Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

Nie mam 100% pewności że to ze speca było ale raczej tak , miałem w rękach P90 gdzie dodawany był tłumik i nie było to ACM ani TM , front plastik ,ogólnie inne plastiki , komora hopka czarna , zasięg spokojnie 5 m więcej niż stokowy ACM . Jutro pogadam z właścicielem i dowiem się więcej .

 

No byłem , pogadałem , okazało się że faktycznie ze speca ale CA , swoją drogą daje rade replika .

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biorę jednak Petkę od Krakmanów, cena trochę opadła więc jest git.

Pisałem do nich i jakoś diametralnie cena się nie powinna zmienić, a dostawa będzie ok. 10 czerwca, czyli na przyszły tydzień z kilkoma lowami. Jak dojdzie to rozbiorę i wyczyszczę lufe i HU z tej chińskiej mazi, postaram też się sypnąć jakąś recke o P.

 

Mam silnik Boyi, jeśli włożę go do P, ROF będzie większy niż na stocku ? Opłaca się ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, Panowie pomóżcie. Co będzie lepszym wyborem:

 

P90 TR

 

czy

 

G36

 

Przeczytałem ten temat ze 3 razy i dalej się waham :???:

P90 jest nietypową repliką, posiada niestandardowe magi, wszystko jest w niej inne.

Tak patrze na dział serwis II klasa i nie widzę żadnych tematów o P90, o G36 bardzo rzadko. Doradźcie coś sensownego...

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam, Panowie pomóżcie. Co będzie lepszym wyborem:

 

P90 TR

 

czy

 

G36

 

Przeczytałem ten temat ze 3 razy i dalej się waham :???:

P90 jest nietypową repliką, posiada niestandardowe magi, wszystko jest w niej inne.

Tak patrze na dział serwis II klasa i nie widzę żadnych tematów o P90, o G36 bardzo rzadko. Doradźcie coś sensownego...

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

 

Co Ci się podoba ;) . To chyba najważniejsze.

 

A część odpowiedzi zawarłeś w pytaniu ;) . Do G36 masz więcej części, magazynków, ładownic do magazynków. Więcej bajerów i części jest łatwo dostępna oraz w niższych cenach ;) . Jeśli grasz w terenie zabudowanym lepsze będzie P90.

Link to post
Share on other sites

Oj do lasu też rewelacyjne jest, leżąc płasko na glebie da się celować bez odrywania od ziemi zbytniego. Znam takiego jednego co się z Bety z JG przesiada na P90 i strasznie mu się wczoraj micha cieszyła po dniu latania z paskuda po lesie.

Link to post
Share on other sites

Przesadzasz Tuksiak.

 

Widziałem patent typu opaska ze splotu guma-materiał na kolbie, bateria pod tą opaską no i kabelki na zewnątrz. Jak zrobisz to schludnie i baterie ułożysz po stronie wewnętrznej będzie to wyglądało jak najbardziej normalnie i dobrze.

Link to post
Share on other sites

Znaczy się nie dokładnie o to mi chodziło. Kiepsko będzie wyglądać jak zrobi sobie coś co przypomina ładownicę na maga, bo ten mag od petki to taki lekko długi, a po co komu ładownica na np. maga od emki przy p?

Nie dokładnie się wyraziłem. pewnie, że jak sobie zrobi coś małego skromnego, od wewnętrznej strony, to i tak nie będzie widać ;-), więc bez różnicy czy będzie miał czy nie. Tylko juz myślałem kategoriami "lansu i bansu" ładownice jakiś digital i te sprawy ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...