Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też tak trochę uważam, niby najmocniejszy, ale nie można przyczepić koli, ani ACOG'a w sumie jak w każdym z broni dla wszystkich klas, ale tu jest szyna RIS i mogli chociaż jeden celownik dołożyć, do tego magazynek na 10 naboi(prawdziwy jest chyba ma 20(?) ), no i brak ognia automatycznego, nie miał bym nic do tego gdyby nie fakt, że G3 ma(a swoją drogą, to chyba najlepszy karabin).

 

Tylko, że EBR jest najładniejsza i na krótki i średni dystans zabija 2 celnymi strzałami.

 

PS. Brakuje mi tylko MG3, żebym miał już wszystko odblokowane :) mam nadzieję, że DICE doda jakieś nowe bronie.

Edited by admarss
Link to post
Share on other sites
Tylko, że EBR jest najładniejsza i na krótki i średni dystans zabija 2 celnymi strzałami.

Podobnie jak strzelby ze "slug`ami" i magnum ammo. A i celowanie w nich prostsze i szybsze :D

Ogólnie strzelby z taką kombinacją są przegięte - chodzi mi głównie o celność i zasięg.

A teraz coś z zupełnie innej beczki.

Jakie wrażenia na starych-nowych mapkach? Czyli Laguna Alta dla Rush i Arica Harbour dla Conquest.

Bo ja zachwycony nie jestem - średnio raczej. Może się odwidzi jak dłużej pogram.

Link to post
Share on other sites

Jak by ktoś chciał stworzyć grupę do TD to zapraszam GT: PolishManhunter. Chodzi mi oto żeby się zgrać i stworzyć jakąś sensowną i zbalansowaną drużynę. Sam niejestem jakimś mega zabijaką ale chyba daję rade.

 

chodzi o XBOXa

Edited by Masta4Blasta
Link to post
Share on other sites

Laguna Alta z gorączką jest jak dla mnie wyśmienita - zmienia się teren i sposób atakowania a przekaźników jest co niemiara XD

w Drugą stronę czyli Arica Harbour jestem mniej zachwycony ...

 

Co do broni to czy ja wiem i tak już tego tyle jest... bardziej bym wolał zobaczyć jakiś dodatek w stylu bf2JS, liny zjazdowe, haki, więcej mniejszych pojazdów choć większe tez by się przydały.

I jedna mapę do typowo mobilnej bitwy + komendanta.

Link to post
Share on other sites

Laguna Alta jest mapą wymagającą, ale ma potencjał - jak mamy dobrych graczy na serwerze, to rozgrywka może być ciekawa. Z drugiej strony, jeśli atakujący nie wiedzą co robić, to gra na pierwszej bazie MComów to istna rzeź.

 

Arica Harbour w Conquescie mi się nie podoba - za ciasna, przez co rozgrywka mi przypomina coś w stylu Quake'a.

Link to post
Share on other sites

Bo do multiplayer nie ma cd-key'a :lol:

Nie gram w multi w coś takiego! koleś rpzeżył strzał z karabinku bodajze M82 gdzie to powinno mu urwac nogę :wink:

Tj. COD6 masa dzieci dostała to pod choinkę i zrobił się bajzel, nie dość że gra beznadziejna i nafaszerowana bugami typu latanie z noże i wycinanie wszystkich ( kolega zaliczył tak 50 fragów ) to jeszcze nędzna kopia BBC2 która w gruncie rzeczy okazała się być lepsza od COD6 o wiele wiele.

Link to post
Share on other sites

Nie gram w multi w coś takiego! koleś rpzeżył strzał z karabinku bodajze M82 gdzie to powinno mu urwac nogę :wink:

Tj. COD6 masa dzieci dostała to pod choinkę i zrobił się bajzel, nie dość że gra beznadziejna i nafaszerowana bugami typu latanie z noże i wycinanie wszystkich ( kolega zaliczył tak 50 fragów ) to jeszcze nędzna kopia BBC2 która w gruncie rzeczy okazała się być lepsza od COD6 o wiele wiele.

 

Ale o czym ty piszesz?

 

A teraz wątek główny.

Kupiłem sobie BC2 i muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba :>

Wszystko to kwestia przyzwyczajenia, a akcje kiedy bierzemy z kolegą czołg, uzgadniamy role i ulepszenia jest piękny.

Bardzo dobra gra, ale według mnie w porównaniu z MW2 nie wygrywa nikt. Te gry zbyt się między sobą różnią i jedna dobrze uzupełnia drugą.

 

Jest jedna rzecz na która muszę ponarzekać. Mianowicie przeglądarka serwerów i matchamaking (który swoją droga nie działa) są koszmarne. Zanim wyszukam serwery to zawsze ktoś zajmie wolne miejsca, albo nie ma nic odpowiedniego. Tutaj matchamaking z MW2 jest lepszy.

 

Z drugiej jednak strony kiedy już wbije się na serwer to żadna siła cię z niego nie wyrzuci.

Link to post
Share on other sites

No trochę bugów jest, ale jeszcze młoda gra dosyć, czekamy na patche.

