Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] CA870 [Maruzen]


Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Owszem, ale z tego co wyczytałem są oni użytkownikami ca870 ale CQB, interesuje mnie tylko jedna sprawa - czy ca870 różni się osiągami / wnętrzem od wersji ca870 CQB. Jeżeli nie to to wporządku, można kupować, jeżeli jednak są jakieś różnice (oczywiście negatywne) to wolę troche poczekać i kupić CQB.

Link to post
Share on other sites

Spoko ;)

Kiedyś chciałem kupić świnię i to marzenie powraca;) Ale mam AK i nie zrezygnuję z niego :twisted: .

Co do 870tki-na WGC mają zajebistą wersję w konwersji GP jeśli się nie mylę-długa lufa i składana kolba (wolałbym stałą ale detal ;) )

Link to post
Share on other sites

Dodam tylko, że jest w necie masa fotek z konwersją obrzym + kolba. Moim zdaniem wygląda to nieciekawie :? Obrzym traci swój urok. Oczywiście do wersji CQB nic nie mam, kolba robiona jest fabrycznie i całość ładnie się komponuje.

 

P.S - czy ktoś posiada krótkie magazynki G&P do 870tki? jeżeli tak to jaka jest różnica między zwykłym a tym który wymieniłem powyżej?

Link to post
Share on other sites

Ja mam ten magazynio. Roznica jest przede wszystkim taka, ze mieszcza sie w nim 22 kulki tylko ( wchodza jeszcze ze 2 ale nie wpychajcie, przeladowanie bedzie b. trudne albo niemozliwe, przeladowanie " na chama" najprawdopodobniej wylamie podajnik kulek). jest swietnie wykonany( atrapa dosylacza naboi jest wykonana z ladnie wypolerowanego metalu), b. dobrze pasuje do gniazda i ciasno w nim siedzi. Jest swietnym rozwiazaniem dla purystow ersoftowych dla ktorych oryginalny magazynek wystajacy z dolu jest nie do przyjecia.

 

Jedyna jego wada jest system mocowania w gniezdzie, niestety magazynek ciezkawo wlozyc i wyciagnac z gniazda( mimo eee.. "ejektora? wypychacza?" u gory magazynka). Smiem twierdzic, ze w zimowych rekawicach przesuniecie "suwaka-zatrzasku' bedzie niemozliwe, poniewaz sprezyna go dociskajaca jest bardzo mocna ( moze mozna ja przyciac?) a sam suwak jest waski i krotki.

Nawet golymi paluchami w stresie i pospiechu wymiana tego magazynka jest trudna.

 

Ale nie ma sie co smucic, manualnymi zdolnosciami nigdy nie grzeszylem a rzeczony magazynek posiadam dosc krotko. Moze to tylko kwestia treningu i oslabienia sprezyny zatrzasku :).

 

pozdro

piok

Link to post
Share on other sites

Krótki magazynek jest o wiele lepiej wykonany niż podstawowy długi i cieszy oko - strzelba wygląda jak strzelba.

 

Na plus:

- wykonanie

- "realizm" - wygląd + zmniejszona pojemnośc

- nie telepie się

 

Na minus:

- cena ( w HK kosztuje tyle samo co długi a u nas więcej )

- mistrzem szybkości w zmianie magazynka to nie zostaniesz - ergonomia do d...

- lubi się zaciąć/zaklinować w replice ( uniemożliwia przeładowanie ) po naładowaniu zbyt dużą ilością kulek ( mi bezpiecznie wchodzi 18 )

 

A teraz "poważny" argument za: ten magazynek jest fajny! :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

tak jak do shotgunów marui... spas i benelka są właśnie na "łusko-naboje"

 

[ Dodano: Wto 06 Cze, 2006 ]

Mam pytanie. Czy ktoś wie z kąd moge załatwić / zrobić / kupić / wyczarować kolbę do świnki (mam na myśli ca870 oczywiście)? Chcę kupić ją a bez kolby jest troche przykrótkawa. Sam nie wiem myślełm nawet nad drewnianą ale nie wiem czy wogóle da rade zrobić. Mógłby mi ktoś pomóc?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mocniejsza sprężyna i preclufka.

Co do pytania o kolbę-z tego co słyszałem to pasują oryginalne od Remingtona 870.

 

Arafat-w ASG już udowodniono, że łusko-naboje to nie jest trafny pomysł, a długa wymiana maga dodaje trochę tego klimatu, co powolne ładowanie strzelby. (choć przyznaję-łuski są klimatyczniejsze;))

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...