Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ode mnie kolejny plus. Zamówienie raczej drobne, ale i tym razem wszystko przebiegło w najlepszym porządku. Cieszy mnie również fakt, że niekiedy są w stanie sprzedać części, których w ofercie nie mają (jak choćby szczęki magazynka).

 

Kolejnym plusem, za który od lat cenię ten sklep jest czas realizacji zamówienia - jak zwykle przesyłkę dostałem już na drugi dzień.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ode mnie ogromny +. Od 2 lat kupuje u nich rzeczy dla siebie i grupy. Wydane ponad 10k i ani razu nie było żadnych zastrzeżeń. Błyskawiczna wysyłka i mnóstwo folii bąbelkowej :) Dzisiaj przyszła paczka z 2 replikami obie sprawne (jak zawsze). Punkty to też dobre rozwiązanie, ba nawet super :) Może asortyment mały, ceny średnie - ale sklep najlepszy w PL.

POLECAM TEN SKLEP DLA KAZDEGO!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dawno tam nie robiłem zakupów i jestem zadowolony, załapałem się na długi weekend to wydłużyło realizacje ale wszystko ok!

Jedna uwaga która mnie zaskoczyła i lekko zaniepokoiła:

Przy płatności przelewem status zamówienia zmienił się po zaksięgowaniu kasy i przygotowaniu ze strony sklepu towaru do wysyłki na "zrealizowano"(w sobotę) a UPS przeją ją w poniedziałek i dopiero w poniedziałek dostałem numer przesyłki aby go monitorować. Lekko mnie to zaintrygowało/zaniepokoiło ale jeden telefon mnie uspokoił.

Przywykłem (z innych sklepów) do zwrotu "wysłano" a status zamówienia dopiero po odbiorze jako "zrealizowany".

Pisze aby inne osoby co dawno tam nie zamawiały w ten sposób lub dopiero będą robiły zakupy nie odczuły lekkiego stresu jaki mnie spotkał.

Ogólnie jestem zadowolony!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam !

Od serca mogę polecić sklep taiwangun.com !

Obsługo rewelacyjna,perfekcyjne troszczą się o kupującego.

Replikę dostałem następnego dnia.

Zrobiłem błąd w przelewie (zakupiłem i opłaciłem replikę i potem oddzielnie kulki na drugi dzień"za kulki również opłaciłem kuriera") to dostałem możliwość oddania mi 15 zł za kuriera albo dorzucenia kulek :).

Replika w paczce była zawinięta jak by to była porcelana czy jakieś złoto.

Polecam każdemu ten sklep. Wielki +

Link to post
Share on other sites

Sklep świetny. Paczka po potwierdzeniu zamówienia dwa dni w drodze i pojawiła się w domu. Ogrom foli bąbelkowych, taśm i takich rzeczy, przez co nie było możliwości żeby paczuszka została uszkodzona. Broń bez żadnych wad, działa idealnie ( AK cm.028c )

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jakiś czas temu zamówiłem sobie u nich sporo oporządzenia, przyszło w jednej paczce i jestem wręcz zdumiony szybkością dotarcia paczki (Dziękuję też firmie UPS) oraz jakością produktów! Nie więcej niż trzy dni robocze i zamawiane przeze mnie przedmioty są na miejscu. Olbrzymi plus :)

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja pisze w sprawie tych kuponów za 20zł w zamian zgody za newsletter. Jak chciałem dodać kupon do zamówienia na kulki (tylko kulki) dostałem komunikat na kasie, że nie mam minimum w zamówieniu. Po rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że minimum na zamówienie z wykorzystaniem rabatu kwota musi wynosić 400zł. Kumpel, który robił wcześniej zmówinie na kwotę poniżej 400zł zostało zaakceptowane przez sytem. Ja próbowałem zamówić 17.08 (dzisiaj) a kumpel zamówił 15.08. Pytam się czy ktoś miał podobne problemy?

Edited by Troglo
Link to post
Share on other sites

Ok sprawa wyjaśniona. Okazało się, że to był błąd informatyków. Oto co napisali w mailu: Firma informatyczna włączyła newsletter z błędami. Wyłapaliśmy parę, a oni próbują je teraz wyeliminować bodajże juz od tygodnia. Blokada miała działać od początku, miało tez być info itd. A działały kody tak, że można było założyć n-tą ilość kont, wygenerować kod, na każdym wziąść np. kulki za darmo i wyczyścić nam magazyny. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja z newsletterem mam o tyle dziwny problem, że jak wpierw chciałem go wykorzystać to strona się nie ładowała, zgłosiłem naprawili, nie można było się zalogować, zgłosiłem, naprawili, teraz wysłałem mail'a, że nie mogę użyć kuponu bo go nie zatwierdza :icon_biggrin: Ktoś może wie co mogę zrobić w tym przypadku?

 

EDIT:

 

Ja z newsletterem mam o tyle dziwny problem, że jak wpierw chciałem go wykorzystać to strona się nie ładowała, zgłosiłem naprawili, nie można było się zalogować, zgłosiłem, naprawili, teraz wysłałem mail'a, że nie mogę użyć kuponu bo go nie zatwierdza :icon_biggrin: Ktoś może wie co mogę zrobić w tym przypadku?

 

Jeśli można posty złączyć, bardzo bym prosił.

 

Zapomniałem się zapytać, czy punkty są przyznawane tylko za przelewy?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...