Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo szybka wysyłka, niskie ceny, towar zgodny z opisem. Pancerność i kształt paczki tak zaciekawiły kuriera, który poprosił z ciekawości o możliwość zrobienia zdjęcia paczce "na pamiątkę" :D Polecam!

Poza tym obsługa sklepu szybko i wyczerpująco odpowiada na pytania zadawane przez e-mail.

Link to post
Share on other sites

Ja również polecam. Robiłem na taiwangunie zakupy 3 albo 4 razy. Za każdym razem przesyłka przygotowana w klika godzin (przykładowo zakup i przelew w nocy z niedzieli na poniedziałek - przesyłka była gotowa i zgłoszona do wysyłki około 10-11 rano w poniedziałek).

 

We wtorek około 10.00 paczka była już u mnie.

Zawsze solidnie zapakowane i oklejone, zawsze faktura wysłana na maila i zawsze wszystko w porządku z towarem (magazynki, kulki, replika, chest rig itp).

 

Zawsze przesyłka darmowa (przy zakupach ponad 90 czy 100 zł, co w porówaniu np. z Allegro powoduje, że ceny są konkurencyjne, bo tam trzeba dodać koszty przesyłki np. przy zakupach 100 zł, a jak robimy zakupy u kliku osób to już nie ma porównania).

 

Wybór rzeczy wielki, więc idzie znalezc sporo interesujących rzeczy, ale warto przeglądać klika sklepów bo coś np. na gunfire widziałem w cenie 120 zł, a na taiwangunie znalazłem w promocji za 46 zł :icon_biggrin:

 

Jeden magazynek do szotguna musiałem rozkręcić i naprawić, ale to przez moją pazerność bo załadowałem do pełna i nie nasmarowałem silikonowym (męczyłem się z 15 min ze sprężynkami, ale naprawiałem - nauka kosztuje :icon_biggrin:).

 

Także na TG nie można złego słowa powiedzieć (przynajmniej ja nie powiem, bo jestem zadowolony) :icon_biggrin:

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

I ja polecam gorąco. Tanio, szybko, pewnie, duży wybór, spory asortyment od Guardera, co się ceni. Ostatnio nawet dorzucili mi gratisa w postaci tarcz kartonowych... Niby detal a przynajmniej miałem na czym testowac replikę po wymianie tego i owego...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A zrobiłeś przelew z numerem zamówienia? Może za dużo danych tam wpisałeś i się czas realizacji wydłuża?

 

U mnie chyba na 4 czy 5 zamówień - wszystkie super jak pisałem.

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Sklep jest ok, ceny niskie, paczka jest po 2-4 dniach, zawsze dobrze zapakowana. Jednak na minus w stosunku do GF wyróżniają się brakiem programu lojalnościowego (punkty) oraz brakiem możliwości dodawania opinii (np. w przypadku kupowania magazynków są bardzo przydatne)

Link to post
Share on other sites

Kiedyś mieli i to bardzo fajny, bo zakupów jakichś ogromnych nie robiłem, a starczyło na przydatne drobiazgi w stylu speedloadera, paczki kulek czy coś. Nie wiem czemu usunęli, ale sklep nadal solidny :D

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

O ironio, pare dni po napisaniu tu opini złożyłem u nich zamówienie na magazynek hi-cap, chwyt pionowy oraz kulki. Magazynek miał zębatkę do podkręcania zbyt głęboko, by dało się podkręcać i nie podawał kulek a chwyt był krzywo wycięty przez co nie dało się go zamontować na RISie. Całe szczęście nie musiałem płacic za zwrot, bo wysłali mi mailem etykietę UPS. Ale za wysyłkę mi nie zwrócili przez co po tym zamówieniu jestem 15 zł w plecy...no cóż, niska cena, niska jakość, ale przy kupowaniu chińskich akcesoriów w np. GF nigdy nie było takich problemów. Plus za to że na następny dzień po otrzymaniu przez nich zwrotu pieniądze są u mnie na koncie, w wyżej wymienionym GF taka procedura trwa zwykle ponad tydzień...

