Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR-L [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co tematu SCARa DBoys:

Czy istnieje możliwość przerobienia go na wersję H?

Ogólnie, myślę, że wymagałoby to zastosowania lower receivera z jakiejś H.

I tu pytania:

1. Jakiego producenta musiałby być ten lower receiver?

2. Czy nie byłoby problemu z podawaniem kulek po takim zabiegu?

 

 

Pozdrawiam,

Hooli

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, ostatnio palę się na SCARa, ale czytałem temat do strony 11, potem mi się już odechciało jeszcze wynikła niemiła rozmowa z dziewuchą to już kompletnie nie wiem co jest 5 i myśli mi się kotłują.

 

Posty które czytałem są sprzed roku, pytanie, czy na chwilę obecną warto jest kupować SCARa u krakmana ? Przez 2 lata biegałem z snajpą zrobioną z Emk, strzelałem tylko na singlu.

Chciałbym teraz pobiegać z czymś innym niż eMką i mieć auto =P

nie chcę mieć ultra szybkiego ROFa chcę mieć przyzwoity zasięg i po prostu strzelać. Jest to replika dla mnie ? zawsze mi się SCAR podobał, ale jak czytałem to jest troszkę kłopotów.

Link to post
Share on other sites

Po moich doświadczeniach ze SCARem od boyia, powiem krótko- za taką cenę, nie opłaca się...

 

Jeśli chcesz inną replikę od eMki- szukaj ( masz AK, G3/G36,SR... ), ale nie SCARa ( mówimy o boyiu, a nie VFC czy innych ).

 

Stosunek ceny do jakości fatalny, więc nie opłaca się.

 

Pięknie ujęte :)

Edited by MatriX482
Link to post
Share on other sites

Szkoda że jest taki jest ;/

AK mi się zwyczajnie nie podoba, nie pasuje mi, G36... NEEEEE

dlatego mimo wszystko miłość do SCARa chyba wygra

 

W sumie jest to V2 GB więc pewnie przełożył bym GB z Emki i Silnik więc o to raczej się nie martwię :P

M120 Guardera

BoreUp ( lufa też będzie przekładana)

Tylko dyszę się zmieni na lepszą i gumajkę Hop Sru

GB w Emce mam solidny i dość dobrze skręcony (części i ogólne działanie) więc nie będzie chyba problemu =)

Okablowanie.. pikuś.

Edited by bluebols
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Znowu rozwiązałem problem. Po raz kolejny wszystko opiera się na śrubie.

 

http://img407.imageshack.us/i/skarw.jpg/

 

W miejsce śruby otoczonej czerwonym kółkiem, wchodzi taka sama śruba jak ta otoczona fioletowym, tylko trochę dłuższa. Przechodzi ona przez wywiercony otwór zaznaczony na zdjęciu zieloną plamką. Z drugiej strony jest akurat trochę miejsca, by się łeb takiej śruby zmieścił.

 

Niestety zdjęć nie posiadam. W razie czego piszcie na PW to objaśnię.

Kolba oczywiście się nie składa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

GB z emki będziesz musiał skrócić o ten pierścień, przez który przechodzi zwalniacz magazynka. Dysz do SCARa typu bore up nie ma, chyba że krakman nagle dostał i się nie chwali :)

 

 

eeee jaki pierścień?? Powiedz coś więcej bo przymierzam się do wsadzenia do mojego SCARa dwudzielnego GearBoxa ICS i szukam "za" i "przeciw" w czym że tego drugiego jest coraz więcej...

 

 

co do BoreUp do SCARa to pisałem jakiś czas temu z specshopem i mówili ze będzie pod koniec tamtego roku :???: na chwile obecną tylko za wielką wodą jest dostępny i na Ukrainie

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sam posiadam i powiem, że taki najgorszy nie jest. Kolba to rzeczywiście newralgiczny punkt i jej mocowanie się posypało po ok.0,5 roku. Ale w krakmanie mają więc niedrogo udało się naprawić. Poza tym większych problemów nie mam, jedynie śrubki lubią się poluzować( ale to większość chinoli ma) i ostatnio wyszło, że blokada muszki trochę się wyrobiła i potrafi wyskoczyć. Ale jetem w miarę zadowolony, bo wykonanie jest i tak na wysokim poziomie.

Edited by Filip92
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...