Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam:) chciałbym wiedziec jaki kolor `dodatków` typu nakolanniki, plecak, kamizelka itd najlepiej pasuje do munduru polskiego wz 93? jakich kolorów uzywa wojsko polskie, który kolor tez bedzie dobry a który wogóle bee? ;p z góry dzięki i wybaczcie jesli taki temat juz był :)

Edited by paputexx
Link to post
Share on other sites

Jak wz.93 to chyba logiczne,że najlepiej pasować będzie wz.93 ? No fakt,że nakolanników nie dostaniesz w tym kamuflażu,dlatego weź alty w olive ;) Poza tym jakbyś przejrzał chociaż kilka zdjęć WP to wiedziałbyś w jakich "kolorach" używają "dodatków" ;)

Link to post
Share on other sites

Jakie ładnie wyglądają to jest kwestia bardzo osobista i ilu ludzi zapytasz, tyle będziesz miał różnych odpowiedzi.

 

IMHO olive, ranger green, pewnie też nato olive, czarny daje radę i CB też ujdzie.

 

No i dodajmy też, że każdy producent też ma trochę inne kolory, na innym materiale też ten sam kolor inaczej wygląda. Ja porównuję kolory z MIWO P.

Link to post
Share on other sites

Po nicku i treści posta wnioskowałem, że napisała go kobieta... Powiedz mi, autorze tematu, co się stanie, jeśli do munduru wz93 dobierzesz sobie, hm, niemodne dodatki w DPM... albo Woodlandzie? Niedokładne zgrywanie się kolorów psuje kamuflaż predatora, a moze od razu zabiera tyle punktów lansu, że nawet airsoftowcy z cymą 028 i we flecktarnie się śmieją? ;) Kup sobie taka kamizelke w takim kamuflazu, ktory ci sie podoba... Ale zgaduje ze zeby dodatki byly modne i sie podobaly, musza pasowac do mundurku. Cóż, this is airsoft...

Link to post
Share on other sites

hehe nie, nie jestem kobietą ;p dobierając do munduru wz93 `niemodne` dodatki w DPM albo Woodlandzie nic sie nie stanie, jesli bedzie to funkcjonalne, to nie ma znaczenia jaki to kamuflaż. i o to chodzi by było wygodnie i funkcjonalnie. no ale wygląd tez sie liczy, chociaż troszke ;p dlatego pytam jaki kolor najlepiej wyglada na mundurze wz 93 ? nawet jeśli bedzie to Urbancamo a bedzie funkcjonalne to nie widze zadnych przeciwwskazań by polączyc ze sobą tez dwa typy kamuflaży.. a co do airsoftowców z cymą 028 - to ja nim jestem miedzy innymi ;p;p

Link to post
Share on other sites

Chłopie, mixy to podstawa naszej zabawy :D Zresztą nie tylko tutaj się to obserwuje - żołnierze czy policjanci też czasem pojawiają się w całej palecie barw ;)

 

Do WZ.93 ładnie pasuje woodland i CCE - z kolorów jednolitych, to już tu wspomniana oliwka, RG :)

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites

Witam:) chciałbym wiedziec jaki kolor `dodatków` typu nakolanniki, plecak, kamizelka itd najlepiej pasuje do munduru polskiego wz 93? jakich kolorów uzywa wojsko polskie, który kolor tez bedzie dobry a który wogóle bee? ;p z góry dzięki i wybaczcie jesli taki temat juz był :)

:icon_razz2:

Kolory, które nie pasują:

- różowy,

- pomarańczowy,

- żółty,

- fioletowy,

- niebieski,

Biały i czarny pasują do wszystkiego. Czerwony jest sexy. :icon_razz2:

 

Najlepiej "pasują" stonowane odcienie zieleni, ewentualnie brązu.

Link to post
Share on other sites

Królik, było pytanie "który pasuje". Czarny też jest dobry, tym bardziej jak chce się bawić w CQB. Nie było określone, że tylko do lasu. Tu już pytający musi sobie pomyśleć, co do jakich warunków mu pasuje. Niech się trochę wysili kolega.

Nie, czarny nie jest dobry, bo czarny po prostu demaskuje - czarny, jako czarny praktycznie nie występuje w naturalnym środowisku i dlatego wszelkie czarne dodatki nie nadają się do czegokolwiek. Chyba, że bawisz się w pododdziały AT.

Link to post
Share on other sites

Nie, czarny nie jest dobry, bo czarny po prostu demaskuje - czarny, jako czarny praktycznie nie występuje w naturalnym środowisku i dlatego wszelkie czarne dodatki nie nadają się do czegokolwiek. Chyba, że bawisz się w pododdziały AT.

 

Dawno, dawno, dawno temu niejaki oddział na G używał połączenie czarny + wuzet (pewnie "z braku laku", no ale...) :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...