Edited by V4RCH1AK
Link to post
Share on other sites

TG zawsze spoko- zamówienie we wtorek po południu zlecone, dzisiaj o 10tej u mnie. Na plus bardzo fajna promocja- darmowa przesyłka przy niskiej cenie + dodatkowo jakaś pierdoła. Jedyna wada sklepu to brak kulek klasy G&G/Madbul- guardery nie lubią się ze wszystkimi magami, a tak to zamawiam gdzie indziej, bo kulek nie ma...

Link to post
Share on other sites

O ironio, pare dni po napisaniu tu opini złożyłem u nich zamówienie na magazynek hi-cap, chwyt pionowy oraz kulki. Magazynek miał zębatkę do podkręcania zbyt głęboko, by dało się podkręcać i nie podawał kulek a chwyt był krzywo wycięty przez co nie dało się go zamontować na RISie. Całe szczęście nie musiałem płacic za zwrot, bo wysłali mi mailem etykietę UPS. Ale za wysyłkę mi nie zwrócili przez co po tym zamówieniu jestem 15 zł w plecy...no cóż, niska cena, niska jakość, ale przy kupowaniu chińskich akcesoriów w np. GF nigdy nie było takich problemów. Plus za to że na następny dzień po otrzymaniu przez nich zwrotu pieniądze są u mnie na koncie, w wyżej wymienionym GF taka procedura trwa zwykle ponad tydzień...

 

TG niestety nigdy nie pamięta, by za odsyłkę/wysyłkę zwracać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Wiecie może jak wygląda sprawa ze zwrotem tylko jednej rzeczy z zamówienia (hełm zamawiany razem z pasem nośnym, magazynkiem i silikonem) ?, hełm który zamówiłem nie odpowiada kolorowi ze zdjęcia plus jest cholernie niewygodny.

Drukujesz prośbę o zwrot w której uwzględniasz numer zamówienia, produkt który chcesz zwrócić, podajesz swoje dane, formę zwrotu itd. (forumularz dostępny na ich stronie), po czym (możesz zrobić to najpierw) informujesz ich mailem żeby wysłali ci etykietę UPS (nie będziesz wtedy musiał płacić za wysyłkę), wysyłasz w UPS Access point. I tyle. Pamiętaj że nie zwrócią ci za wysyłkę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Czy w sklepie Taiwangun organizowane są jakieś duże przeceny z okazji tzw. czarnego piątku (w tym roku 25.11.2016)?

Pytam szczególnie o przeceny na repliki itp. W najbliższym czasie planuję zakupić nowy karabin i pomyślałem, że może warto byłoby wstrzymać się jeszcze ten tydzień, bo może pojawić się jakaś promocja. Oczywiście rozumiem, że nie ma jakiś oficjalnych informacji na ten temat, ale pewnie pamiętacie jak to było rok temu.

Z góry dziękuję za pomoc

Szymon

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cóż, może napiszę swoje odczucia związane z tym sklepem, bo kto mi zabroni?

 

Pierwsze zamówienie na RK10S - zapodziali moją wpłatę, ale od razu po mailu wszystko wróciło na właściwy tor, tak więc w tej materii brak zastrzeżeń.

Sama replika gdy przyszła to był dramat, chińczyk się nie postarał ani trochę, toteż odesłałem ją, zero jakichkolwiek problemów z reklamacją, pieniądze zwrócone po tygodniu

 

Następnie granatnik. Wsystko legit, nawet gdy się ostatnio zepsuł to pomimo braku numeru zamówienia w zgłoszeniu cośtam pogrzebali i naprawili

MegaPlus

 

No i zamówione magazynki, na które aktualnie czekam.

 

PS.

RK10Sucks

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...