Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-74 (RK-06) [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Pakował ktoś do stocka lipo 11.1? Mam zamiar w święta robić tuning na rof i chcę właśnie 11.1 dać. Kupiłbym już teraz, bo stockowa batka padła, a nie chcę specjalnie kupować lipo 7.4 i potem znów 11.1. Generalnie gdzieś, na forum, wyczytałem, że ktoś strzelał z 11.1.

Link to post
Share on other sites

Na wersji jeszcze z logiem P&J jade na LiIon 11,1...

 

Teraz w weekend przez zacinkę spodowodowaną lipną dyszą (customowa, spieprzona robota, nieważne kto), musze wymienić tłok. Od razu wrzucę M135 i zobaczę ile zębatki pożyją.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu tej repliczki, ale nurtuje mnie jedna rzecz, a mianowicie kwestia materiału z jakiego jest wykonana. Na stronie GunFire jest napisane, że części metalowe są wykonane ze stali, natomiast u krakmanów można przeczytać, że ze stali jest tylko korpus, pokrywa zamka i szyna boczna, natomiast pozostałe elementy metalowe (lufa zewnętrzna, przyrządy celownicze oraz tłumik płomienia) zostały wykonane ze ZnAl'u... Czy któryś z użytkowników forum jest może w posiadaniu tejże repliki, a jeśli tak to czy mógłby udzielić stosownych informacji ? Z góry dziękuję za pomoc :uśmiech:

 

Tak mam tą replikę . Suwadło (zamek) jest z aluminium ,korpus i dekiel oraz lufa ze stali części drewniane są zrobione z chińskiegogo ryży przez co latwo ulegają zniszczeniu . Uchwyt pistoletowy zrobiony jest z naprawde twardego tworzywa .

Link to post
Share on other sites

Tak mam tą replikę . Suwadło (zamek) jest z aluminium ,korpus i dekiel oraz lufa ze stali części drewniane są zrobione z chińskiegogo ryży przez co latwo ulegają zniszczeniu . Uchwyt pistoletowy zrobiony jest z naprawde twardego tworzywa .

 

Musisz zrozumieć jedną rzecz. Są dwie wersję. Jedna taka jak Twoja, druga SW. Wykonana ze stali oraz drewna. Poza tym, to, że Tobie się połamało nie znaczy, że komuś innemu się połamie. Ja swojego RK mam kupę lat już. Ryżu nie uświadczyłem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...