Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a znajomy ma 500 fps w AK cymy i ma 65m zasięgu

a co to mnie obchodzi co ma Twój kolega i jakiego ma AK, pisze jak jest u mnie....

 

BTW, napisałem, że u mnie skuteczny zasięg wynosi około 50m, a Ty napisałeś, że jest 45m...tak więc 5m różnicy i Ty toczysz pianę o te marne 5m....

Link to post
Share on other sites

znasz różnicę w zapisię 50-60m a napisaniem, że replika ma zasięg 60m ? podałem, przedział w którym się mieszczę i już, raz jest tyle a raz tyle...

 

a co do tych 45m to napisałeś je Ty....

 

[15m to już jest różnica 100fps.

 

Czyli wg Ciebie zasięg zależy od fpsow ? a co ze szczelnością w układzie? dobrą gumką, dystanserem i lufą ?

 

To dlaczego repliki I rodzaju, mając 330-360fpsów mają zasięg taki jak chinol, który ma ponad 400fpsow ?

Link to post
Share on other sites

Zmiana precki i gumki u mnie dużo dała (około 10 m skutecznego- lufa km head 290 + guma systemy i sprężyna jbu m100). Teraz wynosi około 55 na pjotkach (potem już zaczynają wariować). Jak znajdę czas to wezmę miarę i zmierzę na kulasach g&g. W stocku celność jest średnia (kulki mają niezły rozrzut). Wg. mnie zmiana gumy to podstawa, a lufa inna też mile widziana.

Edit: w lesie sobie dobrze radzę wbrew pozorom. A długość lufy owszem ma znaczenie, ale wydaje mi się, że raczej tylko w przypadku snajperek/parasnajperek.

Edited by heaVen
Link to post
Share on other sites

Witam, czy ktoś kto rozbierał już GB CM.041 ma może jakiś rysunek lub fotke jak powinien wygladąć GB po złożeniu. Tzn. chodzi mi o wnętrze. Została mi jedna sprężynka cos w podobie do antirev. ale z grubszego drutu. W gearboxie są cztery czy trzy sprężynki? Jeśli ktoś wie do czego jest ta sprężynka to prosze o odpowiedź. Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Witam, czy ktoś kto rozbierał już GB CM.041 ma może jakiś rysunek lub fotke jak powinien wygladąć GB po złożeniu. Tzn. chodzi mi o wnętrze. Została mi jedna sprężynka cos w podobie do antirev. ale z grubszego drutu. W gearboxie są cztery czy trzy sprężynki? Jeśli ktoś wie do czego jest ta sprężynka to prosze o odpowiedź. Z góry dziękuje.

 

 

GB wygląda dokładnie tak samo jak każdy GB v.2

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...