Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

Hmm problem tkwi chyba gdzieś w ustawieniu komory HU względem magazynków. Jak przekręciłem ją w lewo na maxa, to strzela kilka pierwszych kulek normalnie, ale potem już się ustawia we właściwym położeniu i się kulki zacinają :wink:

Gdyby nie to to jedna z najlepiej strzelających replik jakie widziałem.

 

WTF>?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żeby założyć guardera przezroczystego gdziekolwiek, tzn. w jakąkolwiek komorę trzeba się nagimnastykować i robić to na smar silikonowy stały i naprawdę trzeba umieć, jak nie potrafisz to zniszczysz gumkę, albo jej założenie pogorszy wręcz osiągi repliki.

 

Co do zdjęcia. IMHO jak zobaczyłem ten wynalazek hamerykański z długą lufą, to myślałem, że "cegły" już bardziej nie idzie spaskudzić... niestety - myliłem się ;-).

Link to post
Share on other sites

Co do zdjęcia. IMHO jak zobaczyłem ten wynalazek hamerykański z długą lufą, to myślałem, że "cegły" już bardziej nie idzie spaskudzić... niestety - myliłem się ;-).

 

Nie no, to była tylko pożyczka prądu niezbędnego do testów. Tak czy inaczej kolejny głupi pomysł jak oszpecić P90. Tak samo jak G36C z kolbą i magami od m4.... n/c.

Link to post
Share on other sites

IMHO nie ma sensu montowanie takiego zestawu, ale jak cierpisz na nadmiar kasy to nie wnikam ;-).

Koli może być, da radę spokojnie, jak każdy inny, byle nie od pseudo-repliki za 49 zeta ;-). Osobiście mam Aimpointa z "plastrem miodu" z przodu, co raz, że zapobiega powstawaniu refleksów które ew. przeciwnik może zauważyć, a dwa, że zabezpiecza koli przed uszkodzeniem przez "obcą" kulkę ;-)

Link to post
Share on other sites

Z tym zestawem Guardera chodzi mi o wytrzymałość, do tego bym kupił springa jakiegoś markowego. Jakby nie było, cena nie jest znowu taka straszna. A spasowanie elementów i co ważne szczelność napewno się poprawią.

 

I jeszcze jedno pytanie, jaka brać lufę: madbulla czy jbu?

Link to post
Share on other sites

Witam, doszedł mi zestaw cylindra i nie jestem pewien czy zostawić coś luzu przy dokręcaniu głowicy tłoka do tłoka, czy przykręcic tak, aby sie nie ruszało. Głowica jest łożyskowana i po przykręceniu tego, łożyska sie tłuka w środku :poddanie:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja dzisiaj sprawdziłem maksymalny zasięg celny, po osłabieniu na te 340-345, lufa stok, guma stok, spring CA stokowy z SA 58. W stojącego pacjenta, celując w środek klatki, strzały wchodziły na obszarze pas-uda, kulki .25g G&G odległość zmierzona miarką 60m. Na .28g koleś dostawał w okolice kolan, czyli zmiana niewielka. Dostawał bez dwóch zdań kulką opadającą, czyli można mówić o takim sobie zasięgu w okolicach 55-60m.

Żeby było śmieszniej Errhilowy stok mający coś koło 400, miał podobny zasięg tylko odrobinkę szybciej zapylała kuleczka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...