Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Kto mi powie jak jest z kontaktem z Poldkiem ? Próbowałem napisać przez gg (najbardziej lubię tak się komunikować bo rozmowa jest na bieżąco) ale go nie ma. Mam się zgłosić na pw?

 

pozdrawiam

 

ostatnio się logował 2 dni temu na wm, może po prostu ma przerwę. :)

Edited by maczo007
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie będę ściemniał, z czystym sumieniem POLECAM AnR'a. Widać, że zna się chłop na rzeczy.

 

Marcinek możesz być pewny, że będą chętni :wink: Nie każdego zadowalają oznaczenia wybijane w chałupniczy sposób. Jak coś to masz już pierwszego :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

robiliśmy z ludźmi z teamu grawerkę laserem i wychodziło około 5zł za element pod warunkiem, że miałeś wzór do grawerki w wektorach ;P. Znalazłem u mnie w mieście jeszcze człowieka który ma grawerkę CNC nie laserową ale jeszcze nie wyceniałem nic. Powierzchnia robocza dość mała 10x10cm

Edited by xel20
Link to post
Share on other sites

Portal Maniaków ASG i Militariów z Północy, na którym piszą Maniacy dla Maniaków, zaprasza do uczestniczenia w Projekcie "Gun Service Wanted!" http://www.asgpolnoc.pl/news.php?readmore=449 któremu przyświeca chęć pomocy Maniakom przez Maniaków ASG. Portal jest w pełni społeczny, a tworzą go ludzie z wielu Teamów i środowiska całej Polski, również Ty możesz zostać Redaktorem i wypowiadać się na różne tematy, również te kontrowersyjne. Nie zostaniesz za nie zbanowany.

 

Wielu z nas ich zna. Wielu korzysta z doświadczonej fachowej pomocy. Serwis w sklepach jeśli taki sklep mamy blisko, każdy potrafi zlokalizować.

gun_service.jpg

Wielu z nas, zwłaszcza nowych Maniaków, nie wie nawet, że niemal po sąsiedzku mieszka sprawdzony Serwisant. Narodził się zatem pomysł, aby w tym News dodać kontakt i miasto w którym znajdziecie zaufanego Serwisanta. Temat ten został przyklejony do nawigacji Portalu, a jego zawartość mam nadzieję będzie się rozszerzała o kolejne kontakty Serwisantów. Przejdźmy zatem do pełnej treści News i zobaczmy, kto może nam pomóc w najbliższej okolicy.

 

 

Portal Maniaków ASG i Militariów z Północy http://www.KoalicjaPolnoc.pl Dla nas ASG nie jest przy okazji, dla nas ASG jest przede wszystkim!

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam wszystkich .

Odnośnie usług świadczonych przez naszych serwisantów , z całą pewnością i pełną odpowiedzialnością mogę polecić "Marcinek83" aka Jazzman .

Po pierwsze bardzo dobry kontakt jak nie telefoniczny to gadulcowy .

Po 2 nie ździera za robociznę .

Po 3 do puki nie zrobi repliki to nie popuści , nawet w przypadku mojej trefnej Mki od APS - wszystkie części było ciężko spasować ale nie ma rzeczy niemożliwych . ^^ Do tego po wstawieniu zestawu tuningowego ze sprężyną 120 replika osiąga na kulkach 0.2 458 FPS , także nie wiem jak on to zrobił chyba jakiś rokiet fjuel tam dolał .

Po 4 nie ma lipy ani zamulania . Wszystko robione na czas .

 

Ogólnie polecam .

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja chciałem polecić wszystkim AnRa i załogę Chimery. Serwis naprawdę w pełni profesjonalny. Ludzie tam działający naprawdę znają się na rzeczy. Kontakt świetny, o każdym etapie prac byłem na bieżąco informowany. Duży plus dla AnRa za cierpliwość do mojej osoby ponieważ cały czas był pod gradobiciem pytań :wink: z mojej strony. Moja replika jak się okazało była bardzo problematyczna mimo to AnR wycisnął z niej 120% normy.

Jeszcze raz polecam.

Link to post
Share on other sites

Ja polecam Pana o nicku "Poldeck" :D. Bardzo dobry kontakt, wszystko zrobione tak jak się należy, tanio, szybko i sprawnie. Moja replika po serwisie strzela lepiej niż jak była nowa, dlatego tylko jak będzie możliwość wysyłam na serwis drugą replikę :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...