Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki serwis jest nalepszy i najtańszy


Recommended Posts

Własny.

Bzdura i to kompletna.

 

Dobrze powiedziane, nie ma tanich i dobrych serwisów :mrgreen: tanio i dobrze to jedynie dobry kolega serwisant może ci naprawić .

Już widziałem repliki robione przez "dobrych kolegów"... Poniżej GB ze scara. Nie wiem czy tanio, ale na pewno nie dobrze, a na semi było auto:

 

img1109fc.th.jpg img1110v.th.jpg img1111l.th.jpg img1112ce.th.jpg img1112ce.th.jpg img1114aj.th.jpg img1115x.th.jpg img1116wl.th.jpg

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Nie marudź, porysowania wynikają z tego, że tego GB nie można po prostu wyjąć z body, pomimo stosowania się do instrukcji w instrukcji (sic!). Jak pierwszy raz to robiłem to zrobiłem tak samo.

IMO porysowania wynikają z braku umiejętności i braku wiedzy... przede wszystkim.

 

Zresztą porysowania to nie wszystko.

 

Nie zgadzam się.

Twoje prawo :).

Link to post
Share on other sites

@ Anr - zauwaz gdzie sa zarysowanna : za plytka selektora a przede wszystim na elemetnach wkleslych. Wcale bym sie nie zdziwil , gdyby gamon probowal wydlubac lub podwazyc plytke selektra za pomoca srubokreta... GB montuje sie i demontuje sie tak samo prosto jak klocki lego. GB jak i caly aeg to nic innego jak zmodernizowana pompka tlokowa jednostronnego dzialania...

Ciekawi mnie , czy klocki lego rozbieral za pomocas mlotka i przecinaka :F

 

Btw - testy przeszly pomyslnie: lekki przyrost predkosci wylotowej i celne strzaly na dystansie 50-55m ;). Mnie taki rezultat w zupelnosci satysfaksjinuje, nie musze miec wiecej.

 

@ Viamortis - jesli to twoja replika wspolczuje ci na dwojaki sposob : bo straciles GB i kase oraz ze .. no wlasnie , ale dales sie zrobic w balona.

 

@ dex - Dokladnie to ujales . Dorzucilbym od siebie - brak umiejetnosci myslenia , muzg wielkosci BB oraz zdana matura u Giertycha :F

 

@ PiterTKD - Osobisie wolalbym aby ten GB nigdy nie zostal zmontowany. Chocby z jednej przyczyny - skoro koles rozpieprzyl, bo inaczej sie tego nie da okraslic, lby srub oraz zerwal gwint ( patrz spod GB , tam gdzie wchodzi wal silnika ) to wszystko co masz w srodku idzie praktycznie na smietnik ( GB, bebechy, sprezyna etc etd ) Zerwany gwint idzie naprawic , chocby poprzez przegwintowanie ;)

Link to post
Share on other sites

@ Viamortis - jesli to twoja replika wspolczuje ci na dwojaki sposob : bo straciles GB i kase oraz ze .. no wlasnie , ale dales sie zrobic w balona.

Gearbox pochodzi z używanej repliki zakupionej przez mojego kolegę.

 

Porysowany szkielet i selektor, zniszczone główki śrub, odsłonięte i niezaizolowane kable obu kolorów, nawiercony otwór na śrubę od chwytu pistoletowego. Główkę tej śruby zapewne zniszczył jeszcze przed rozkręceniem i musiał wiercić. Zniszczył w ten sposób gwint i chwyt pistoletowy musiał przykręcić tylko jedną śrubą.

W środku o dziwo, oprócz braku semi i szczelności, wszystko w miarę trzymało się kupy. Nie wiem czy to jego zasługa czy firmy Classic Army.

 

Dlatego nie uważam, żeby serwis "własny" lub "taniego kolegi" był najtańszy i najlepszy.

Nie żebym sobie robił autoreklamę, bo i tak póki co biorę repliki na serwis tylko od znajomych (brak czasu), ale wynika to po prostu z moich doświadczeń.

Dodam tylko, że giwera, w której grzebał jakiś bałwan/techniczny indolent wymaga zdecydowanie więcej pracy i kasy niż taka, która sama się zepsuła i dostała fachową obsługę. Ostatecznie i tak będziesz musiał zanieść ją do porządnego serwisu/serwisanta, a będzie to kosztowało prawdopodobnie więcej.

 

tu chyba chodzi o zmasakrowane śruby co wskazuje na brak podstawowej umiejętności- doboru śrubokręta do śruby...

Lub wkręcenia nowej śruby przy składaniu GB.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...