Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja kupiłem u nich ak-47 beta i jestem bardzo zadowolony . lecz pózniej zamówiłem baterię a ona przyszła juz w gorszym stanie... folia była przedziurawiona j było dość mocno zmaltretowana. jeszcze dodatkowo zamówiłem za duzą baterię(niby large ale nie pasuje :) :wink: na szczęscie po skontaktowaniu się z nimi mogłem odesłać baterię.. zobacvzymy

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Rewelacja! Zawiodla mnie moja bateria wiec zamowilem u nich nowa z adnotacja iz potrzebuje jej jak najszybciej by ja uformowac i w pelni sprawna zabrac na WOSP pod Czestochowe. Chlopaki zrozumieli, zamowienie zrealizowane z samego rana we wtorek (zamawialem dzien wczesniej w nocy), i dzis juz paczka u mnie :-)! Tak trzymac, ogromny plus!

Link to post
Share on other sites

ja o taiwanie mam marne zdanie. zamówiłem u nich ponad rok temu M15A4 CQB, który do tanich nie należał. rozpakowałem paczkę, podłączyłem baterię którą kupiłem u nich wraz z repliką i... kable się stopiły! odesłąłem do nich giwerę w ramach gwarancji. dowiedziałem się że to ja powyrywałem kable (mimo iż zwęglone szczątki wciąż wystawały z broni!) i że muszę zapłacić za naprawę, części i transport. super. giwera powróciła do mnie i postanowiłem ją przetestować, tym razem ostrożnie. tuż po wciśnięciu spustu kable grzały się jak szalone! po rozebraniu broni we własnym zakresie odkryłem że zębatki od silniczka są tak zamontowane, że nie zachodzą na siebie jak trzeba, tylko blokują się nawzajem, stąd nagrzewanie się elektryki. wniosek? typy z krakmana wymieniły kable, skłamali że je sobie powyrywałem (i to jak! przecież i oni i ja wiedzieliśmy że to nieprawda!) a następnie odesłali mi giwerę nawet nie sprawdzając czy działa! do tego bateria okazała się nie być sprawna, nie dało się jej już powtórnie naładować. od tamtej pory broń działa zawodnie, po roku borykania się z kapryśną repliką postanowiłem odesłać ją poraz kolejny, tym razem jednak do ASGSHOP, zobaczymy jak oni się spiszą, z krakmanem, mimo iż od tamtej fatalnej naprawy ponoć zmienili ekipę, nie chce mieć więcej nic wspólnego.

Link to post
Share on other sites

Witam

Zamówiłem w tym sklepie speedloadera lecz doszło do pomyłki w wysyłce i gdy kolejny raz zamówiłem speedloadera dostałem ich aż 3 (!) i to za cene jednego w dodatku to sklep zapłacił za przesyłke wielki + dla sklepu za podejście do klienta.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dzis złożyłem zamówienie, nie minęło 5 minut jak zadzwonił Pan od Krakmana z potwierdzeniem zamówienie i sugestią abym wybrał kuriera a nie pocztę polską, gdyż wtedy na bank paczka dojdzie do soboty!

No, jak dla mnie to super obsługa! POLECAM! :D

 

 

EDIT: z tymi rabatami to ja sam nie wiem. Na razie mój rabat wyniosł jakies 12PLN. CZyli nie płacę za wysyłkę, oraz jakies 1,50PLN od sumy sprzetu:D

Edited by Dudek Javny
Link to post
Share on other sites

Tym postem dołaczam do grona osób zadowolonych z obslugi klienta - POLECAM.

Chciałem złorzyć zamówienie droga telefonicza, w czwartek na nowy produkt od niedawna dostepny w ofercie zostałem poproszony mimo wszystko o internetowe potwierdzenie zakupy i przeprowadzenie tej czynnosci przez strone... Tak też to załatwiłem tego samego dnia, chociaz telefonicznie dowiedzialem sie ze i tak paka (mimo ze kurier) dojdzie w pon. Zostałem mile zaskoczony po odebraniu maila z informacja ze paka została wysłana i bedzie w piątek HOOAH. Polecam i pozdrawiam załoge taiwangun.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja też polecam. Są rewelacyjni. Naprawy serwisowe jakie mi sie zdarzyły załatwiają od ręki. Na 3 dzień ma sie replike z powrotem. Bezproblemowa obsługa sklepu jeśli chodzi o modyfikacje zamówień (zdarzyło mi sie kilka razy). No i swietny ,rzeczowy serwis. Polecam z czystym sumieniem. A co do paru niezadowolonych osób to poowa tych przypadków to wina tych osób i jakieś niesłuszne , wygórowane rządania niemożliwe do realizacji. Po prostu polecam!!!

Link to post
Share on other sites

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak tam trafić? Mam 5min drogi na ul. Vetulaniego i choć bardzo się dzisiaj starałem, nie mogłem tam trafić :evil:

Wchodząc w Vetulaniego od ul. Pachońskiego po lewej, za garażami jest brama- wchodzę w nią (jest tablica KRAKMAN). Idę prosto- następna brama z tablicą KRAKMAN- wchodzę. I co dalej? Gdzie jest ten sklep? Pod ziemią go schowali czy gdzie...

Link to post
Share on other sites

Chłopaki z Krakmana działają coraz lepiej. Repliki wysyłają w tri miga (ostatnio się pochorowali to było gorzej, ale w końcu to tylko ludzie), na luzie można się porozumieć. Spoko ekipa! Poza tym działa u nich jakiś pożądny program lojalnościowy :)

Tylko szkoda, że poznikały u nich repliki CA, bo można było kupić coś naprawdę taniej...

 

Ale i tak polecam!

Edited by Graber
Link to post
Share on other sites

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak tam trafić? Mam 5min drogi na ul. Vetulaniego i choć bardzo się dzisiaj starałem, nie mogłem tam trafić :evil:

Wchodząc w Vetulaniego od ul. Pachońskiego po lewej, za garażami jest brama- wchodzę w nią (jest tablica KRAKMAN). Idę prosto- następna brama z tablicą KRAKMAN- wchodzę. I co dalej? Gdzie jest ten sklep? Pod ziemią go schowali czy gdzie...

 

A nie zauważyłeś tam napisu mieścimy się na 2 piętrze? Idziesz na prawo za parking i zobaczysz szyld z napisem Krakmana.

 

Żeby nie było offtopu ostatnio troszeczkę się podenerwowałem, bo czekałem na swoją paczkę ponad tydzień. No ale można ich usprawiedliwić - serwisant miał kupę roboty po powrocie z chorobowego ;) Jeden telefon i przesyłkę dostałem na drugi dzień :P

Link to post
Share on other sites

A ja się troszkę zawiodłem. Zakupy zawsze załatwiają fachowo, ale z serwisem imho jest ciutkę gorzej, przynajmniej z obsługą klienta via mail. Nie odpisali mi na maila czy replika dotarła - musiałem dzwonić. Ciekawe kiedy replika dotrze, miała w tym tygodniu....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...