Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Że niby co? Grzechotnik jak zwykle konstruktywnie podszedł do tematu.

 

Wracając do MW2, miałem kupić ale teraz na prawdę nie wiem...juz lepiej poczekać na B2 bad company.

 

Nie wiem co IW robi z wersją MW2 na pc, ale jest to tragedia i początek końca COD6...dobrze, że zostaje jeszcze COD4.

Link to post
Share on other sites

No nie!!!!!!!! Moje posty znikają w niewyjaśnionych okolicznościach!

 

Pisałem od nowa coś mądrego, ale zjadło mi i nie chce mi się pisać od nowa. W każdym razie napisałem, że CoD`y ogólnie mi się podobają jednak ich multiplayer nie spełnia moich oczekiwań, gdyż pozostaje bez zmian (tylko animacje ruchu są fajne) względem (ukochanej) jedynki.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Oglądałem pirackie trailery z multi z MW:2 i powiem, że jestem zaskoczony. A tymi dedykami itd. to wierzę, że IW wie co robi. Pamiętacie jak wszyscy narzekali że MW:1 to będzie klapa, bo współczeność, bo to, bo tamto, a w końcu nieliczni kupili i się rozeszły piękne wieści. A później poszły jak świeże bułeczki. Mapy w multi ( przynajmniej jedną dużą widziałem ) będą różnorakie, ale przez to, że ograniczenie multi jest do 18 to nie będzie siekanki, a na dużych mapach snajper wreście się poskrada. Ludzie tak płaczą, że tylko do 18 graczy itd. a ja sam zawsze w COD4 grałem na servach po max 20, bo więcej to się respiło na głowie przeciwnika.

 

Tak czy inaczej kupię oryginalne MW:2 już we wtorek i napiszę Wam co o tym sądzę, jeżeli ktoś bardzo się boi, że to klapa i strata kasy. IW wie co robi, po co mieliby pomniejszać swoje zyski? ;-)

Link to post
Share on other sites

:twisted:

86713446.th.jpg

Co do "nokto" - zabawka fajna, posiada 4 rodzaje "świecenia":

78492404.th.jpg

77114776.th.jpg

- Biało-czarny "low"

- Biało-czarny "high"

- Zielony "low"

- Zielony "high"

 

Różnica między low a high jest dość duża - przy low widzimy do 3 metrów przed siebie (wszystko mierzone) plus widać poświatę dalszego planu. Przy włączeniu mocniejszego podświetlenia spokojnie widać na dystansie 10m (najdłuższy odcinek w mieszkaniu). Przy uruchomionym trybie "czerń-biel" widać gołym okiem świecące diody IR - przy zieleni jesteśmy niewidzialni ;)

 

33499841.th.jpg

78235350.th.jpg

 

 

Oto widok z "oczu". Po jednym zdjęciu na każdy "tryb".

95563890.th.jpg

88898239.th.jpg

68656203.th.jpg

86805513.th.jpg

 

 

Nokto zasilane jest 5x paluszek

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Cholera, ładnie się prezentuje... Pasowało by zbierać na XBOX360. :-F P.S. Dzisiaj oglądałem trailer z wybuchu taktycznego ładunku nuklearnego na multi. Ładnie wygląda wybuch, ale goście "odlatują" jakby im ktoś z procy w czoło strzelił...

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

DLA WSZYSTKICH MAJĄCYCH PROBLEMU ZE STEAMEM: Jeżeli zainstalowaliście grę po raz pierwszy to włączcie płytkę jeszcze raz i kliknijcie w menu: instaluj ponownie czy coś takiego. Wtedy bez żadnego ściągania normalnie wam się zainstaluje. Mi jeszcze zostało 40 sekund i odpadam CODa. :D

 

 

EDIT: literówka

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...