Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć.

 

Może i wy spotkaliście się z takim problemem?

Nie możesz kupić następujących produktów z podanymi ilościami:

Metalowy Mid-Cap do AK47/AKM 140 kulek [CM]

Złożyłem swój pierwszy zestaw do ASG i chciałem kupić od razu 5 magazynków Mid-Cap. Niestety chcąc przejść do zamówienia napotykałem na powyższy błąd.

 

Ogólnie sklep rysuje się rewelacyjnie, ponieważ ceny mają super, dostępność asortymentu także jest ogromna i wiele promocji, np. teraz ta promocja na 10cio lecie :icon_smile: Jest super dla początkujących graczy ASG :icon_smile:

Edited by gUSHu
Link to post
Share on other sites

Telefon weźmie i zadzwoni to się dowie o co chodzi. Ogólnie stawiam, tak jak Budweiser, że po prostu nie mają tyle na stanie.

 

Niestety nie mogłem dzisiaj dzwonić a wczoraj było już za późno :( W tygodniu zadzwonię do nich :) Ale ja nie wiem jak oni to robią że są w stanie dawać tak konkurencyjne ceny i promocje :o

Link to post
Share on other sites

Uporałem się wreszcie z wyborem sprzętu na Taiwangun no i niestety po raz kolejny problem... Chciałem przejść do zamówienia no i po uzupełnieniu wszystkich rubryk z imieniem, nazwiskiem oraz adresem pojawia się komunikat:

 

Uwaga - ceny zostały przeliczone wg Twojego cennika. Prosimy o ponowną weryfikację koszyka i dokończenie zamówienia.

 

Problem jest taki że nie wiem co robię nie tak, ceny się nie zmieniają i pomimo wielokrotnego przeklikiwania nadal mam to samo :(

Link to post
Share on other sites

Problem zaznaczony powyżej, czyli :

 

Uwaga - ceny zostały przeliczone wg Twojego cennika. Prosimy o ponowną weryfikację koszyka i dokończenie zamówienia.

 

został już zniwelowany przez dział IT.

 

Błąd występował tylko w kilku zamówieniach na całą liczbę z ostatnich dni, przepraszamy kupujących za kłopot.

 

Już sprawa została naprawiona i osoby , kórym pojawiał się błąd, mogą normalnie złożyć zamówienia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejny plus, za szybkie rozwiązanie sprawy. Ale zalecam spokój i opanowanie przy kontaktach z Krakmanami, bo czasem zdarzy im się coś pomylić i można się zdenerwować :icon_razz:

Zamówiłem szkielet Guardera do Glocka, przychodzi, opakowanie rozerwane, ok, mało mnie to interesuje - ale nie ma pinu = nie mogę złożyć repliki. Piszę do TG i wywiązuje się taka mailowa rozmowa:

 

Witam,

Zamawiałem od Państwa szkielet Guardera do repliki KJW G23. Chyba

zapodział się gdzieś Państwu na sklepie pin spustowy, bo zdaje się

powinien być w komplecie, a go nie otrzymałem. W sumie nie dziwię się iż

zniknął, biorąc pod uwagę iż opakowanie (szkieletu, sama paczka nie

posiadała uszkodzeń) było rozerwane.

Mogę prosić o sprawdzenie?

 

Łukasz

Witam / Hello,

 

w zestawie nie ma tego pina montowaliśmy go kilka razy nigdy nie było ,zakładało się stary z repliki

Nie wydaje mi się. Guarder stosuje piny zgodne ze standardem Marui, czyli szersze niż KJW.

Stockowy pin nie będzie trzymał się w replice, więc nie wiem jak niby to Państwo montowali. Na zdjęciach produktu także widnieje pin.

Witam / Hello,

Faktycznie pin (ten nad spustem) powinien być w zestawie , myślałem o innym .

Proszę podać adres to doślemy brakujący element listem do pana

 

 

Zakończona w czwartek, dzisiaj dostałem pin.

Link to post
Share on other sites

Również zamawiałem w środę po 22 DotPay, bo PayPalem coś PKO nie może i przyszło w piątek przed 15. Wolałbym, by jeszcze wprowadzili paczkomaty InPost, bo o wiele szybciej dochodzi. Z Gunfire tego samego dnia zamawiałem co na Taiwangunie i przyszło również w piątek, ale po godzinie 10 do paczkomatów.

Tak czy siak. Sklep na wielki plus. Zero problemów. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zam. z TG przyszł.

 

Miałem wrażenie jakby repliki były tylko chronowane, mimo to mam identyczny chrono jak TG i pokazywało mi +-10 FPS mniej jak na karcie, ale to już mniejsza o to.

 

Miałem odczucie, że części zestawu nie są tak bardzo sprawdzane, ponieważ chwyt otrzymałem połamany, ale TG szybko zareagował na tę sytuacje i przysłał mi sprawny zamiennik.

 

Podsumowując, jestem zadowolony z kontaktu i sprawności firmy.

 

Pozdrawiam,

Chylek

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Plus dla chłopaków z Taiwanguna. Zamówienie--->telefon do ekipy TG czy zamówienie dzisiaj wyjdzie----> Pan powiedział, że się postarają. Postarali się i paka przyszła w jeden dzień. Good job :icon_biggrin:!

 

U mnie tak samo, zamówione w jeden dzień, dnia następnego u mnie :) co prawda nie wiem, czy replika była sprawdzana (o co poprosiłem), bo nie ma mnie jeszcze na miejscu, ale czas realizacji wyśmienity.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamówiłem parę pierdół i paczka przyszła w ciągu dwóch dni, co się ceni. Co do jakości ich akcesoriów - jest tak jak oczekiwałem - tania chińszczyzna o kiepskiej jakości, ale wiedziałem co kupuję.

 

Polimerowe ładownice miały sporo nadlewek i wad, ale po paru minutach zabawy z pilnikiem i skalpelem wyglądają ok.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio, powoli robię remanent szpeju. Wypadło tak, że złożyłem przez ten czas dwa zamówienia w TG. Co prawda nie zaglądałem jeszcze do środka, bo przedłuża mi się pobyt poza domem, ale sam czas realizacji faktycznie bomba. Płatność przelewem Alior-Alior praktycznie natychmiastowy odzew. Drugie bodajże PayPalem, też ekspresowo i bez prowizji. Darmowy kurier od bardzo niewielkiej kwoty i realne promocje, gdzie rzeczywiście cena jest zauważalnie niższa i nie podbijana przedtem!

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...