Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

Zamówiłem u nich kamizelkę (pisałem o tym parę postów wcześniej). Około półtora tygodnia temu złożyłem za pośrednictwem ich systemu reklamacyjnego" reklamację, że nie dotarła do mnie zamówiona i opłacona rzecz. Zawarłem w niej również, że z racji niewywiązania się przez sklep z realizacji zamówienia (status na ich stronie "gotowe" zamiast "wysłane") i ze zobowiązań własnego (ich) regulaminu odstępuję od zawartej umowy sprzedaży i żądam zwrotu wszystkich kosztów w wyznaczonym terminie, włącznie z kosztami przesyłki, do której przecież nie doszło. Jako załącznik przypiąłem elektroniczne potwierdzenie przelewu.

 

Oczywiście, miałem tego świadomość, że mogę tych pieniędzy nie zobaczyć. Chciałem doczekać do końca terminu i udać się z papierami na Policję. Parę dni później zadzwonił do mnie kurier, że ma dla mnie paczkę z czymś co przypomina plecak. Biłem się z myślami, czy ją odbierać, czy nie. W końcu została ewidentnie nadana po złożeniu reklamacji (data i godzina na liście przewozowym). Postanowiłem ją odebrać, ponieważ mogła to być jedna z niewielu szans na odzyskanie pieniędzy.

 

Kamizelka niezgodna z zamówieniem - nie przyda mi się niestety.

1. inny model - zamawiałem CIRAS a dostałem kopię INTERCEPTOR (na szczęście podobna półka cenowa, więc jak sprzedam nie będę dużo do tyłu.

2. inny kolor - zamawiałem flecktarn a dostałem czarną.

Odnoszę wrażenie, że pracuje tam ktoś mocno upośledzony umysłowo i zrzucają na tę osobę za dużo obowiązków.

 

BRAK DOWODU ZAPŁATY W PACZCE! Będę się musiał poskarżyć w Urzędzie.

 

No chyba, że to prezent przeprosinowy (bo ja tego nie zamawiałem i nie dostałem też dowodu zakupu) i muszę jeszcze poczekać na zwrot za tamtą kamizelkę.

 

ZDANIA NIE ZMIENIŁEM - NIE POLECAM!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozpier@#$%^ mnie ludzie. Od kilkunastu stron pisze ze do dupy sklep, a Wy nadal upychacie w nich kase.

 

 

Ad. Serwisu: serwis ma 14 dni na naprawę. Po tym czasie jak nei naprawi to zwraca CI pieniądze. Macie to zagwarantowane.

 

Pisemne wezwanie do zapłaty w ciągu 14, jak nie to wtedy sąd z niego ściągnie.

 

 

A właściciel teraz czyta to i śmieje sie z Was, nie nie dziwie się mu.

Link to post
Share on other sites

Rozpier@#$%^ mnie ludzie. Od kilkunastu stron pisze ze do dupy sklep, a Wy nadal upychacie w nich kase.

 

Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, przeczytałem te kilkanaście stron narzekań i wierz mi, niektórzy nawet nie wiedzieli o istnieniu tego forum, dopóki nie zostali oszukani i nie zaczęli szukać pomocy. Tak więc "rozpierdziela" mnie Twoja wypowiedź. Jak masz wysnuwać takie "konstruktywne" wnioski, to się nie wypowiadaj, proszę.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich poszkodowanych.

Od czerwca czekam na zwrot 490 zł z tego sklepu. Były telefony, maile, osobiste odwiedziny i nic. Jak myslicie mogę liczyć na to, że mi je zwrócą? Gdzie napisać? Co zrobić? Może ktoś zna tych gości, jakiś adres? Może mają gdzieś drugi sklep oprócz tego na Targowej? Wiem, że sklep prowadzi dwóch braci - zrobiłam wywiad wśród sklepikarzy sąsiadujących ale niewiele się dowiedziałam. Proszę o pomoc. Przecież nie podaruję im tych 490 zł.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W życiu nie widziałem gorszego sklepu niż ten.

Mój kolega zamawiał tam m4 takie z plastik gearbox i po paru tygodniach siadł,dzwonić do nich nie dodzwonicie się będzie albo nie ma takiego numeru albo nieodbierany telefon O E-Mailach nawet nie wspomnę mają w d**** wszystkich i będą mieli to trzeba zgłosić na policje albo coś z rzecznikiem konsumentów

NIE POLECAM WIELKI SY*

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sroczy- w piątek w stacjonarnym powiedział mi, że będzie miał te telefony za tydzień po tym jak powiedziałem, że z kontaktu z nimi nic.

 

