Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

Gram na kilku platformach, nie jestem fanem PCtów i uważam że są gry typowo konsolowe i typowo PCtowe. BC2 niestety zalicza się do tych pierwszych. To że coś jest robione pod konsolę to od razu widać. Ja dalej czekam na porządnego FPSa który skłoni mnie do zakupu nowego sprzętu.

Szkoda, że nie napiszesz, czego od takiej gry oczekujesz :) Bo wymienione przez ciebie wcześniej tytuły niczym szczególnym się nie wyróżniały. No może poza System Shockiem 2.

 

Wg mnie wszystko co piszesz to efekt "zdziadzienia" (bez obrazy) - po prostu granie ci się znudziło i tyle. Dorabianie ideologii, że coś było lepsze, bo było przełomowe i miały w sobie "to coś" nie wydaje mi się poważne. Pacman, TRON i SwordQuest (polecam ten filmik - tu klikać) też takie były w swoim czasie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mass Effect, Assassins Creed, Call of Duty, Bad Company, Fifa,Gears of War, Uncharted, Killzone. Faktycznie, poziom gier leci na łeb na szyję...

 

I wszystkie wymienione przez ciebie gry posiadają drugą część(co najmniej) w postaci odgrzanego kotleta(poza Mass Effect i BC2). Porównując to z ilością tytułów, jakie wychodzą w ciągu roku oraz do gier, które robiono dla PC jasno widać, że teraz robi się gry dla idiotów...

Link to post
Share on other sites

Cóż, proponowałeś innym ignorowanie mnie, więc z łaski swojej bądź konsekwentny i zacznij od siebie:) A skory ''wszystko dla mnie'', a większość dzisiejszych gier mnie nudzi to najwidoczniej nawet porządnych gier nie potrafią zrobić.

 

Idź grać, może w tym jesteś lepszy niż w wysnuwaniu argumentów.

Link to post
Share on other sites

Kazik za młody jestem... ;) Po prostu mając takie zaplecze mogli by się postarać i wprowadzić dużo, dla mnie np. brak wyboru trybu ognia i takich szczegółów. Wybaczcie ale nie będę pisał listy życzeń bo jest za długa i mi się nie chce ;) Wg mnie ta gra jest po prostu przeciętną nawalanką i tyle ;)

Link to post
Share on other sites

dużo gadani niewiele skilla :wink:

 

Gra jest taka jaka jest każdy ja odbierze po swojemu - bo i do quake jej daleko a tez mw2 nie jest. Dla każdego coś dobrego - polska lokalizacja na dobrym poziomie.

Przy obecnej cenie 70-80zł za LIMITED opłaca się brać :)

Link to post
Share on other sites

Aż się podzielę moimi wrażeniami.

 

Z góry uprzedzam że nie grałem w MP a z opinii wiem, że całkiem inne ma się wrażenia :) jednak boje się uzależnienia ;)

 

W przeciągu miesiąca grałem W Crysis, MW 2 i BC 2 o pierwszym nie będę się rozwodził bo staroć a w 2 jeszcze nie grałem. Jednak najbardziej podobała mi się MW 2 i tylko płakać, że jest znowu tak krótka. Gra się super, fabuła wciąga i za jednym zamachem przeszedłem całość bo ciekawość mnie zżerała, dla odmiany BC 2 odpycha na starcie, grafika niby piękna ale nudna, fabuła ?! jaka fabuła ? Dubbing jak usłyszałem Leniwca to się załamałem, zresztą sama treść dialogów ("dowcipów") jest marna i lepiej by było gdyby siedzieli cicho. Sam sposób zdobywania broni i amunicji nudny jak flaki z olejem nigdy nie brakło mi ammo a broń nie ma większego znaczenia. Odchodziłem kilka razy od gry i na siłę wracałem by dać jej szanse moim zdaniem jak ktoś nie zamierza grać w MP to nie warta nawet 20 zł.

Link to post
Share on other sites

Cappuccio i całkowicie się z Tobą zgodzę o ile w MW2 SP był wybitny [ szkoda ze jedynie on i Co-op] to w bc2 SP jest no mówiąc lekko cieniutki jak dupa węża. Jednak należny zważyć ze seria BF zawsze stawiała tylko na MP wiec tak ten SP to tylko dodatek i nie dziwmy się ze został potraktowany po macoszemu.

