Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

Mi się wydaje, że do strzelania z UAVa działkiem trzeba mieć ostatnią specjalizację w pojazdach (alternative fire, czy coś takiego).

 

 

Bardzo dobrze Ci się wydaje :) Aczkolwiek ja na uav używam albo mocniejszego pierdzielnięcia głównej broni, albo ulepszonej optyki. UAV służy do spotowania w moim wypadku i wyłuskiwania smakowitszych kąsków (czołgi, helikoptery na ziemii, broń stacjonarna, kolesie rozbrajający bombę). Na x360 karabin masz albo na RB albo na RT. Raczej RT.

 

EDIT - czołg z granatnika jak najbardziej można zniszczyć, udała mi się ta sztuka na T90 po przejściach. O ile dobrze pamiętam, to i mnie kiedyś z granatnika zniszczył przeciwnik.

 

 

Stronka ze statystykami. Można sygnaturki sobie od razu uczynić.

 

http://bfbc2.elxx.net/stats/ps3/Ohtar1985

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cofam swe słowa na temat m1 - grałem dziś na serwerze HC z wyłączonym wszystkim i włączonym FF i powiem : celna mocna dobra jak i na duże dystanse jak i na walkę w zwarciu. Jedyny minus ze nie naliczają jej się puki co statystyki - czyli czekamy na patcha.

Link to post
Share on other sites

Co do weterana.

1. to co jest wyświetlane w grze, to wasza ranga -1. Czyli-macie rangę 5 na stronie, to w grze wyświetli wam 4.

2. teoretycznie wystarcza "1" w grze żeby mieć M1 dostępne, jednak po tym ostatnim patchu ja miałem "z marszu" a mój koleś nie... dopiero jak podniósł z gleby mój kit z M1 i zdechł za chwile, to w magiczny sposób się pojawił u niego też. EA games-its magic...

Edited by PrezesOi
Link to post
Share on other sites

Co do weterana.

1. to co jest wyświetlane w grze, to wasza ranga -1. Czyli-macie rangę 5 na stronie, to w grze wyświetli wam 4.

2. teoretycznie wystarcza "1" w grze żeby mieć M1 dostępne, jednak po tym ostatnim patchu ja miałem "z marszu" a mój koleś nie... dopiero jak podniósł z gleby mój kit z M1 i zdechł za chwile, to w magiczny sposób się pojawił u niego też. EA games-its magic...

 

W takim razie, chętny pomóc weteranowi odnaleźć jego M1 ? ;] Please help.

Link to post
Share on other sites

Udało się komuś z Was zastrzelić snajpera z odległości kilkuset metrów za pomocą... pistoletu? xD 5 celnych strzałów w głowę i padł

 

Dlatego nie używam niczego oprócz REX-a i 1911. Pięć strzałów w głowę?!?! :P Grasz na XO?

 

EDIT: Nie wiem czy z kilkuset metrów, ale wielokrotnie wygrywałem pojedynki snajperskie za pomocą trafienia w korpus i dobicia z colta.

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

Tak, na X0.

 

Gość był dość daleko - jego postać była u mnie widziana jaki 1cm kreska. Gość kampił, więc mogłem spokojnie celować - a później tylko kilka razy powtórzyć naciśnięcie na spust (czasem chybiałem, więc szło więcej strzałów) - używałem 1911

Link to post
Share on other sites

Szczerze, to zawiodłem się na BC2 :<. Gra jest za mało dynamiczna i twórcy zbyt postawili na grafikę niż na grywalność. Ostatecznie pod względem grafy BC2 góruje nad MW2 jednak ustępuje szybkości akcji. A szkoda.

 

Chyba grałeś w inną grę niż ja.

Link to post
Share on other sites

Dobra a teraz porównaj BC2 oraz BF2. Cod-y nigdy nie potrafiły dorównać grywalnością grą EA a teraz to już różnice praktycznie znikły. Poza tym nie podoba mi się to, że każdy naps może latać np. helikopterem bez zbędnych treningów. W Bf2 trzeba poświęcić paręnaście godziny by opanować samo latanie nie mówiąc już o "zabijaniu" wrogów. Ogólnie wiocha :<

Link to post
Share on other sites

Janek włącz youtuba to przekonasz się że raczej niewielu potrafi dobrze latać bh - nie wspominając HIND'a. Mi mimo mistrzostwa w bf2 i bf2142 w pilotowaniu nowymi zabawkami na początku szło średnio - teraz jest już git.

 

Poza tym dołączam się do zdania Omomierz'a - kupiłeś chyba inny produkt XD

 

Mi brakuje tylko komendanta i samolotów - mam andzieje ze jakieś dodatki to uzupełnią.

Link to post
Share on other sites

Szczerze, to zawiodłem się na BC2 :<. Gra jest za mało dynamiczna i twórcy zbyt postawili na grafikę niż na grywalność. Ostatecznie pod względem grafy BC2 góruje nad MW2 jednak ustępuje szybkości akcji. A szkoda.

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście nie stałem się teraz wielkim fanem BC 2 , uważam, że obydwie gry są dobre.

I wiem też, że w MW2 jest pokazana wolna misja z SP.

 

 

 

PS. Jak się rozkłada spadochron(wersja X360, ale pewnie na PS3 jest tak samo)? Bo widzę, że niektórzy wyskakują z Black Hawka i spadają na spadochronie, a jak ja tak zrobię, to od razu popełniam samobójstwo :(

Edited by admarss
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...