Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Do dziś nie wiem jak nazwać fakt wyciągnięcia w chińczyku ze sprężyny dającej nominalnie ~390 fps (M120) ponad 450 i to bez żadnych dodatkowych zmian w postaci Boreupów i innych rupieci (poza dobraniem i uszczelnieniem dyszy), jednak wiem że lukira potrafi coś takiego zrobić. I nie jest to jedynie chwilowy skok mocy w świeżo złożonej replice, bo po przemieleniu 2k BB ostatnie chronowanie nadal wskazuje u mnie piękne 445 fps.

 

"Co gorsza", nie jest to odosobniony przypadek. Jeżeli martwisz się o szybie zużycie części i nie chcesz wstawiać potwora z gatunku M150 - wrzuć M130 i daj do uszczelnienia lukiemu - wyjdzie na to samo (potwierdzone stabilnymi 495 fps na stockowych częściach Cymy u kolegi z zespołu), a gnat ci podziękuje długą i bezawaryjną pracą :)

 

A wszystko w "koleżeńskiej" cenie, za którą osobiście nie chciałoby mi się babrać z rozkręcaniem czyjeś repliki i denerwowaniem się na jej właściciela ;)

Link to post
Share on other sites

Ja wymieniając dyszę na uszczelnioną w P90 AGM'a dostałem dodatkowe 30 fps. Więc nie trzeba być żadnym magikiem. Dysze uszczelnione (nawet te najtańsze) są o niebo lepsze od stockowych, bez uszczelek.

 

Prawie wszystkie AEG'i jakie miałem podkręcałem w ten sposób o 30-45fps bez ingerencji w mechanikę.

Link to post
Share on other sites

@Mamut: Czyżbyś był zazdrosny o klientów? A może po prostu nie reprezentujesz poziomu godnego polecenia, hm? :)

 

A tak poza tym myślałem, że jesteś spoko i polecałem Cię z Wawy. Jednak to się zmieni, nie martw się :)

 

Pozdrawiam

 

 

Ja nie muszę być zazdrosny o klientów. Mam ich dużo i są zadowoleni.

 

Jak możesz uważać, że jestem "spoko" skoro nawet nie wymieniliśmy między sobą dwóch zdań?

Swoją drogą, nie czepiam się twojego rzemiosła. Bo każdy rzemieślnik ma swoje, nazwijmy to patenty i nic mi do tego. Ja przedstawiam tylko moje spostrzeżenia po latach pracy.

Link to post
Share on other sites

Skoro nie czepiasz się mnie to po co ten post? Czy to temat na takie dywagacje? Bo wydaje mi się, że nie.

 

Tylko piszę, że jeżeli ktokolwiek będzie się mnie pytał o dobrego serwisanta w Warszawie (co z resztą dzieje się dość często) to już nie polecę Ciebie, a dlaczego? Ponieważ mnie wkurzyłeś i tyle :)

 

P.S

Zwróć uwagę na pisownię (chociaż na zwroty grzecznościowe, bo internet internetem, ale kultura powinna być...)

 

P.S2

Koniec tego wątku, bo ten temat nie jest od tego. Jeżeli coś do mnie masz zapraszam via PW/gg.

 

Pozdrawiam

 

Dokładnie, przenieście się z tym na PW, a po wyjaśnieniu sprawy możecie napisać wnioski :). /LgN

Link to post
Share on other sites

W Bielsku-Białej jest jeden bardzo dobry - od ponad 3 lat pomaga mi z moimi replikami, gdy mam problem, którego nie umiem rozwiązać. Efekty zawsze są bardzo zadowalające. Ba, jest znany chyba przez większą część aktywnych graczy z ASGBielsko. Jeśli chcesz namiary, napisz mi PW.

Link to post
Share on other sites

Poszukuje serwisanta AEGów z Poznania. Do kogo się zgłosić? Nawalił mi CM.045 i AUG TM'a. Nie mam z czym iść na strzelankę. Potrzebuje szybko jakiegoś kontaktu, bo nie mogę iść na strzelankę. AK może być duży problem, ale AUG to najprawdopodobniej Niespasowanie części wewnętrznych. Może tłok z komorą HU, ale sam do końca nie wiem. Nic w nim nie było grzebane od 4 lat. Po prostu na pewnej strzelance zaczął strzelać zamiast na 40m. to na 4 :(. Sprawdziłem na 3 bateriach. Aha, ale niech będzie to ktoś inny, niż VIPER, bo on nie odpisuje, a potrzebuje tego szybko. Pozdrawiam i dzięki za poradę..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...