Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Danke. Replika estetycznie wykonana, blowback kopie aż miło, jak na strzelance będzie Ares porobie zdjęcia obu replik. Lot kulek jest jednak krzywy, znosi je w lewo. Biorę się za tuning repliki. Uszczelniona dysza długa 24,35 mm SHS, gumka G&G zielona, głowica tłoka POM SHS, SP 110 i SP 80, łożyskowana prowadnica sprężyny Aresa, łożyska kulkowe 7mm SHS, przewody niskooporowe i deansy. Wszystko na 7.4V 1800 mAH Turnigy Nano-Tech. Jakieś uwagi czy wszystko poprawne? Preclufa w swoim czasie. Zależy mi na bezawaryjności, porządnej kulturze i szczelności GB.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Czy jest mi w stanie ktoś wyjaśnić pewną kwestię?

 

Znalazłem Boyi G-001 w trzech sklepach, TaiwanGun, Gunfire oraz Taniemilitaria. Zgodnie z filmikiem z Youtube nakręcony przez Taniemilitaria w opisie napisane jest że dodają drugą sprężynę, tak że można się spodziewać jakiejś 370 fps z jednej, 410 fps z drugiej.

 

Na TaiwanGun i Gunfire nic nie jest napisane o drugiej sprężynie, i karabin jest sporo tąńszy niż na Taniemilitaria. W opisie obu jest również napisane że karabin daje 370 fps. Zapytałem TawianGun i dostałem taką oto odpowiedź:

 

"Nie gwarantujemy zawartości opakowania z repliką oprócz tego co jest wypisane w opisie produktu."

 

Rozumiem że najwyraźniej w TG i GF po prostu w zestawie nie ma tej mocniejszej sprężyny, ale odnosnie tego mam dwa pytania:

 

- Czy ktoś wie czy w dalszym ciągu w tym modelu jest ten system szybkiej wymiany sprężyny, czy coś uległo zmianie?

- Czy fakt, że usuneli z opakowania sprężynę mocniejszą, oznacza tylko chęć obniżenia kosztów, czy raczej wynikało z faktu że mieli zbyt dużo zwrotów tego modelu po używaniu na mocniejszej sprężynie?

 

Z góry dzięki za pomoc

Edited by matrigs
Link to post
Share on other sites

Taiwangun ma za 459 PLN

http://www.taiwangun.com/g-001-boyi

 

Gunfire ma za 469 PLN

http://gunfire.pl/product-pol-1152199142-Replika-karabinu-szturmowego-G-001-EBB.html

 

Taniemilitaria ma za 500 PLN

http://www.taniemilitaria.pl/g36c-001-ebb-dboys-p-2221.html#.UvzcLvl5Nu4

 

To wszystko jest ta sama replika. Ma system szybkiej wymiany sprężyny i EBB.

Na Taniemilitaria jest najdroższa bo dorzucają mocniejszą sprężynę.

Taiwangun jest tańsze od Gunfire bo mają droższa przesyłkę, więc pewnie wyjdzie na to samo.

Link to post
Share on other sites

Tak na marginesie Gunfire ma kilka egzemplarzy Boyia za 417 zl na allegro wystawione! Więc jak ktoś zamierza kupić to chyba świetna oferta.

 

Pytanie, czy opłaca się kupić w Taniemilitaria z drugą sprężyną? Czy może kupić najtaniej i kupić osobno sprężynę? Szkoda że obie moce są blisko siebie. Jakby słabsza miała poniżej 350 fps to by było idealnie pod cqb.

Link to post
Share on other sites
Pytanie, czy opłaca się kupić w Taniemilitaria z drugą sprężyną? Czy może kupić najtaniej i kupić osobno sprężynę? Szkoda że obie moce są blisko siebie. Jakby słabsza miała poniżej 350 fps to by było idealnie pod cqb.

 

Tak ciężko porównać ceny mocniejszych sprężyn i poczytać opinie o sklepie?

Link to post
Share on other sites

Kupujcie dalej te giety na gunfire, tylko potem nie oczekujcie, że będziemy wysłuchiwać Waszych gorzkich żali, bo replika nie działa. Zamiast dusić kasę, kupcie na taiwangun, bo akurat ich giety szwankują o wiele, wiele mniej (kwestia sprawdzenia czy wszystko jest w iednym kawałku, przed wysyłką do kupującego).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...