Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lowy do AK-74 - które polecacie?


Recommended Posts

Tak jak w temacie, szukam możliwie tanich, i przede wszystkim NIEZAWODNYCH low-capów do AK-74 (konkretnie CM.040). Przekopałem forum i nie znalazłem żadnego konkretnego tematu w którym znalazłbym odpowiedź na moje pytanie. Tak więc proszę o możliwie szybką odpowiedź, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lowy to tylko CA produkuje. Ale nie wiem czy będą pasować. Do BOYI podobno nie pasują.

Można kupić też kilka midów i ładować je mniejszą ilością kulek. Osobiście używałem mid-capów od SRC, z RK-06W Boyi.Na G&G 0,25 podawały bez problemów - 0 zacinek. Kumpel narzekał że miał kilka zacięć przy używaniu P&J. Zaletą SRC jest ich pełna rozbieralność. Niestety wersja od Ak74 ma jakieś słabe przednie zaczepy. We wszystkich 3 magach ułamałem je identycznie, ale to raczej moja wina. (Zbyt silne włożenie maga) :icon_razz2:

 

Element również są rozbieralne. MAG są ok, ale przez to że nie można ich rozebrać mogą być gorszą opcją na dłuższy czas.

Link to post
Share on other sites
przednie zaczepy integralne z całym magazynkiem więc bardzo trudno je ułamać,

 

Posiadam 6 magazynkow MAG kupione w roznych sklepach w roznych odstepach czasu i kolorach, 5 jest bez zaczepów, bardzo łatwo je ułamać wg. mnie. Zaciecia sie zdarzały, stosunkowo losowo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam midy (setki) Elementa do AK74, ale nie chciały gadać w ICS.

Najpierw nie oddawały kulek (wejść weszły, bo mam w kciuku więcej mocy, niż sprężynka popychacza <chuck>), więc pilnik i jechane. Jak już oddawały, to po załadowaniu >50 spręzynki w środku się załamywały i nie popychały. No to test na 30 szt kulasów. Oddawać oddawały, ale pojawił się problem z podawaniem do HU. W nocy mnie naszło, że może coś nieteges. Oświecenie przyszło rano - zaczep magazynka! Więc dałem magazynek żonie, żeby pogrubiła ząb od zaczepu o 3-4 mm, bo faktycznie, jakby po podpięciu maga był taki "letki luzik". Pomogło. Teraz czekam, aż małżonka porobi mi pozostałe.

Niestety, element jest brzydki, nie posh, fu i be - błyszczy się, jest sztywny jak nienapiszęco i nadal mam problem z tymi jebanymi sprężynkami - tak też usłyszałem na kilku serwisach - "taka, panie, midów uroda jest! Sprężynka długa i cienka, bo budżetowa, w wąskim, a długim kanaliku, to się zawija albo wykoślawia. 30 ładować, kochaneczku, może będzie gicio"

 

Najchętniej raz a dobrze wydałbym większą kaskę dla spokoju i 8 realów do 74 zanabył drogą kupna-sprzedaży. Wie ktoś coś?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...