Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

Panowie, planuję zakup modelu SA-B03, lecz po wizycie na stronie producenta zaciekawiła mnie pewna informacja. Mianowicie, wie ktoś może czym różni się SA-B03 od SA-B03-V2? Jakie są różnice pomiędzy zwykłą B03, a jak rozumie B03 version 2? Ktoś coś wie? Na stronie producenta nie znalazłem odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W prawdzie jestem jeszcze laikiem ale sam jak wybierałem specne to kierowałem się możliwością łatwej wymiany sprężyny .

w wersji V1 żeby wymienić sprężynę trzeba otworzyć replikę i wyjąć gearbox, wersja v2 wystarczy odkręcić prowadnice kolby i mamy śrubę po odkręceniu której wymieniamy sprężynę na słabszą/mocniejszą ( m85 dołączona w zestawie).

Jeżeli jestem w błędzie proszę o sprostowanie mojej wypowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Gdzieś nu yotubie widziałem filmik z wymiany sprężyny. Jeśli akumulator jest w kolbie to: wyciąga się aku, zdejmuje kolbę, przekręca prowadnicę o 90 stopni i zdejmuje. Po zdjęciu prowadnicy widać nakrętkę, którą odkręca się ręką. Po wykręceniu masz już sprężynę na wierzchu, bo ta nakrętka ma po drugiej stronie prowadnicę sprężyny.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Dorwałem pare dni temu swoje pierwsze asg i jestem troche zaniepokojony celnością tego ustrojstwa. Bawiłem sie troche rożnymi pcp i tam z 50 m bez większego wysiłku mozna monetę położyć a tu cieżko jest z 20 m trafić w cel mniejszy niz 10 na 10 cm. Wiem ze gumkę trzeba zmienić zaraz po kupnie. Co mozna jeszcze wymienić aby na te chociaż 40 m uzyskać jakaś tam celność? Wersja to sa b03. Chciałbym aby fps pozostały na poziomie 400 albo nawet troche mniej. Da sie to osiągnąć?

Edited by Greenmack
Link to post
Share on other sites

Pewnie ameryki nie odkryję, ale może komuś pomogę:

Magazynki Specny low-cap w rzeczywistości są to midy o pomniejszonej pojemności (kulki ułożone 2 rzędowo).

 

Konstrukcyjnie jest to dokładnie to samo co mid, w dowolnym momencie można magazynek o pojemności 70 kulek przerobić na 100. Kwestia przedłużenia sprężyny i "załatania" okna we wkładzie.

 

Przy okazji pytanie, czy low od boyia jest jednorzędowy?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witajcie

Mam prośbę dotyczącą podpowiedzi w kwestii wyboru, mianowicie: co polecicie wybór jakiejś repliki SA (nie ma znaczenia której ze względu na taki sam środek) i dokonanie tuningu pod kątem głównie szczelności układu oraz niezbędnych wymian elementów (czyli dość sporego) , czy tez zakup markowej repliki w granicach 1500 - 1600 PLN (przykładowo G&G) i wówczas wymiana ewentualnie gumki HU jak i lufy na jakąś 6,03? Mam wrażenie, nie dokonując szczegółowego porównania, że kwestia ta budżetowo powinna wyjść bardzo podobnie.

Edited by MikePi
Link to post
Share on other sites

MikePi ameryki nie odkryłeś :icon_razz: ale są różne plusy i minusy. Kto co lubi.

 

Domniemam, że nie odkryłem - to zrobił już ktoś inny jak historia wskazuje :icon_biggrin: - aczkolwiek właśnie zależało mi w odpowiedzi na te plusy i minusy Waszym zdaniem. Jezeli nie sprawi Tobie / Wam to kłopotu to chętnie zapoznałbym się z Waszą / Twoją opinią.

Edited by MikePi
Link to post
Share on other sites

Polecam zakup Specny i modyfikacje wraz z napływem kasy :-)

Niestety jak w każdym tuningu półśrodki nie mają sensu.

Moja M4 : Lufa promyk 363, komora AirsofPro, gumka systemy + kumaty serwisant :-)

kolimator UTG reszta stockowa

Jak daję postrzelać obcym to ich zaskoczenie daje mi wiele radochy :-)

 

polecam i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Odpowedź na pytanie zależy od tego na czym Ci zależy:

a) na ładnie wyglądającej replice z dobrymi osiągami

b) na grze korzystając z repliki o dobrych osiągach :)

Jeżeli to pierwsze to bierz wariant: droga replika, jeżeli to drugie bierz wariant: tania replika+tuning. Takie jest moje zdanie ;)

Link to post
Share on other sites

Specny się nie opłaca. Cena do jakości. Prosta piłka. Bebechy masakryczne prócz szkieletu. Zew pęka od patrzenia.

Gr16 od G&G z plastik body działa lepiej i dłużej niż specna. Lepiej dołożyć i kupić G&G, EA, G&P, KWA.

 

Co pytanie o replikę II klasy, to leci "rada":

Lepiej dołożyć i kupić G&G, EA, G&P, KWA.
Po prostu mistrz. To tak jak z samochodem, po co kupować Forda, Hondę czy VW skoro można dołożyć i kupić Porsche, Ferrari lub Aston Martina ;)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...