Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polecam serwisanta Lukira. Fachowy, rzeczowy serwisant. Bardzo dobry kontakt, dzięki czemu wiem co w mojej replice było i jest nie tak.

Śmiało można mu zaufać i powierzyć swoją replikę do serwisu/remontu/upgrade. Potrafi zrozumieć sytuacje materialną drugiego człowieka, za co bardzo lubie tego serwisanta, bo takich to ze świecą szukać.

Repliki jakie mi naprawił to G36C (totalny custom częściowy) i AK47 beta spec cymy. Jestem jednym z pierwszych klientów, którzy dostali karte gwarancyjną i gwarancję na repliki.

 

One-77

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z okolic Bytomia polecam Lukira. Na moim składaku M4 (mam chyba części wszystkich firm) ze sprężyną 110 wyrobił ~415fps. Znacznie też wzrosła kultura pracy i troszkę szybkostrzelność, chodzi znacznie ciszej i aż miło się z niego strzela :) Poza tym Pan ten zawsze służy pomocną radą i wszystko ładnie wyjaśnia tak przed serwisam jak i po w razie jakiś wątpliwości :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z czystym sercem jako serwisanta mogę polecić lukirę. Robił remont mojej M14 TM po fuszerce jaką odwalił asgshop w trakcie tuningu. Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy. Replika chodzi jak marzenie.

Przez cały czas serwisu świetny kontakt, aktualne informacje na temat przebiegu działań i stanu repliki. W razie pytań odpowie, doradzi, nawet już po odebraniu repliki.

Generalnie replika przed serwisem była w takim stanie :teeth: a po serwisie jest w takim :icon_cool:

 

Polecam

Link to post
Share on other sites

Przed weekendem odebrałem moją gięte od Lukira. Była na tzw dopieszczeniu wraz z wymianą precki, gumki i sprężyny oraz wymianie kabli wraz z wtyczkami na DEANS i dodaniu mosfetu.

W niedziele byłem na manewrach i miałem okazje przetestować ją. Chociaż nie miałem możliwości empirycznych to na oko widać że ROF ładnie się podniósł, FPS również (ok. 460/450). Kultury pracy nie ma co porównywać. Musze tylko kulki kupić cięższe bo 0,25 bez hopka lecą same lekko w górę, po zmianie zasięg na pewno również się podniesie.

Miód cud i orzeszki. Gorąco polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...