Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polecam Poldeck'a - replikę naprawił mi solidnie i szybko. Wytrzymał cierpliwie moje dociekliwe ględzenie na GG :) i do tego dał mi kilka rad jak na przyszłość dbać o replikę. Wielkim plusem jest też to że wysyła replikę od razu po tym jak ją naprawi. Słowem - wzorowy serwisant!

Edited by Maku3225
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Ja za to nie polecam MyN3. Nie żeby było tragicznie, ale oddałem mu mojego AK (CM.031) na serws. Był praktycznie cały w częściach, GB był cały, w body była urwana ta część trzymająca hopa i ta która przytrzymuje podstawę szczerbinki. Zarządał 250 zł, oczywiście zapłaciłem. Jedyne co zrobił to kupił nową szczerbinkę, złożył na odwal (gigantyczne luzy, podstawa przesunięta o 0,5 cm do przodu, razem z całym przodem. Resztę zalał jakąś pianką i klejem. Po usunięciu tego doprowadziłem go do normalnego stanu. Nie jest zbyt dobrym serwisantem, a ceny ma koszmarne. Tłumaczył się, że kałasz był w okropnym stanie, jednak za 250 zł, nie licząc przesyłkek, można dostać prawie nową cymkę, oczekiwałem, że zrobi wszystko na błysk, jednak po prostu naciągnął mnie.

Link to post
Share on other sites

Żeby nie było, to o zmuszaniu to był kiepski żart, polecam go dobrowolnie :D Przepraszam, to sformuowanie nie miało w żaden sposób zaszkodzić opinii, na jaką poldeck zapracował.

Serio poldeck jest bardzo godny polecenia, replika po wizycie u Niego śmiga aż miło a i przez internet potrafił pomóc mi doprowadzić do porządku inną. Widać dużo wiedzy i doświadczenia, moje repliki długo nie trafią do kogo innego niż on.

 

przepraszam za post pod postem, polecam i pozdrawiam

Laokoon

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gorąco POLECAM Dexterkraka. Przyjął giwerę na serwis chociaż tak jak ja, widział ją pierwszy raz na oczy. I co najważniejsze udało mu się! :icon_biggrin: Widać, że przyłożył się do pracy, wszystko elegancko wyczyszczone i przesmarowane.

Krótko mówiąc: szybko, tanio i solidnie!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Z czystym sumieniem polecam Kicpe. Naprade super, dobry kontakt, zrobił moją replike szybko pomimo braku czasu, daje dobre rady jak dla kumpla chociaż się nie znamy nawet, i w ogóle dba o pełne zadowolenie klienta, a nie odwala robotę. A sama replika naprawiona profesjonalnie, estetycznie i dokładnie.

Edited by Roni92
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...