Ja muszę do nich zawitać co najmniej raz w miesiącu- teraz mam tylko ich po drodze, a nienawidzę czekać na paczki. Z własnych obserwacji wyczaiłem, że ma otwarte w piątki około 14-17 (reszta wizyt- pocałowanie klamki). Sam sklep (jak się już dostaniemy) nie jest tragiczny. Mają dużo szpeju, ostatnio doszły te strzelby na shellsy i gearboxy, mają trochę replik gdzie indziej wyprzedanych (pewnie ludzie woleli się wstrzymać niż kupować u nich), np. Berettę M93 R-C Second STTi. Facet trochę się na sprawie zna, da się z nim pogadać. Nie wiem, jak ze sprzedażą wysyłkową, i wolę nie testować, bo nie chcę utopić kasy. Ceny są nawet znośne. Razi mnie najbardziej niezgodność ze sklepem internetowym- kumpel kupował karabin sprężynowy, w sklepie okazało się, że modelu który chce nie ma, był za to ten, który był "niedostępny" w internetowym.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tata mi zamówił replikę i kilka innych rzeczy na święta, wszystko przyszło szybko, 1 czy 2 dni po przyjęciu zamówienia, przyszło co innego, ale dobra, nie wielka różnica. Dałem osobiście do serwisu, miała być gotowa do odbioru po 6 dniach. Byłem na wyjeździe i tata miał tam załatwić, poszedł osobiście, zamknięte, zadzwonił, głucho, nawet zadzwonił na prywatny telefon sprzedawcy, tutaj również głucho. Dzisiaj ma dzwonić na telefony ze strony airsoftextreme (jak mniemam to ten sam sklep tylko w 2 odsłonach), ale nie sądzę żeby sie coś zmieniło. Wcześniej też poszedłem jeszcze do sklepu i był zamknięty jednego dnia i kolejnego również.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ja szukam sklepu gdzie można zakupić SR25

znalazłem ofertę właśnie w airsoft xtreme

z ciekawości postanowiłem poczytać opinie i widzę że wiele osób ma problemy z tym sklepem i że zgłaszane było to do Rzecznika praw konsumenta

a tym czasem na stronie UOKiK brak danych na temat firmy airsoft xtreme nie było żadnych problemów

 

?? Kolego zapraszam na lekcje pisana, tego się zrozumieć nie da! Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

OSTRZEŻENIE !!

Witam

Miałem ostatnio okazję zamówić plecak wojskowy ze sklepu http://www.airsoftxtreme.pl/

Niestety nie dość że przysłali mi tańszy produkt o zupełnie innym wyglądzie za niższą cenę

To w dodatku nie odbierają telefonów nie odpowiadają na Maile i nie ma żadnego kontaktu ani z działem reklamacyjnym ani z żadnym numerem podanym w liście kontaktów na OWEJ stronie

Zdecydowałem o tym napisać gdyż to nie ich pierwszy tego typu "wałek" pod moim adresem i postanowiłem wreszcie to opublikować

Sklep jest nie rzetelny Ludzie którzy go prowadzą są niewykwalifikowani Można śmiało poddać pod wątpliwość czy potrafią czytać i pisać

 

Nie polecam tego sklepu OSTRZEGAM by ludzie o mniejszym stażu i rozeznaniu nie musieli popełniać tego samego błędu co ja i tracić pieniędzy

Jeśli nie odezwą się do mnie do końca tygodnia by wyjaśnić całą sprawę zgłoszę się chyba z tym na policję

Pozdrawiam wszystkich

i jeszcze raz odradzam korzystanie z tego sklepu

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jakiś czas temu zamówiłem tam body do emki. Po tygodniu od dokonania wpłaty postanowiłem do nich przedzwonić i spytać, czy produkt został już wysłany. Zero odzewu. Na maile również nie odpisywali. Moją ostatnią deską ratunku było postraszenie ich założeniem sprawy cywilnej, jednak i to nie pomogło. (Policja w tym wypadku by nie pomogła, gdyż wartość szkody wynosiła >200zł.) Po BARDZO długim okresie czasu (ok 4-5 mies.) body doszło. Do towaru nie mam żadnych zastrzeżeń, lecz jakość obsługi kosztowała mnie nie lada nerwów. NIE POLECAM tego "bazarku".

Link to post
Share on other sites

Wysłałem im maila, co myślę o tej firmie, to postraszyli mnie, że idą z tym do prokuratury za znieważenie.

 

Heh, a na takie maile odpisują? :blink: Brak mi słów na ten sklep, to istna parodia w Polsce, w którym normalnym kraju takie coś by zostawało bez rozwiązania? Z czystej ciekawości przestudiowałem cały temat i kwota, która stracili wszyscy użytkownicy ( mówię tylko o tych wypowiadających się tutaj ) przeraża. Nie liczyłem tego dokładnie, także nie będę sugerował, ale Panowie - zamkniemy się za niedługo w kwocie 5 CYFROWEJ!

 

A ten 'Paweł', czy 'Piotr' ma to zupełnie gdzieś, jest bezkarny i pewnie jego wniesienie sprawy do sądu zostałoby uznane, bo to 'znieważenie', ale oszustwo finansowe to dla naszych sądów zero - jak w piosence, mniej niż zero...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

NIE POLECAM SKLEPU!

 

Nie odpisują na gg, meil ani telefony.

 

Po prawie roku przyszło mi zawiadomienie o akcie oskarżenie Małgorzaty S. - właścicielkę sklepu. Mam nadzieje że pieniądze odzyskam (1000 zł) bo to grosze nie są zwłaszcza będąc w młodym wieku - w chwile ich nie zarobiłem, lecz w chwile straciłem dlatego NIE KUPUJCIE TAM! Jeżeli już kupicie to nie odsyłajcie sprzętu tylko zgłoście od razu sprawę na policje i tyle. Niech się tym zajmują.

 

Pozwani popełnili przestępstwo o treści:

 

ivaa.jpg

 

 

To nie są przelewki, mają na pewno już jakieś zawiasy więc zakładając nowe sprawy macie GWARANCJE ŻE WYGRACIE a ich udupicie.

Dla przykładu: Facet dostał kare 300zł + kurator + 3 lata w zawiasach za to że oszukał drugą osobę na kwote 70 zł! Nawet jak mniej straciliście warto takie coś zgłaszać.

 

Liczę, że pomogłem - pozdrowienia.

GG : 8342448

Edited by invitron
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...