Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

Jacek GROT nieźle naprawia repliki przekonałem się ostatnio jak dałem do serwisu w szczecinie którego już nie ma ,jak kumpel mi przywiózł do domu to było ok na 1 oko ale jak doszło do spotkania replika po koleji się sypała hopa nie mogłem ustawić znowu leciały jak kamienie w dol silnik się zblokował co tego nie było przedtem zamek się nie domykał na połowie się blokował i parę innych pierdol mniej ważnych itp az ku**ica brała ze nie dość za płacisz prawie 100 zl za nic i jeszcze gorzej wyszło niż było.

 

Znajomy polecił mi kolesia z Gorzowa wlkp "Jacek GROT" na tym spotkaniu dałem mu ta replikę chodź wpierw zebrałem dane o nim żeby nie było problemów ze przepadła czy coś jak to w tych czasach ludzie oszukują i słuch o nich zaginie, ale tu wyszło wszystko ok na 2 dzień dostałem @ ze mogę odebrać replikę nie muszę nic dokupywać z części bo wszystko było ok ale źle dopasowane jak mi napisał i muszę przyznać ze jak na to co zrobił należny mu się napiwek i to duży poprawił mi wszystko co poprzedni serwisant spi**dolił za przeproszeniem i do tego po dzisiejszej akcji nie dość ze zasięg lepszy nie miałem żadnej zacinki wszystko płynie działało jak powinno i to jeszcze 3x taniej niż w sklepie serwisie nie wiem jak to zrobił ale jestem zadowalany znajomi tez byli zaskoczeni ze moja replika tak dobrze strzela naprawdę polecam Jacka koledzy dobrze mi poradzili i żałuje ze od razu nie dałem mu bym zaoszczędziłbym kasę i czas bo jest wielka różnica czekać 1-2 tyg a 2 dni panowie jak coś to do niego ale to już wasza decyzja ja jestem zadowolony i skorzystam jeszcze nie raz z jego usług.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

A ja ze swojej strony polecę Lukirę.Najlepszy magik od AUG'ów w Polsce.Robi repliki tanie i dobre.Nie wiem jak radzi sobie z innymi replikami, ale widząc jak działa mój AUG pokuszę się o stwierdzenie, że jest to jeden z najodpowiedniejszych serwisantów.Stosunek jakości do ceny na ogromny +.Chętnie pomoże także na GG.Gorąco polecam!

Krissolek

Link to post
Share on other sites

Nie będe orginalny i polecę Poldcka :) Miałem okazje poznać rzeczonego jegomościa osobiście, to i też na własne oczy widziałem jak kolega stawia emkę na nogi, która wcześniej strzelać nie chciała. Dodatkowo miła atmosferka. Ergo? Jak jesteś z Łodzi/Ptrkowa/Radomska to nie baw się w pocztę/kuriera tylko podjedź pociągiem do Częstochowy i wal do Poldosława :)

 

polecam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ze swojej strony polecam tym razem Poldcka!

Repliki dostały kopa,strzelają genialnie:) , naprawił mi nawet eotecha czego się nie spodziewałem :D.

Do tego najadłem się ciasta(mniam,mniam) i pogadałem z fajnym kompanem.

 

Gorąco polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...