 

@admarss

 

W opisie EBR-a pisze, że ma 20 pocisków, więc ktoś w kulki leci, a trafić z niego kogoś też w sumie łatwo nie jest, więc te 2 strzały go nie ratują.

 

PS Polecam Polską wersję ;) niektóre teksty są dosyć ... przyjemne :] np. "K**** czołg!" (wybaczcie admini, ale cytat), albo którego sam osobiście nie słyszałem ,ale podobno jest

 

"-Szybciej! Szybciej!

- Nie mogę... to diesel"

Link to post
Share on other sites

Ale o czym ty piszesz?

 

Wydaje mi się, że znam to narzecze.

 

Koledze chodzi o to że MW2 jest zabugowane i grają w nie dzieci, a jego nędzna "kopia" - BC2 okazała się być lepsza od "oryginału".

 

Jest jedna rzecz na która muszę ponarzekać. Mianowicie przeglądarka serwerów i matchamaking (który swoją droga nie działa) są koszmarne. Zanim wyszukam serwery to zawsze ktoś zajmie wolne miejsca, albo nie ma nic odpowiedniego. Tutaj matchamaking z MW2 jest lepszy.

 

Na PS3 nie mam problemów z dołączeniem do gry na wybranej przez siebie mapie, w wybranym trybie. Za to taki AvP na przykład - w weekend z sześcioma znajomymi próbowaliśmy grać team deathmatch - bite pół godziny czekaliśmy na dołączenie do meczu. W końcu dołączyło nas - byliśmy w jednej drużynie alienami, grając przeciwko drużynie marines w sile jednego gracza...

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

Ja na pc tez nie mam problemów o którym mówi kolega. 2-3 prób i już jestem w grze - w zasadzie gram tylko na 32 slotowych serwach w gorączkę wiec wybór jest zawsze spory.

Bogów jest kilka a na patcha każą nam już trochę czekać, co mnie denerwuje bo przy auto-update wole codziennie ściągnąć jakiegoś małego patcha który naprawi 3-4 bugi niż po miesiącu ssać jakiegoś molocha który teoretycznie miał naprawi wszystkie błędy i może tak zrobił ale po nim gra mam kolejne xxx nowych błędów

Link to post
Share on other sites

Co do błędów/bugów jest ich trochę.

Ostatnio najbardziej dobiła mnie jedna rzecz - zasadniczo kilka ale związane z jedna sprawą - w kwestii zakładania i zapraszania w prywatnym meczyku.

Cała sprawa dotyczy PS3.

Otóż założyłem prywatny meczyk - na PS3 jest 12 na 12 - i po zaproszeniu 16 osób, 8 na 8, każdy następny zaproszony pisał mi że nie może wejść bo serwer is full.

Co było dość ciekawe skoro jeszcze 8 miejsc wolnych. No nic doszliśmy do wniosku że zaprosimy brakujących delikwentów w czasie gry.

Odpalam grę i znowu zonk.

Mimo wcześniejszego podziału 8 na 8, jest 6 u nas i 10 u nich. Que pasa?

Teraz zaś zaproszone osoby nie maja żadnego problemu z wejściem.

Link to post
Share on other sites
masz rację ta gra ma mnóstwo bugów...

Nie, nie napisałem , że ma mnóstwo, a że ma trochę. W porównaniu z takim Modern Warfare 2 gra jest prawie idealna.

Lagi i disconecty zdążają mi się sporadycznie, opisany przeze mnie wcześniej problem, to też dotyczy "ustawek" robionych 2 razy w miesiącu. Więc też sporadycznie.

Bardziej denerwująca sprawa to "rivajw" podczas wybierania klasy i broni, gościu Cie podniesie a i tak musisz robić "suisajda" bo nie ma możliwości innego manewru - czysty debilizm.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zagrałem pierwszy raz od bety. Postanowiłem więc zagrać na "hardcorze", i mam wrażenie, że ludzie mający większość broni i unlocków są strasznie IMBA, np. ginąłem po 1 serii z AN-94 z połowy mapy :???: W ogóle większość graczy na hardcorze, nie umie się dobrze bawić (no chyba, że stawianie min przy wyjeździe z bazy jest fajne, albo kampienie respawnów wroga). Przełączyłem więc na zwykły tryb i jest o niebo lepiej (więcej fun'u, tylko troche dużo trzeba w przeciwnika władować)

 

P.S. Jeżeli ktoś chętny do gry, mój nick to: Pastoreq (gram rzadko, najczęściej popołudniami)

Link to post
Share on other sites

Też gram na zwykłym trybie, ale nic złego w podkładaniu min przy wjeździe do bazy nie widzę, weźmy na przykład taki Port Arica, na samym początku atakujący mają dużo czołgów, hamerów, quadów. Wiedzie taki czołg strzeli 3 razy w budynek z punktem kontrolnym i budynek pada. Z resztą po to są miny, żeby czołgiści się trochę wysili, a nie wjeżdżają, wszystko niszczą, zdejmują kogo popadnie, a nie tak jak być powinno-osłaniają z daleka, ew. dają jakąś osłonę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...