Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki GoldenBall


Recommended Posts

Ja na swojej eMce CA 470fps testowalem te kulki 0.25g i 0.28g

Przy tylu fps'ach lepsze skupienie mial 0.28g a zasiegowo 2-3m blizej strzel niz 0.25g

U mnie 25-ki jakos dobrze nie wspolpracowaly z hu poniewaz czasami zostaly zle podkrecone i ogolnie "na tej wadze spalem grochem na lewo i prawo" :)

Nie wiem jak na stocka lub przy mniejszej ilosc Fps ale przy dosc sporej u mnie tylko 0.28g tej firmy. mam oczywiscie HU systemy i lufe systemy 6.04 (gumka nowa lufa roczna)

Edited by lassal
Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

To ja się wypowiem.

Używam repliki PJ25 510 FPS. Wcześniej używałem kulek KSC PERFECT 0,3, więc spróbowałem GBall. Gumka SYstema, lufa MAdbulla 650 mm. KSC latały pięknie, zasięg skuteczny 65 m przy bezwietrznej pogodzie dało się wykrzesać. Na Gball większość kulek skręcała w prawo na około 30 metrze. Robiłem cuda: po 10 razy sprawdzałem gumkę, wkładałem dystanser (h), czyściłem zespól lufu i komory i nic. Więc boję się, ze kulki nie zgrały sie z gumką, HU i dystanserem, albo są hm... kuliste nie do końca. Na blasterach 0,3 w normie z plusem, Grand mastery chyba nie musze mówić jak. A szkoda, bo zapowiadały się fajne kulki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
To ja się wypowiem.

Używam repliki PJ25 510 FPS. Wcześniej używałem kulek KSC PERFECT 0,3, więc spróbowałem GBall. Gumka SYstema, lufa MAdbulla 650 mm. KSC latały pięknie, zasięg skuteczny 65 m przy bezwietrznej pogodzie dało się wykrzesać. Na Gball większość kulek skręcała w prawo na około 30 metrze. Robiłem cuda: po 10 razy sprawdzałem gumkę, wkładałem dystanser (h), czyściłem zespól lufu i komory i nic. Więc boję się, ze kulki nie zgrały sie z gumką, HU i dystanserem, albo są hm... kuliste nie do końca. Na blasterach 0,3 w normie z plusem, Grand mastery chyba nie musze mówić jak. A szkoda, bo zapowiadały się fajne kulki.

 

DOKŁADNIE. U mnie jest to samo. Hop-up nie reaguje na te kulki jak powinien. Jedna leci za wysoko inna za nisko, tak jak piszesz dość często skręcają na boki. Kupiłem je dla testu i pozostaje je wywalić z mp5k i próbować testować inne kulki.

 

Lufa 6,04 705mm. Gumka hop-up g&p. SR-25 g&p ok 600fps. Kulki goldenball 0,36 i 0,32 (Ten sam efekt).

 

PS: Kolega który ma 540 fps, też na nie narzekał więc chyba coś jest z ich okrągłością :P

Edited by AdiBrody_B-52
Link to post
Share on other sites

@MAJOR762: Na ostatniej strzelance pożyczyłem od kumpla Goldenballe 0,28 bo moje G&G się już w magu kończyły i nie podawał. Dosypałem ich trochę. Jak tylko mag zaczął podawać GB to... zacinka. I to taka, że wycior miał problem żeby ją przepchać, musiałem wszystko rozbierać. Lufa Prometheus.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

LR 300 -- Pejot wymieniona lufa na 6.03 Madbula, gumka fioletowa systemy, uszczelniona komora king arms, 420fps w stocku

 

kulki Gball 0,25- zero kłopotów z zacinaniem w broni- co do magów trudno powiedzieć, gdyż używam hcapów, czyli mało wymagających z natury . Co do celności może nie jestem szczególnie wybredny, ale do karabinków szturmowych z pewnością starczy, ja w każdym razie nie zauważyłem problemu skręcania. Nie używam singli, walę krótkie 3-5 strzałowe serie zatem utrata ewentualnie 1 kulki z obranego kierunku nie jest straszna. Śmieci nie stwierdziłem, dziwnych kulek też nie. Przestrzelałem jakieś 3.000 sztuk. Jedna rzecz może to trudność z ustawieniem hopka - bardzo czule, ale nie wiem, czy to sprawa hopka czy kulek. Miałem też PJ- kulki też 0,25 i co prawda nie zanotowałem żadnej zacinki, ale zasięgi były zauważalnie gorsze. Miałem też Madbule 0,25 i były lepsze, ale nie na tyle lepsze, żeby płacić za nie sporo więcej. Moja opinia- być może nie nadają się dla snajperów w trybach single za to dla szturmowców, nawet tych z preckami i lubiących sobie postrzelać jak najbardziej. Dobry stosunek cena/jakość.

 

Kolega strzela z m4 G@P i też jest zadowolony

Link to post
Share on other sites

Celność hmm taka jak powinna być ;)

 

Warunki:

wilgotność powietrza ~85%,

wiatr ~16-20 m/s wiejący z lewej strony z tyłu pod kątem około 60 stopni do osi strzału/celowej

temperatura ~12 stopni Celsjusza

 

 

Przy takim wietrze u nas jest sztorm na morzu :) Ponad to przy takim wietrze ciężko jest ustać a co dopiero strzelać.

Link to post
Share on other sites

0.25g, gumka systemy, lufa promyk 6.03 latają ładnie i nawet nieźle się kręcą niestety za moimi midami nie chcą się dogadać. Mam jeszcze paczke 0.3g ale tych magi wcale nie podają :poddanie: a dodatkowo mają coś ala pasek dookoła siebie. Źle wypolerowane or smth.

Link to post
Share on other sites

W czerwcu kupiłem 40tyś tych kulek. Do dzisiaj poszła połowa. Jedyne co mogę powiedzieć to jestem zdziwiony. Pozytywnie.

 

Precka systemy, guma systemy, 416 JG stock, pięknie idą - zero zacinek

preca deep fire, guma guarder czarna, aks74u, m110, - bajerancko

minimi, przesiew 2,5k na auto - bajerancko

preca ca, guma guarder, m4a1 ris g&P, m140 - zero zacinek.

 

Magi które używałem to m4/m16 MAG, ak74 CYMA, box stockowy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...

Ostatnimi czasy te kulki strasznie spadły na jakości, blokowały się w lufach stockowych oraz były przypadki znalezienia kwadratow(dosłownie). Czy ktoś z was miał też taki problem ?

 

Witam miałem problem z tymi kulkami zerwałem dwa tłoki podwijały mi gumkę hop up myślałem że źle założyłem ale teraz jestem pewien że to te kulki bo strzelam na G&G i nic się nie dzieje a kolega zaczął strzelać na GoldenBallach i zaraz miał to samo nie polecam spadła jakość.

Link to post
Share on other sites

Witam miałem problem z tymi kulkami zerwałem dwa tłoki podwijały mi gumkę hop up myślałem że źle założyłem ale teraz jestem pewien że to te kulki bo strzelam na G&G i nic się nie dzieje a kolega zaczął strzelać na GoldenBallach i zaraz miał to samo nie polecam spadła jakość.

 

 

Też to zauważyłem, od czerwca jade tylko na Guarderach, albo G&G !!! Przy okazji u kolegi w magach do MP5 (Low-Cap) też się zacinały...

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...