Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guardery:

25zł - 1000szt 0,36g

 

ShootOne:

39zł - 2750szt 0.36g

*********************************

25/1000=0,025 zł/kulka

39/2750~0,014 zł/kulka

*********************************

20zł-800 kulek

~20zł-1375 kulek

*********************************

10zł-400 kulek

10zł-687 kulek

*********************************

guarder: 5zł=200kulek

 

ShootONE: 5zł=343kulek

 

Znając moje szczęście gdzieś jest błąd :icon_wink:

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites

Też się podepnę do pytania dwóch poprzedników:

jakie 0,40 teraz wybrać?

Na allegro w dziale kulki po wpisaniu 0,40 wyskakują 3 propozycje:

1. Jasne żółtawo-pomarańczowe (kolor coś jak humus) kulki MadBull po 2000 sztuk

2. Blaster Devil ciemnoszare po 3000 sztuk

3. Blaster Devil beżowe po 3000 sztuk.

 

Przyjmijmy, że cena nie ma istotnego znaczenia, bo i tak całej paczki nie wystrzelam przez przynajmniej 2 lata...

Liczy się dostępność na teraz i to żeby kulka nie odkształcała się podczas ładowania do magazynka i możliwie ładnie, powtarzalnie leciała.

Proszę... wskażcie właściwy wybór, choćby miał być nawet z poza listy :)

Link to post
Share on other sites

Kolorów tylko nie zmieniły guardery.

MB nowe paczki to: brąz ciemny 0,36, grafitowy kolor 0,4 i czarny 0,43

Blastery devile podobna jest opcja.

Nie wiem po co te firmy zmieniły kolory kulek - na pewno na gorsze.

Pozostaje dalej szukać kulek w kolorach normalnych do przyjęcia.

Link to post
Share on other sites

Odnosnie tych 5.95 bialych o wadze 0,42 ma byc cos wiecej wiadomo po nowym roku. Bo mecze caly czas tego goscia, co mi o nich powiedzial.. Na chwile obecna, to nie ma nic do kupienia porzadnego, i chyba jak ktos wczesniej nie zrobil zakupow, to jedynie zostało czekac do nowego roku. Wiele sklepow juz nie sprowadza teraz, bo remameny itp i robia zamowienia na nowy rok dopiero ;/

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

@Gloomer - jeśli w najbliższym czasie nie dotrą guardery lub jeśli zmienią barwę/jakość (na stronie ogólnoświatowego dystrybutora jest zdjęcie szarych kulek - niestety nie mogę się nigdzie dowiedzieć czy takie kiedykolwiek były) to będę robił zamówienie na nie z WGC ;)

Link to post
Share on other sites

@Kubak - mowisz ze widziales gdzies szare guarder, czy jakiej firmy ? i to jakis jasny szary czy ciemny. I najwazniejsze jaka waga ? Tez bym sie chcial np podpiac pod zamowienie. Widzialem tez gdzies na necie np te zielone firmy WE 0.43. Na ebayu chyba

Link to post
Share on other sites

z wagi 0,4 to te zolte guardery sa spoko, wiec nie ma co z szarymi kombinowac, chyba ze faktycznie nei bedzie ich dlugo nigdzie dostepnych. Bardziej wlasnei o te ciezsze wagi sie rozchodzi. Ja uzywam obecnie 0.43 Guarderów, z przymusu bo nic nie bylo innego. Lataja nawet niezle, tzn - trafialem na ostatniej strzelance na te 70-80 metrow w ludzi, ale ciezko mi dokladnie powiedziec jaki jest tor lotu kulki itp, bo czarnych to za huu nie widac niestety, jedynie w pelnym sloncu na tle czegos jasnego. No ale z braku laku i kit dobry..

 

Ja mam nadzieje ze sklepy poszerza swoje oferty kulek od nowego roku, jak juz zrobia inwentury itp.

tu są te jasne zelone WE, tylko nie czaje ile by to bylo z dostawa, czy tylko te 20 funtów do Polski *czyli jakies 100 zl, co nie jest tragicznie, bo normalnei kosztowaly u nas 60)

http://www.ebay.co.uk/itm/WE-Precision-Sniper-Grade-Series-6mm-BB-0-43g-2000rds-WE-BB0110-0-43G-2000-/300851308236#shpCntId

Link to post
Share on other sites

A ma ktoś może porównanie widoczności w lunecie kulek szarych i czarnych? Czarnych nie widać, chyba, że na jakimś bardzo jasnym tle jak kolega wyżej wspomniał. Jak sprawa natomiast wygląda z kulkami szarymi?

 

Druga sprawa - miał ktoś w łapkach kulki madbulla 0.4g te szare? Jakieś odczucia?

Link to post
Share on other sites

Używam od czasu do czasu 0.36g jasno szarych madbulli. Na w miarę jasnym/lekko ciemnym tle dobrze je widać. W lesie da się je wypatrzeć ale nie jest to coś cudownego, jednak są lepsze od czarnuchów.

 

Super, o dokładnie takie info mi chodziło. Mógłbym mi jeszcze napisać jak te madbulle się u Ciebie sprawują? Jak osiągi? Masz może porównanie do innych marek, nawet z poprzednich serii?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Stare mb 0,40g, z zieloną etykietą na słoiku, były lekko brązowe lub kawa z mlekiem. Były bardzo fajne i dobrze latały.

Nowsze mb 0,40g, z czarną etykietą na słoiku, wściekle pomarańczowe są zbyt miękkie, brudzą maga i lufę, lubią tez pęknąć w podajniku komory. Latają średnio.

A jak te szare?

 

Zielone 0,43g WE sprawują mi się bardzo dobrze, choć w lesie ich nie widać. Gdyby były znów u nas dostępne, to biorę 2 paczki.

Link to post
Share on other sites

Super, o dokładnie takie info mi chodziło. Mógłbym mi jeszcze napisać jak te madbulle się u Ciebie sprawują? Jak osiągi? Masz może porównanie do innych marek, nawet z poprzednich serii?

 

Pozdrawiam

 

Latają gorzej od 0.43 we i 0.4 guardera ale dają rade, nie jest źle. Kulek nie przebierałem.

Edited by Kazana
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...