Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak. :icon_biggrin:

 

 

BTW.

Co do przenoszenia magów, rozwiązałem to tak:

Do tego - http://www.ebairsoft...uch-p-6295.html

Podczepiłem to - http://gunfire.pl/pr...y-piaskowa.html

Wszystko egelancko, trzyma się siebie sztywno i pomimo 3 pięter magazynków nie zwiększa gabarytów sylwetki. Na pasie siedzi na godzinie 10, więc nadal mieszczę się w drzwiach, mogę zbliżyć się do ściany i nie blokuje mi ręki. Jedyne co złe, to mega mocne klamry na ładownicy GFC. W boju tego za nic nie otworzę, jednak jest też rzep, więc można nosić rozpięty zatrzask, lub obciąć go na stałe.

Dzięki temu mam 2x60 kulek w ładownicy i jeszcze jedną sześćdziesiątkę w replice. 180bb jak na boczniaka to super wynik, zważając na to, że do głównej noszę max 400, a to zawsze aż nadto się okazuje. :icon_biggrin:

 

Wygląda to tak:

5fdbdd518affbd70_646_0_y_n_646.jpg

 

Kolory przekłamane, bo robione w sztucznym świetle tabletem...

 

Z montażem kurczaka będę jeszcze kombinował. :icon_wink:

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Witam,

mam pewien problem z cyma 041sd6. Problem polega na tym, że wyciągając magazynek z repliki wypadają kulki.

Zazwyczaj trzy sztuki. Nie bardzo wiem dlaczego tak się dzieje. Zjawisko powtarza się przy każdym rodzaju magazynków.

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi co do pozbycia się tego mankamentu.

 

Pozdrawiam Tomasz

Link to post
Share on other sites

W zasadzie mogłem nie zwrócić uwagi na to, ale nie kojarzę by wypadały w takiej ilości. Faktem jest, że czasami jakaś się zabłąkała... ale nie trzy czy cztery. Będę dobrej myśli i nie będę panikować. Nie jest to jakieś bardzo uciążliwe.

 

Dzięki za uspokojenie mojej wyobraźni :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Amigo, te kulki to resztki, które wyszły z magazynka i leżą luzem w rynience komory. Nie ma pod nimi innych które przepchnęły by je dalej. Jak chcesz wystrzelać wszystko do 0, to ostatnie 4 strzały oddaj z repliki odwróconej do góry kołami :D

Są specjalne magi, ale do m4, które mają wychodzący ze środka patyczek przepychający te ostatki przez rynienkę.

Link to post
Share on other sites

Chyba już wiem w czym tkwi problem. Faktycznie tych kulek wypada zbyt wiele i wiem jak to się dzieje.

Komora zamka wraz z hop-up się ruszają. Nie jest dokręcona i to powoduje wypadanie większej ilości. Rozkręciłem pojemnik baterii i nie bardzo widzę gdzie dokręcić. Jakoś nie mam pomysłu skąd ten luz się bierze... jestem jak dziecko we mgle.

Link to post
Share on other sites

Wyprowadziłem na spacer mp5 i kolejny raz mnie zaskoczyła... zaskoczyła mnie wyściółką tłumika, która podczas strzelania została wypruta z środka. Masakra! Zastanawiam się nad dłuższą lufą. Zauważyłem rónież, iż osiągi mojej repliki znacznie zmalały. W ogniu ciągłym trafienia w obiekt 40 na 40 cm są celne na dystansie do 30 metrów przy marnym skupieniu. Kiedyś było o wiele lepiej. Zastanawiam się nad zmianami w środku. Ciekaw jestem co posiadacie w swoich?

 

Dłuższa lufa załatwi problem tłumika, ale przy stockowej w połowie precyzyjnej również jest dobra zabawa. Dlatego też zastanawiam się czy to jest dobry pomysł bo w zasadzie tłumik mogę załatwić w jakiś inny sposób...

 

Co do samego tłumika to jest on całkiem fajny i dobrze wygłusza ten nieprzyjemny metaliczny stukot. Podoba mi się dźwięk z tłumikiem, ale to co w środku to woła o pomste...

 

Pozdrawiam Tomasz

Link to post
Share on other sites

Co zmieniłem, mam w profilu. W sumie udało mi się złożyć świetnie działający zestaw, więc polecam. :D Możesz też kombinować inaczej jak chcesz, bo da rade rozwiązać to na kilka innych sposobów. Lufa od stocka nie ma nic wspólnego z precyzyjną. To, że chinol dorawał rurki do kaloryfera w innej średnicy i tnie z nich lufy, nic nie zmienia. Poza tym co to w ogóle za stwierdzenie "półprecyzyjna"? Albo coś jest zrobione precyzyjnie, albo nie. Proste.

Przypadłość z tłumikiem się zdarza. Możesz pakować dłuższą lufę. Jednak najpierw sprawdź czy obecna siedzi prosto. Skoro sieje po tłumiku, coś nie tak jest z jej obsadzeniem. Dłuższa, bez zlikwidowania tego problemu, nie siała by po tłumiku, tylko zaraz za nim.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że lufa jest dobrze osadzona (po ściągnięciu tłumika wszystko ok) jedyne co myślę to, że gąbka w tłumiku była źle ułozona lub poszarpana. Zaraz odwiedzę Twój profil :) Przez ten czas zimowy mam nadzieję zrobić coś dobrego dla mojej piątki.

W miarę jak znajdę czas, będę zadawać pytania i podawać pomysły na zmiany. Myślę, iż doświadczeni użyszkodnicy cymowskich mp5 są pradziwą encyklopedią wiedzy w temacie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...