Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Witam,

Jako, że to jest mój pierwszy post należy się przywitać :)

Zacznę od tego, że wysłałem replikę na serwis, nie powiem po przeczytanych opiniach bałem się. Ale zostałem mile zaskoczony, naprawa usterki przebiegła w tydzień. Broń przyszła kurierem DPD bodajże. Wszystko było pięknie zrobione :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja chciałbym pogratulować wspaniałej polityki prowadzonej na Facebooku.

 

Nie ma to jak blokować możliwość komentowania osobom - które w jakikolwiek sposób wypowiedzą się nieprzychylnie na temat ich sklepu, cen, produktów.

 

Nie mówię tutaj o często spotykanym "trollingu" czy "plucia jadem"

 

W ten sposób Taiwangun zarobił sobie u mnie porządnego minusa. Za takie "zamykanie prawa głosu" więcej zakupów w tym sklepie robić nie będę i postaram się, aby moi znajomi także sobie darowali (z resztą, już dużo innych sklepów z takim samym towarem lub nawet jego większa ilościa)

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam słowa Ariego, także nie mogę komentować ani nawet lajkować nic na ich profilu.

 

 

[edit]

Dziękuję obu userom za wyrażenie swojej opinii, w sprawie polityki sklepu prowadzonej na facebooku.

Temat uważam za wyczerpany.

Przypominam, że ten temat służy przede wszystkim ocenie/opinii pracy sklepu/serwisu.

Kolejne komentarze nie na temat zostaną skasowane.

 

K2

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

To ja opiszę swoją (niedokończoną jeszcze) przygodę.

Kupiłem to ---> http://www.taiwangun.com/replika-acp601b-bk-aps plus to ----> http://www.taiwangun.com/magazynek-co2-do-pistoletu-acp601-aps

Wiem, APS-zdechły pies, ale się połasiłem na te kilkadziesiąt złotych mniej niż inne repliki tej kategorii. W sumie klamka bardzo zgrabna, fajnie wykonana, z kopnięciem. No ale cóż z tego, jeśli... magazynek (ten z pudełka z repliką) na dzień dobry cieknie. Co ciekawe, w magazynku była pusta kapsuła CO2, czyli już ktoś musiał sprawdzać tego klamota...

No nic, jako że nie toleruję nowych-uszkodzonych rzeczy, drugiego maga nawet nie sprawdzałem. Zapakowałem wszystko elegancko (poza dowodem zakupu, którego nie było dołączonego do repliki) i odesłałem. Jeszcze tego samego dnia - 17 luty - wypełniłem formularz zwrotu na stronie.

Napisałem że zwracam replikę bo jest niesprawny magazynek i że chcę wymienić na inną, droższą (z moją dopłatą oczywiście). 21 lutego zapytałem, jak się ma moja sprawa. Dostałem odpowiedź że "replika doszła wczoraj" (a nie prawda, bo doszła przedwczoraj,jak pokazuje tracking DPD) "i że jeszcze moją paczką się nie zajmowali".

Zastanawiam się nad czym tu się zajmować? Zwracam towar w niecałe 48 godzin po zakupie, chcę wymienić na droższy. Może niepotrzebnie napisałem, że magazynek uszkodzony? Ale jakbym nie napisał prawdy, to pewnie bym został posądzony o odesłanie uszkodzonego (przeze mnie) towaru.

Dziś wieczorem napisałem prośbę o jak najszybsze wyjaśnienie sprawy. Chciałbym dokonać zakupu w TG, ale nieuzasadnione przeciąganie sprawy bardzo mnie irytuje. Jak coś można załatwić od razu, to się to robi i tyle.

Poinformuję jak sprawa się skończyła.

Link to post
Share on other sites

Bez sensu. Przecież i tak wiedzą, że prawo jest po mojej stronie. Rozumiem, jakbym chciał zwrotu kasy, ale ja chcę wziąć od nich inny sprzęt ZA MOJĄ DOPŁATĄ :icon_eek: :icon_eek2: :icon_eek2:

Trudno, jak nie załatwią sprawy do końca tygodnia, biorę zwrot kasy i tracą klienta, a i chłopaków ode mnie namówię, żeby u konkurencji zakupy robili.

