Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejne udane zamówienie od szanownych krakmanów.

Wczoraj (czwartek) zamówienie złożone dziś uśmiechnięty kurier z paczuszką zapukał do mych drzwi. Nawet po nich nie spodziewałem się tak szybkiej wysyłki.

 

Kolejny zasłużony PLUS!

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Kolejna replika z taiwanguna, kolejna batka CAŁKOWICIE nieżywa, nie do uratowania. Drewno porysowane, uszczerbiony mały kawałek. Podsumowując - na 5 replik cztery batki martwe, jedna ledwo zipiąca, zdechła po miesiącu (nadawała się i tak tylko do przestrzeliwania replik, bo starczyła na 100 kulek). Na 5 replik z trzema były problemy od wyjęcia z pudła. Na dniach będzie szło kolejne zamówienie, poproszę w komentarzu, by choć raz zrobili przegląd zerowy. ;)

Link to post
Share on other sites

Lesio standardowo jeśli chodzi o zakupy - oszukany/zrobiony w konia/pechowy :] :D

 

Ostatnio robiłem tam spore zamówienie, nie tylko dla siebie. Jeśli chodzi o przesyłkę, realizację i kontakt - wszystko jak zwykle świetnie, problemem jest tylko spadająca jakość produktów.

 

Oczywiście można by się spierać, że to wina Chińczyków, że może to oni robią coraz gorsze, ale jednak.

 

Zestaw MOE, totalnie niepasujący, w panelu udowym odpiąć klamrę to cud, kamizelka ma jeden rzep naszyty ze złej strony na pasku do zapięcia, pokrowiec na camela - porażka całkowita, zamki nie działają, "odpinany zasobnik" przyszyty - nie do odpięcia, trzeba było ciąć, pasek stabilizujący(?) ten plecaczek do zapięcia na brzuchu jest chyba w rozmiarze dziecięcym - po maksymalnej regulacji nie mogłem nawet zetknąć końców. Ładownice z nietrzymającymi napami... Kolory ładownic - świecący radioaktywny flecktarn np :/

 

Jednym słowem porażka :/

 

Nie wiem, czy na wszystkim już chinole montują te metki "taiwangun.com", ale podejrzewam, że czynią to jednak pracownicy sklepu tzn. że trzymają to w rękach. Dlaczego taki produkt nie może przejść jakiejś podstawowej kontroli jakości? Mi osobiście byłoby głupio sprzedawać taki szajs.

 

Podniosą się głosy, że w końcu to ACM - ok. Ale od kilku lat używałem takich produktów i jakoś nie było większych problemów z tym. Podobnie sporo osób, które znam również zaopatrywały się w tym sklepie i było ok. Od 3 zamówień, może 3-4 miesięcy można jednak zauważyć tragiczny spadek jakości. Chyba, że to ja i moi znajomi mamy pecha - nie wiem.

 

Można by odsyłać towar, że felerny, ale po co tracić czas i nerwy?

 

Jak dla mnie niestety ostatnie zakupy w tym sklepie jeżeli chodzi o szeroko rozumiany szpej. Chociaż nie wiem, nawet magazynki do G36 mają w jakimś dzikim mlecznym kolorze :/

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie odnośnie sklepu i ich gwarancji czy jest możliwe zrobienie sobie teflon fixa bez utraty gwarancji? I czy montaż prec lufy we własnym zakresie też wiąże się z utratą gwarancji.

Wydaje mi się, że możesz utracić gwarancję, skontaktuj się bezpośrednio ze sklepem.

 

Ostatnio, po dłuuugiej przerwie zrobiłem u Nich zakupy, bez zastrzeżeń, szybko i to co zamówiłem. :maniak_OK:

Mają ciekawy asortyment, "strawne" ceny, ale niestety nie jest to wynikiem obniżenia marży, tylko kosztem obniżenia jakości produktów co jest wynikiem zakupów od producentów nie najwyższych "lotów". :maniak_zle:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Tak Sebolek mam tan sam problem zapłaciłem za replike około 2 tygodni temu, wszystko cacy.

 

Ale jak sie loguje i wchodze w historie zamówień to przy ostatnim zamówieniu w kolumnie "zapłacono" pisze Nie.

Edited by ikso95
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak przy odbiorze osobistym jak i wysyłce wszystko odbyło się sprawnie i bez problemów.

W przypadku odbioru osobistego zamówienie czekało gotowe do odebrania drugiego dnia rano.

Wysyłka błyskawiczna, tania i dobrze zabezpieczona. Opakowanie składało się z grubej czarnej folii, kartonowego pudła, folii bąbelkowej i naklejki "Fragile", chociaż nic tłukącego tam nie było. Zamówienie z niedzielnego wieczora we wtorek przed południem już było na miejscu.

Jedyny minus to jednak trochę ubogi asortyment.

Link to post
Share on other sites

Już 9 razy robiłem u nich zakupy zostawiłem u nich trochę ponad 1,5 tys. prawie za każdym razem wszystko cacy, towar w domu zawsze po dwóch dniach od zamówienia (na ogół zamawiam wieczorem więc wysyłają następnego dnia). Jednak w paczce z ostatniego zamówienia zamiast MICH'a2002 znalazłem MICH'a 2000 :icon_cry: . Ogólnie sklep w porządku ale zdarzają im się małe wpadki, a nie wszystkim chce się bawić w reklamacje i odsyłanie towaru. Przez to ostatnie zamówienie moja ocena sklepu spadła z wzorowej na dobrą (pewnie z zamianą towaru nie było by problemów ale jak już pisałem nie chcę mi się w to bawić). Panów odpowiedzialnych za szykowanie paczek proszę o większą uwagę na następny raz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...