Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczęściarz. Na taiwanie mam wydane ponad 10k i nigdy żadnego giftu nie dostałem :/ Nawet przy zamówieniach na ponad 1k.

 

Ale wracając do tematu. Kolejne dwa zamówienia i ponownie szybka wysyłka.

 

Mogliby panowie z Taiwanguna popracować nad gratisami. Koszulki, etc za zamówienia na określoną kwotę.

Link to post
Share on other sites

Zakupiona replika Lugera p08, odesłana na gwarancji (niekontrolowany tryb full auto, "odwrotny" hop-up). Replika została wymieniona, niestety z cieknącym magazynkiem i bez żadnej informacji na temat hop up-u. Słowem ich serwisu nie polecam.

Sam proces zakupu oraz wysyłka OK.

Link to post
Share on other sites

Ja do zamówienie na kwotę 500zł torbę taktyczną na krótką broń. Wysyłka szybko zrealizowana, jednak zaskoczyło mnie słabe zabezpieczenie przesyłki.

Do drugiego zamówienia za trochę ponad 1000zł nie dostałem żadnego giftu.

Co do sklepu:

+za szybkość wysyłki

-za zabezpieczenie pierwszej paczki

Link to post
Share on other sites

2 wizyty osobiście i zawsze zadowolony. Kontakt dobry, na tyle na ile możliwy - wiele razy widziałem jak chłopaki nie wyrabiają się, a mało ich tam nie jest. Jedno do czego bym się mógł przyczepić to ostatnia akcja gdzie u nich byłem. Wpadł młody z ojcem, może miał 13 lat i oglądał repliki. Nic w tym złego, nie ma ograniczeń wiekowych, ale powinni jakoś zainterweniować, że to nie zabawki, a młody oglądał co mocniejsze repliki :-) To tylko moje widzi mi się, ale nie wiadomo czy jak dostanie taką nie zacznie robić z tego złego pożytku.

 

Ja tam się z jednym z nich śmiałem z tej akcji, ale ten co obsługiwał młodego nie był tak zadowolony - plus za duuuużą cierpliwość :-) Sklep jak najbardziej polecam, można sobie nawet pogadać o 'pierdołach' ze świata ASG.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak zwykle duży + dla ekipy Taiwangun. Paczka po raz kolejny dotarła w ekspresowym tempie, bez żadnych problemów, wszystko zgodnie z opisem :).

 

Co mnie jeszcze milej zaskoczyło, to dorzucony upominek w postaci ładownicy udowej na maskę (najśmieszniejsze, że nie dalej jak 3 dni temu na zlocie militarnym w Bielsku kupiłem maskę gazową ;p) :D. Nie ma co - Taiwangun potrafi dbać o klientów :).

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry sklep dostarczają paczki w ciągu 2 dni.

Paczki dostarcza kurier lub poczta polska, oni je pakują i wysyłają.

 

Zamówienia realizowane błyskawicznie. Do pistoletu dostałem gratis w postaci torby do broni krótkiej. Zamówiłem u nich już wiele rzeczy i za każdym razem jestem zadowolony. Zdecydowanie jeden z najlepszych sklepów ASG w Polsce.

Edited by Aztek
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mi sklep na razie ,,nie zrobił bubu" i jestem zadowolony z ich usług a prędkość przesyłki-nie zauważyłem żeby specjalnie spóźniona albo szybka w standardach normy. Nie robią niepotrzebnego zamieszania przy zamawianiu i potwierdzaniu i zabawy w to wszystko a mam niezmierną ochotę wybrać się do nich do Krakowa. Zawsze lepiej zobaczyć replikę ,,na serio" niż nie wiedzieć co kupujesz. A przesyłki 5/5.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Replika była na serwisie, (przegląd zerowy, wymiana okablowania i chwytu.). Odebrałem, podłączyłem baterie, wszystko ok. Tyle, że po pół godziny strzelania zacząłem czuć luz na na chwycie. Wyjąłem silnik, dokręciłem jedną śrubę, druga kręci się w miejscu... Przy oddawaniu gwinty były dobre, sam serwisant sprawdzał czy aby nie są zerwane :). Mam teraz do nich mieszane uczucia...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatnio robiłem u nich zakupy (drobne części do scara we kulki , gaz)- kontakt wzorowy , szybka wysyłka , niczego nie brakowało w paczce. Jedno ALE - zamawiałem gaz za 29pln - dostałem ten droższy za 35pln(ale policzone jako 29pln) :icon_biggrin: , miały byc kulki białe 0,32g pj a były 0,32 pj CZARNE :zastanawia: . Ale i tak polecam ten sklep :biggrin:

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...