Dobry sklep poznać nie po tym, jak sprzedaje, ale jak traktuje kupca, że tak powiem, dokonanego.

 

Jednak moc WMASGU działa :icon_razz: Dziś uprzejmy Pan z TG zadzwonił do mnie, przeprosił za czas oczekiwania. Tłumaczył to dużą kolejką reklamacji. Obiecał że dziś zrobią przelew i za zwróconą kasę mogę sobie złożyć nowy zestaw :icon_biggrin:

Dla mnie rozwiązanie satysfakcjonujące.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio przedłuża im sie wysyłanie replik. Ale prócz tego mankamentu polecam.

 

Zrobiłem przelew wczoraj o 11 , a do dziś pisze "nie opłacono" Zrobiłem zakup w tym sklepie z racji braku repliki na GF. Ciekawe jak długo będę czekał ;/

 

O przyszedł email , że realizacja została już rozpoczęta , ale jak napisałem do niech wczoraj , że chce zmienić maske na tę samą tylko w innym kolorzy to odpisali , że nie ma takiej możliwośći. No nic , spray i jazda :) Liczę na dostawę jutro .

Edited by suharex
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Chciałem wtrącić o żenującym stanie ich fanpage'a na Facebooku. Zapytałem się na PW kiedy będzie dostawa repliki M249 z szynami RIS. Odpowiedzi nie dostałem tylko zostałem zablokowany. Za co? Tego się chyba nigdy nie dowiem...

Edited by Mordecai
Link to post
Share on other sites

Zawsze miałem dobrą opinie o tym sklepie ponieważ na paczkę nie czekałem dłużej niż 3 dni.

Od jakiegoś czasu jednak się to pogorszyło i mimo szybkiego zaksięgowania wpłaty paczki wysyłają po ok. Tygodniu...

 

Powodzenia jeśli dalej tak będziecie robić.

Link to post
Share on other sites

Ja dostałem moje ostatnie zamówienie z poniedziałku - dziś.

Kolega coś "skrewił" w zamówieniu... W pierwszym rzędzie niech sprawdzi status zamówienia, a później zatelefonyje do nich... Na pewno odbiorę telefon i wyjaśnią sprawę.

Link to post
Share on other sites

U mnie dwie sytuacje związane z tym sklepem, przy pierwszej - kupowałem sprężynowego shotguna. Przyszedł uszkodzony, gotówkę bez problemu mi zwrócono.

W drugiej sytuacji, przy zakupie innej repliki, oczekiwałem kilkanaście dni na wysyłkę. W końcu zadzwoniłem i dowiedziałem się, że mają kilkaset (?) paczek dziennie do wysyłki i nie dadzą rady szybko wysłać mojego zamówienia. Po telefonie, w ciągu 30 minut otrzymałem powiadomienie, że moja paczka została wysłana. Przypadek? :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Po pierwszym zakupie u panów krakmanów jestem w pełni zadowolony. Wszystko poszło gładko, kartka dokumentująca przebieg zerowy jest, szybko przygotowali paczkę, szybko oddali ją kurierowi. Kontakt z ekipą jest dobry. Ni mniej ni więcej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja kupując ostatnio na taiwangunie poczułem taki fajny stary taiwangun, gdzie robiłem rano zamówienie i w ten sam dzień było wysłane. No tylko ja zamówiłem w piątek a we wtorek było u mnie co i tak było supcio czasem :). Dlatego jestem zadowolony z realizacji mego zamówienia.

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem kilka tygodni temu pistolet plus magaz za pobraniem. wysyłka nastepnego dnia. Maja problem chyba z czytaniem uwag do zamówienia bo nie potrafili wystawić poprawnej faktury. ale ogólnie plus. pistolet przyszedł i mag również, zgodne z opisem i działa wszystko cacy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Potrzebowałem kilku części, okazało się ze tylko Krakman jest w stanie sprawnie i szybko zrealizować moje zamówienie. Rano puszczone, od razu telefon czy uda się wysłać dziś - da się. Paczka następnego dnia u mnie, części zamontowane, replika śmiga aż miło. Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...