Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Polecam Poldeck'a.

Nie skłamię jeśli powiem, że moja replika otrzymała dzięki Niemu drugie życie :) Przeszedłem już z nią wcześniej wiele: od usług w "renomowanych" serwisach, przez mniej znane ręce, wśród znajomych. I zwyczajnie nigdy wcześniej nie byłem z tego typu usług zadowolony - replika za każdym razem pluła a nie strzelała.

I tak trwałem w mroku, przygnębiony wielomiesięcznym serwisowym pasmem niepowodzeń, aż przyszedł dzień, kiedy to trafiłem na niniejszy temat i stała się jasność - tj. postanowiłem wysłać replikę do Poldeck'a.

 

Pozwolę sobie wypunktować:

- rewelacyjny kontakt - konsultacja z każdą możliwą usterką, czy zdiagnozowanym zużyciem części.

- brak uwielbienia dla części producentów chińskich - jako, że sam od zawsze jestem w tej kwestii na nie, tak jest to dla mnie zaleta :)

- atrakcyjna cena

 

Mogę Wam tylko powiedzieć, że chłopaki z mojej ekipy od razu spostrzegli uśmiech na mej twarzy, kiedy to "serwisowana" przez wielu innych ludzi, po przeszło pół roku, replika zaczyna działać :) I to jak działać! 8-)

Jakom się już zadeklarował, nauczony tymi wszystkimi doświadczeniami, byle gdzie już repliki nie oddam i przy okazji następnego przeglądu znowu trafi do Poldeck'a o ile ten przez pamięć na masę usterek i zawirowań z nią, nie odmówi mi serwisu ;)

Oby nie! :)

Link to post
Share on other sites

Ja polecam Dexterkrak'a, czyli poprostu Dextera. :) M24 na zbitej sprężynie 300% i przed doszczelnieniem na chrono koło 450 fps, i duże rozrzuty. Po wymianie na nową 300% i doszczelnieniu chrono pokazał jako dziewiczy strzał 614 fps, potem stabilne 595 fps. Powinien miec ok 530 fps, ale magiczne rączki Dextera zaczarowały szczelnośc i wzmocniły sprężynę. :D Zasięg z- pewnego strzału- 55 metrów wzrósł do 70 metrów pewnego strzału, a i dzisiaj z 87 metrów mierzonych przy wietrze trafiło się w sylwetkę. Replika oprócz cylindra 300% ma gumkę systeme energy i lufę promyka i stockową komorę. Wynik 595 (obstawiałem na 530) Jest nadwyraz zadowalający. Godny polecenia w każdym calu, czy tam yardzie. :)

 

 

Pozdrawiam,

Krzak

Link to post
Share on other sites

Ja mogę z całego serca polecić Poldecka - szybko, sprawnie, bardzo dobry kontakt (jestem marudą i nowicjuszem, tak więc łatwo Mu nie było), a zakupiona okazyjnie replika po wyjściu z Jego zakładu działa zjawiskowo.

 

Zakupiłem składaka G&G/ICS/JG/Boya (Bóg wie co jeszcze...), który wstępnie miał 250 FPSów i pluł kulkami... po dwóch sesjach u Poldecka (uruchomienie repliki/wsadzenie tego wszystkiego w metalowe body od CA) mam zaskakujące celne 360 FPSów - wysiłku kosztowało Go to bardzo wiele, a efekt zaskakujący. :)

Co tu dużo pisać - gorąco Poldka polecam i z pewnością moje repliki jeszcze nie raz u Niego zagoszczą. :)

Edited by Grzegorz973
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeśli ktoś poszukuje serwisanta w Poznaniu to mogę polecić Liska (na forum lisekpl)

 

Gość ma doświadczenie w pracy w 2 serwisach asg (customs.pl i serwis-asg). Za naprawdę małe pieniądze zreanimował moje p90, przy którym skapitulował jeden płatny serwis ;-)

Ogólnie sympatyczna osoba znająca się na rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Z Krakowa stanowczo polecam użytkownika o nicku Przemek10 . Moja ekipa będzie korzystać już tylko z usług tego pana ;)

 

Wszystko szybko,sprawnie i naprawdę dające wyśmienite efekty.

 

Pozdrawiam!

Edited by Hajdi
Link to post
Share on other sites

Poldeck jak najbardziej na plus. Relacja na zywo z rozbiorki ze wszystkimi szczegolami odnosnie stanu czesci. No i sprawa zalatwiona szybciej niz jakbym mial czekac z wysylka do serwisu w sklepie (do ktorego zreszta juz nie wysle wiecej).

Edited by k0l3k
Link to post
Share on other sites

Ja z Warszawy mogę szczerze polecić Kermita. Zrobił mi z repliki kosiarke na M120 (430-G&P) i wszystko hula aż miło, wszelkie doszczelnienia smary gratis i robi replikę najczęśniej w 30 minut jeśli trzeba rozkładać gb.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dexterkrak zreanimował mojego przechodzonego Colta MEU WA. Myślałem, że będzie z niego już tylko kawałek złomu ale okazało się, że po wizycie u fachury może jeszcze trochę ładnie postrzelać. Jak najbardziej polecam Dexterkraka.

Link to post
Share on other sites

Ja polecam Lukira z Bytomia, serwisował i tuningował mi pierwszą replikę i złożył trzecią. Z AUGami czyni cuda (488fps na m120 z JG z tego co pamiętam), a z resztą też radzi sobie całkiem dobrze :)

Edited by szuszpl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...