Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Krótko i na temat :

Realizacja zamówienia +

Paczka pancerna +

Wymiana wadliwego produktu +

Kontakt +

 

A teraz bardziej drobiazgowo.

Jestem człowiekiem cierpliwym i nie szaleję jak kurier zamiast w 24h przynosi mi paczkę w 24,5h więc terminy realizacji zamówień w Taiwangun'ie są dla mnie na wysokim poziomie.

Wzorowe jest również samo zabezpieczenie części wysyłanych do klienta.

Bezstresowo również rozpatrzono w moim przypadku wymianę pewnej części która niestety nie była taka jak powinna być, okazało się że wada fabryczna i że bezproblemowo zostanie wymieniony feralny produkt na inny , droższy , bez wciągania mnie w dodatkowe koszta.

Wszystko załatwione via telefon, same konkrety bez owijania w bawełnę, kontakt wzorowy.

 

Polecam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj przyszedł mi shotgun. Opakowanie nie było uszkodzone, opakowane w "pancerną" folię bąbelkową i streczfolię. Jedna po rozpakowaniu zobaczyłem ze kolba jest pęknięta. Wysłałem do nich maila czy da sie z tym coś zrobić. Widziałem, że ktoś miał podobny problem na forum i się wypięli. Mam nadzieje, że jutro się odezwą i jakoś da się to załatwić. Jak na pierwszą broń to już się trochę zniechęciłem :/

Link to post
Share on other sites

I ja dodam coś od siebie. Dostałem paczkę zapakowane oczywiście w "pancerną" folię. Dostanie się do zawartości przesyłki trochę czasu mi zajeło, aż w końcu jest. Dostałem się do zamówionego "Shotgun Long 003 [AGM]". Skręciłem kolbę, a tu ku mojemu zdziwieniu spust się czasami zacina. Więc pisze na e-mail czy można to jakoś w swoim zakresie naprawić ( tu dodam, że dopiero zaczynam przygodę z ASG). I po paru chwilach dostaje maila, że raczej nic nie da się zrobić, i żebym im odesłał ową replikę, a oni zamienią na nowy model. Za to należy się im wielki +

Edited by Gromas
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszedł mi shotgun. Opakowanie nie było uszkodzone, opakowane w "pancerną" folię bąbelkową i streczfolię. Jedna po rozpakowaniu zobaczyłem ze kolba jest pęknięta. Wysłałem do nich maila czy da sie z tym coś zrobić. Widziałem, że ktoś miał podobny problem na forum i się wypięli. Mam nadzieje, że jutro się odezwą i jakoś da się to załatwić. Jak na pierwszą broń to już się trochę zniechęciłem :/

 

Spoko pojechałem do sklepu i mim, że był zamknięty bo jakiś remont jest, koleś mi wymienił na nowiutkiego shotguna :P A jakie mają sprzęty :D aż mi się zamarzyło ;)

Link to post
Share on other sites

no to sie chyba spotkaliśmy kashlack :) musze stwierdzić że obsluga sklepu bardzo fachowa, mimo zamkniętego sklepu z powodu remontu zostaliśmy obsłużeni bez żadnego marudzenia, z resztą doceniam też to, że ze sprzedawcą można było pogadać jak z normalnym człowiekiem co nie zdarza się zbyt często,O ode mnie ogromny plus

Edited by yames
Link to post
Share on other sites

W ubiegłym tygodniu zamawiałem dla kolegi sprzęt. Początkowo chciał AKMa CM036 + okulary. Później (po dokonaniu zamówienia) zdecydował się jednak na AK47 CM028. Problem powstał, gdy wysłałem maila z korektą. Mail nie doszedł. Dzwoniłem, ale nie mogłem się dodzwonić. Dostałem w końcu maila ze zmianą statusu na zrealizowany. Zadzwoniłem jeszcze raz i dodzwoniłem się. Zapytałem, czy paczka już poszła, a jeśli nie, czy jest możliwa zmiana zamówienia. Po sprawdzeniu usłuszałem, że nie ma problemów, że jeszcze na pocztę nie poszła. Jako, że wartość nie przekraczała 400 złotych i za paczkę byłaby opłata, zaproponowano mi dobranie czegoś. Zamówiłem do mojej 74ki maga P&J mid-cap za 39 zł. Przesyłka doszła w dwa dni. Na rachunku mag kosztował 30 zł. Fajnie! To nie pierwsze moje zamówienie i na pewno nie ostatnie.

