Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam,

Panie i Panowie by nie śmiecić z racji, że to off topic Cymy mp5 zadam pytanie bo czytam ale sensownych odp znaleźć nie mogę

Chcę kupić coś do CQB - bedzie to pierwsza broń tego typu

Wybór padł na MP5 od Cymy - tu torochę poczytałem i z relacji ceny do jakości padło jak padło

Ale - no właśnie - mam możliwość kupienia używek w cenie ok 350 zł - rzekomo z relacji znajomych nic się tam nie działo itd - zerknę to zobaczę ale jestem troche zielony w temacie dlatego pytam czy: CM 049j ebb czy 041 PWD

z racji braku funduszu nie stać mnie na nową na chwilę obecną a mam tez inne wydatki tak więc dozbieranie jeszcze przez kolejne pół roku "luźnych" paru złotych nie wchodzi w grę

Pozdrawiam i bardzo prosiłbym o pomoc

Edited by paaawel5
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam wszystkich,

 

kupiłem takie cudo Cm.041 - https://plus.google.com/photos/105113713782982574991/albums/5991771833183842001 , jednak nie mam baterii, ktoś wie co tu wsadzić? I jaką ładowarkę?

 

Z tego co znalazłem wcześniej to: ,, 1. 8,4V to za mało na ten karabinek, będzie się dusił, jemu potrzeba "powietrza" jakie da mu dobre 9,6V albo LiPo 7,4V."

 

Pozdrawiam,

Bajrasz

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Czy to ma jakikolwiek sens ?MP5k, 7.4v lipo, silnik, zębatki, tłok, gumka hu, słabsza sprężyna, zmienione okablowanie + wtyczki.

Na replice chciałbym także zamontować latarkę, ale żadnych szyn ris nie widziałem..czy ostnieje jakiś sposób, w którym na przodzie zamontuje risa ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Panowie,

 

kupiłem CM.41 (wariacja na temat PDW). Magazynek od kompletu wchodzi ładnie, natomiast dwa magazynki do MP5, które dotałem z innego źródła (hi-cap prawdopodbnie Wella i low-cap prawdopodbnie JG) nie zatrzaskują się w gnieździe.

 

Wolna kasa poszła na replikę, chwilowo na magazynki mnie nie stać. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i zdołał go jakoś sensownie rozwiązać? Np. czy podszlifowanie magazynków tak, żeby krawędź wgłębienia na mag znalazła się wyżej, załatwi sprawę?

 

Przy okazji - wszyskie dostępne teraz w handlu magi Cymy pasują do CM.41? Widzałem w dalekowschodnim sklepie krótkie magi Cymy do MP5, ale nie podawali, do którego modelu pasuję - miby takie same, oferowane u Krakmana, wyraźnie opisane są jako pasujace do CM.041 (między innymi)...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...