To w rozgrywce multi tkwi potęga tego tytułu i mimo że gra była naszpikowana bugami każdy nowszy patch leczy produkcje tak że obecnie można grac i cały dzień bez przeszkód [potwierdzone badaniami].

Edited by Spicmir
Link to post
Share on other sites

Wiem, że to nie temat o MW2, ale twierdzenie że single w MW2 było wybitne a BF:BC2 jest słaba, to co najmniej śmieszne jest.

O singlu w MW2 wypowiedziałem się w temacie dotyczącym MW2 i nie będę się powtarzał. Napisze tylko, że nie ma tam nic odkrywczego, oryginalnego i wybitnego.

Co prawda w BF:BC2 też nie ma, ale tez nigdy single nie miało być najmocniejszą stroną nowego Battlefield`a.

Bo jak ładnie napisał Spicmir SP w Battlefieldzie to tylko dodatek do multi.

Tylko, że w Modernie tysz :D

Link to post
Share on other sites

Wybacz Mori ale singiel w BF:BC2 jest nudny nie ma akcji adrenaliny i nie ma 'pushu' w mw2 jest dynamika ( wymuszona ale jest) do tego chodzi o oprawę i klimat o ile w mw2 czułem coś (klimat) to w sp bf:bc2 nie czułem nic. Ale tak jak już to pisałem wcześniej każdy grę dobierze po swojemu. Dla mnie bf:bc2 to najlepszy fps(multi) który przebił nawet goszczącego na moim kompie i codziennie granego cod4.

 

Jeśli komuś nie podoba się ogólnie rozgrywka mulit w serii BF raczej nie polecam zakupu bc2 bo singiel rozczaruje.

Link to post
Share on other sites

Spicmirze zgodzę się z Tobą iż single w BF:BC2 jest dość smętne i mało dynamiczne. Zgodzę się iż w porównaniu z Modernem jest wręcz nudno.

Szczególnie misja z "czarna skrzynką" z satelity. E znaczy ta po jej zdobyciu.

I przede wszystkim zgadzam się iż każdy odbierze grę po swojemu.

Ale proszę mi nie wmawiać iż SP w MW2 jest wybitne, a w Battlefieldzie słabe. Bo w singlu Moderna nie ma nic wybitnego - ot taki sobie singiel, tylko że bardziej dynamiczny i krótszy niż inne.

Edited by Mori
Link to post
Share on other sites

Ale proszę mi nie wmawiać iż SP w MW2 jest wybitne, a w Battlefieldzie słabe. Bo w singlu Moderna nie ma nic wybitnego - ot taki sobie singiel, tylko że bardziej dynamiczny i krótszy niż inne.

 

O gustach się nie dyskutuje :) Wyraziłem swoją opinię, że szkoda było czasu na SP w BF2 i jeśli ktoś nie planuje grać w MP to nie warto kupować.

Link to post
Share on other sites

Ja w single MW2 nie grałem długo, ale podobało mi się bardziej od całej kampanii BC2. Nie ukrywam, że przeszedłem chyba tylko, żeby kilka pucharków wpadło na konto :P Multi miażdży, tylko na PS3 potrafi się zawiesić przy ładowaniu poziomu, albo w czasie gry (bardzo rzadko, ale jednak). W dodatku przed chwilą miałem jakieś dziwne doczytywanie się tekstur na pojazdach. Przed updatem tego nie było. Czyżby DICE odwalało taką samą robotę przy patchach jak IW?

Link to post
Share on other sites

Hmmm. Mi do pełni szczęścia w BC 2 brakowało, tylko tego, żeby koniec zrobili panowie z Infinity Ward. W MW i MW2 zawsze po zakończeniu kręciła mi się łezka w oku, (>>>cenzura<<<).

 

Uwagi moderatora: nie zdradzajmy wątku fabularnych psując zabawę innym.