Link to post
Share on other sites

To ja się też dopiszę...

 

Plus za zamówienie - przyszło to co chciałem ale przyszło dopiero po 6 dniach...

 

We wtorek składałem zamówienie a w piątek dopiero dostałem mejle że wysyłają... Wprawdzie UPS był szybki i dzisiaj koło 10 dostałem wszystko do domciu ale...

Link to post
Share on other sites

Wielki plus dla tego sklepu! Zamawiałem tam paczkę jeden raz - 24h i zapukał kurier :)

Od kilku miesięcy nawiedzam sklep osobiście często nawet po 2x w tygodniu, rzetelna obsługa, zawsze można porozmawiać na temat produktów lub poprosić serwisanta aby coś wytłumaczył lub przeprowadził przegląd... Po oddaniu glocka na gwarancje oddzwonili do mnie, czy moge poczekać bo część pracowników jest chora i nie mogą się ze wszystkim wyrobić, powiedziałem ze mi się nie śpieszy a mimo to po kilku dniach zadzwonił do mnie serwisant z dobrą nowiną, że moge odebrać już replike :)

Polecam!

Link to post
Share on other sites

A ja powiem tak. Sklep jak sklep, nic specjalnego, ale mam jedno małe zastrzeżenie. Zamówiłem u nich CZ 75 i wszystko było z nią w porządku, ale w pudle nie było instrukcji i tych innych szmerów bajerów :) Niby pierdoła, ale mimo wszystko trochę mnie zraziła.

Link to post
Share on other sites

Coż, zamowiłem AEGa + garść szpeju, kontakt mailowy kuleje (spore opoźnienie z odpowiedzią) . Zażyczyłem sobię wysyłke kurierem i do tej pory ani widu ani słychu o paczce ale jestem jeszcze dobrej myśli jako że wiadomość "jutro paczka będzie w doręczeniu" została wysłana o 16.24 więc i mam nadzieje paczka będzie dzisiaj w tych godzinach :). Poki co ani minus ani plus :)

Link to post
Share on other sites

Jako że nie ma opcji edytuj (doh...) wpisuje sprostowanie, kurier byl 15 minut temu doniosl paczke i przeprosil , mial byc wczesniej + za przyznanie sie i + dla sklepu jako że nie byłą to uber pancerna paczka, ale frajdy dostarczyła :)

Link to post
Share on other sites

ostatnio kupiłem kulki, 4k... były w rozdartym opakowaniu owiniętym folią bombelkową... napisałem ze mogli chociaż skleić opakowanie to by sie nie wysypało :D odp. przepraszają, nie mają wpływu na to co z paczką robi poczta/kurier.

ehe... pan listonosz otwiera paczke, rozdziera folie i to przez niego wysypały się kulki? :D

ale to tylko raz dostałem takie coś. z broni jestem zadowolony :)

Link to post
Share on other sites

Po raz kolejny Krakman mnie rozwalił prędkością realizacji zamówienia - wczoraj wieczorem zamówiłem, wczoraj wieczorem zamówienie zostało przyjęte, dzisiaj rano było w trakcie realizacji i godzinę temu zostało już wysłane kurierem. Wielki plus dla tego sklepu ;)

Link to post
Share on other sites

Ja póki co sklepu za szybką obsługę pochwalić nie mogę... W niedzielę złożyłem zamówienie na AEGa, klamkę i kilka pierdółek. Dopiero dzisiaj (wtorek) koło 11 dostałem maila, że zamówienie jest w trakcie realizacji... Mam nadzieję że się postarają, bo towar jest mi potrzebny na piątek.

Co ciekawe, kolega zamawiał ten sam karabin też w niedzielę, i paczkę miał już we wtorek.

Link to post
Share on other sites

Mnie Krakman zadziwił pozytywnie szybkością realizacji.

Zamówiłem sprzet tj. M14 AGM w sobote ale jako, że oni nie pracuja w weekendy to zarealizowali moje zamówienie wczoraj i co, podstawowy przegląd, formatowanie baterii wszystko w jeden dzień.Paczka przyszła dzisiaj miedzy 12 a 13.

Wszystko jak w zamówieniu :).

 

Jak najbardziej pozytywna opinia o tym sklepie, bede się u Nich zaopatrywał cały czas :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...