Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-74 (RK-06) [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dałem już długą dyszę SHS ale bez opóźniacza popychacza bo mam GB cymy a tam jest większy trzepień do łapania popychacza. Podawać na singlu podaje a jutro sprawdzę jak na full auto.

 

P.S Główny pis od korpusu złapał mi trochę luzu. Jakieś porady jak zniwelować?

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

Wymieniłem dyszę na długą no i dalej fpsy no tak średniawio a sprawdzone na dwóch komorach, Co jest śmieszne? Kulki są podawane na komorze cymy i jest lepsza szczelność dlatego muszę w nią zainwestować :icon_biggrin:. W GB zaznaczam full strzykawka.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, zastanawiam się nad takim zestawem do RK boyi (co prawda rk-02 ale to chyba nieistotne).

Tu moje pytanie do Was:

- głowica cylindra SHS (short czy long?)

- Dysza SHS (długa?)

- tłok shs metal zęby,

- głowica Ultimate pom

 

stockowe zęby/łożyska/prowadnica wytrzymają sp130?

Precka Ultimate, guardera czy jeszcze inna?

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Moderator: danke. Dobra, po kiego Ci sp130, będziesz mordował z bliskiej odległości, ale nie wnikam.

Zresztą, stockowa to nie przypadkiem sp125?

Szczelność układu głowica tłoka-głowica cylindra jest w boyaczu bardzo dobra, nie widzę sensu wymieniać, ew. teflon fix profilaktycznie na głowicę cylindra.

Dyszą jest badziewna, wymień na uszczelnioną/teflonfix.

Tłok SHSa możesz wstawić ten 12g (stalowe zęby), 2 ząb do usunięcia, mniejsze będą obiążenia.

Najlepiej to wpierw wymień gumkę hop-up na silikonową (np. zielona G&G lub Systemy), preclufkę, uszczelnioną dyszę, daj teflonfixa tam gdzie trzeba, wymień okablowanie na niskooporowe, wywal bezpiecznik, zamień wtyczki na deansy. Zasięg powinien się mocno powiększyć.Potem dopiero zastanawiaj się nad sp130.

Stockowa prowadnica jest plastikowa łożyskowana idaje radę na 9.6V sp125.

 

Inna sprawa. Sedoro, te 11.1v 1300 mah na około ile kulek starczą? Bo zastanawiam się czy sobie taką do suczki nie włożyć, ale zamierzam zamienić silnik na cymy/P&J na neodymkach i obowiam się, że nie starczy na dużo. Może włożyć 2600mah 11.1V do kolby?

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie poszukuję klocka dystansowanego do czarnej komory hop up w RK-05. Czy ktoś coś takiego posiada na sprzedaż lub wie gdzie można go nabyć? Będę wdzięczny za pomoc :) ps. wiem że można go dorobić - ale wolałbym oryginał.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam, mam taki problem a mianowicie po złożeniu repliki jest wszystko ok oprócz trybu single po strzeleniu spust nie odbija trzeba przycisnąć jescze raz wtedy cyknie i odbije gdzieś widziałem jak to naprawić ale zdj już wygasło jak można temu zaradzić?

Link to post
Share on other sites

Powiedzcie mi w jakich sklepach najlepiej zasadzać się na RK-06SW? Sprawdziłem w kilku największych polskich sklepach i dupa, co najwyżej dostępna jest wersja z dopiskiem "W". Wersja stal i drewno występuje w tym kraju czy jedyna opcja na jej dostanie to ściąganie zza granicy?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie ma RK-06 SW, jest tylko RK-01 (AKS-74U) SW albo raczej było bo w żadnym sklepie nie znajdziesz Jest jeszcze taktyczne AKS-74U RK-12 i tu nie wiadomo czy to SW czy zwykły bo w liście elementów stalowych trochę elementów brakuje, więc nie było by nic dziwnego gdyby to było 3/4 SW zamiast standardowego SW. Jest jeszcze AKMS RK-10 SW.

Jakoś niebawem napiszę do kilku sklepów jak tam wygląda sprawa z boycamii SW.

Bierz lepiej SW bo ja miałem np. ułamaną rączkę suwadła przez zimno i jak się chce postarzać replikę papierem ściernym to znal jest szary i z bliska kiepsko to wygląda.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...