz/ żółte) to chętnie się podepnę.

Link to post
Share on other sites

Daję link do czeskiego sklepu

http://www.armed.cz/airsoft-kulicky-guarder-040g-high-precision-1000ks/d-96236/

Mają dość tanio , cały czas kopie , czy czegoś jeszcze nie znajdę , nie mam pojęcia jak z JAKOŚCIĄ tej serii ...

Za 3kg paczkę (8 x guarderki tysiaki) policzono jakieś 600kc czyli 90 - 100 zł (bodaj DPD) i czas przesyłu 2-5 do max 7 dni

Link to post
Share on other sites

Ja tak samo, za słoik madbulli tych sraczanych mógł bym spokojnie dopłacić te 20zł!

 

Bazyl_Wej jeśli chciał byś zamawiać te kulki mógł bym sie podpiąć pod zamówienie (2-3 tys mógł bym wziąć)

Edited by durrr
Link to post
Share on other sites

Spoko , musiałbym się ogarnąć z Czechami i się z nimi dobrze dogadać co do dokładnych kosztów i przesyłki . Ilość myślę że będzie formalnością. Ale jestem ciekaw jak z jakością :P tak czy siak , zzagramanicy - to jak w ciemno :o

Edited by Bazyl_Wej
Link to post
Share on other sites

No właśnie jest teraz dziadostwo i ciężko coś na to poradzić. Ja sie dziwie producentom bo wystarczy że taki Madbull, Guarder czy G&G poszli by po rozum do głowy i zrobili nawet kosztem wysokiej ceny porządne 0,36 i 0,40 i pewny jestem tego że sprzedawały by sie jak świeżę bułeczki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...