Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A skąd jest Poldecek?:D

 

No polecam poldcka. Bardzo miła obsług i rzetelna! Mój kałach śmiga jak marzenie! 100% wiarygodny serwisant po nie wygórowanej cenie! Do Częstochowy wysyłasz lub do Prudnik na gg daje ci informacje do wysyłki itd.

Edited by Loganziom
Link to post
Share on other sites

No i Poldeck ma kolejnego bardzo szczęśliwego użytkownika karabinu po jego serwisie :)

 

Zrobił zaje^ste podkładkowanie. Generalnie ująć w skrócie to:

Złom (jaki miałem)+Poldeck = w 100% sprawna replika z pełną kulturą pracy.

Do tego całkiem przyzwoite ceny.

 

Mogę polecić Poldcka jako bardzo dobrego serwisanta. -Korzystałem z różnych serwisantów, jednak robili właściwie nic za ceny z kosmosu...

Jak będę znów miał jakiś problem z innym karabinem/innym czymś to wysyłam do Poldcka :D Przynajmniej mam 100% pewność ,że wróci do mnie działające (chyba ,że nie będzie takiej fizycznej możliwości naprawy tego...)

Link to post
Share on other sites

I na mnie przyszła pora, by polecić AnR'a. Świetny kontakt, fachowe podejście do sprawy no i umiejętności, które wycisnęły z mojej repliki siódme poty i przede wszystkim - w końcu doprowadziły ją do sprawności. Ponadto AnR zniósł moją niecierpliwość, za co należy mu się ukłon ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No tak jak wszyscy chwalicie AnRa to i ja pochwalę ;) Tuningował moje HK416 BOYia do prawie 500fps na m130 :) Wg Mnie wynik wyśmienity, kultura, spasowanie na przyzwoitym poziomie :) Po odebraniu repliki popełniłem parę błędów "dzięki" którym musiałem spowrotem odesłać replikę, AnR ją naprawił bez żadnych problemów, oczywiście nie licząc części które trzeba było kupić. Przebieg narazie max. 1k bbs ale zapowiada się ciekawie ;) Koszty tuningu w stosunku do jakości naprawdę niskie i konkurencyjne biorąć pod uwagę np. Serwis ASG. Troszkę ta usługa serwisowa wymagała czasu ale było warto :)

Polecam

Edited by augustox
Link to post
Share on other sites

Panowie dawno tu nie zaglądałem na to forum...lecz mam znów problem ze swoją repliką...posiadam M14 Cyma...chce zmienić w niej kompletnie gearbox, znalazłem Gearbox firmy G&P ( firma ta słynie z solidności replik ) powiedzcie mi czy nie będzie problemu z przekładką gearboxa...i czy potrzeba jest wymiana silnika...czy ten cymowski pasuje...POMOCY!!!

Link to post
Share on other sites

Polecam Poldka.

Wysokiej jakości serwis, dbanie o szczegóły i bardzo dobry kontakt.

Bardzo jestem zadowolony z Giwery która była u niego na serwisie.

Świetnie strzela, bez żadnych zacięć itd. Niska cena.

Jeszcze raz gorąco polecam.

Link to post
Share on other sites

Miałem okazję wysłać na serwis replikę King Arms'a do Poldka.

Bardzo dobry kontakt i wszystko zrobione na wysokim poziomie.

Na bieżąco byłem informowany o etapach naprawy i przeglądu repliki.

Nie drogo jak na tyle pracy.

 

Gorąco polecam wszystkim!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...