Edited by Cappuccio
Link to post
Share on other sites

admarss chyba rozumie ocb - SP w bf:bc2 nie jest taki hmm "kinowy" jak w mw2 - natomiast multiplayer w bc2 jest bardziej niż kinowy. Dzisiaj miałem przyjemność rozegrać bardzo ciekawy mecz w trybie rush wraz z portalowym kolegą Kazikiem no i emocje oraz zajadła rywalizacja wyciekała mi z monitora. Mecz był wyrównany ale trudny bo złożyło się tak że po obu stronach fantastycznie pracowały drużyny [respy, uzupełnienie, uleczenia, naprawy] co stawiało rozgrywkowe raz na bardzo wysokim poziomie a dwa że było naprawdę emocjonująco. [ jeśli ktoś mnie uważa za 15-letniego no-lifa któremu gry przynoszą emocje niech sie zastanowi po co w ogóle się gra w gry]

Tak wiec ten zacny dzionek całkowicie zrekompensował mi ściąganie XX gb z EADM potrójną instalacje bc2 oraz niejeden crash. Mam nadziej że kolejne patche będą się pokazywać rzadziej ale będą więcej wnosić do gry.

 

 

PS. Jeśli ktoś napotkał błąd (5007) po ostatnim patchu zalecam przeinstalować sterowniki k.graf oraz DX

 

 

 

@Cappuccio post 364

 

Zapewne chodziło Ci o bf:bc2 a nie bf2 ;)

Edited by Spicmir
Link to post
Share on other sites

@Omomierz

"Ze spamem się nie dyskutuje spam się usuwa ..."

 

@Kazik

U mnie pełna wersja działa lepiej niż beta [ pod względem wydajności] co do crashów to jeden jedyny wczoraj zaliczyłem [pod koniec rundy - o ja nieszczęsny] i jedna zwiecha gry tzn działało wszytko tylko cokolwiek bym zrobił to się to nie robiło:) A gra się bardzo przyjemnie i mimo że sam sobie narzucam ostre tempo teamplaya moje ratio ciągle jest na plusie , a kolejne naszywki i szpile wędrują na mój mundur.

Link to post
Share on other sites
"Ze spamem się nie dyskutuje spam się usuwa ..."

 

Aaa, to dlatego ci tyle postów znika :roll:

 

U mnie pełna wersja działa lepiej niż beta [ pod względem wydajności] co do crashów to jeden jedyny wczoraj zaliczyłem [pod koniec rundy - o ja nieszczęsny] i jedna zwiecha gry tzn działało wszytko tylko cokolwiek bym zrobił to się to nie robiło:)

U mnie podobnie. Beta najpierw działała okropnie - cięła się. Po pierwszym patchu działała płynnie, ale zdarzało się, że gra po prostu wyrzucała mnie do windowsa(pewnie aż tak źle grałem :lol: ), a w pełnej wersji nic takiego mnie nie spotkało.

Link to post
Share on other sites

U mnie niestety odwrotnie. Wywala częściej, w jednym ze stacjonarnych MG (tym z taką "tarczą") nic nie widać przez szybę (szukałem na necie rozwiązania, niestety bezskutecznie) i po zakończeniu "meczu" często nie ładuje statystyk w zakładce "unlockables" (czy coś takiego, chodzi o postęp w odblokowaniu kolejnych broni i gadżetów).

 

Na szybkość działania nie narzekam, czasami przytnie, ale nie ma dramatu.

Link to post
Share on other sites
... jednym ze stacjonarnych MG (tym z taką "tarczą") nic nie widać przez szybę (szukałem na necie rozwiązania, niestety bezskutecznie) ...

 

To powszechny problem, i co dziwne, nie wiadomo dlaczego-niektórym ludziom szyba "działa". Co najlepsze w becie działało wszystkim :)

Przy okazji-zapraszamy na serwer:

test3g.jpg

b_560x95.png

Dlaczego COOLNET? Może niektórzy z Was znają tą markę z innej platformy-Counter-Strike, a później Counter Strike Source. I słusznie-ten serwer współtworzą ludzie związani z tym elitarnym (kochanym przez jednych, nienawidzonym przez innych) serwerem - Coolnet: U Wujka i Maszyny. Warto podkreślić, iż serwer ten istnieje nieprzerwanie od 2001 roku!

Jeśli znacie tamten klimat, wiecie czego się spodziewać na FAG COMPANY 2. Jeśli nie-zapraszamy, zobaczycie sami ;)

Serwer jest jeszcze konfigurowany, i w pełni sprawny będzie prawdopodobnie w sobote, lecz nie przewidujemy żadnych restartów wieczorem, tak więc zapraszam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...