Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK [E&L]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy od zawsze... ja mam od dnia zakupu

 

Zewnętrznie jest podobnie. Tłok faktycznie dzielony.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Różnic jest naprawdę niewiele.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Mam E&L 2gen i FC-A104-C

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

najbardziej chodzi mi o to, że w EL wygląda na to że jest solidny silnik, spring m130, uszczelniona dysza, tłok POM, ze stalowym zębem, wygląda to wszystko w środku przyzwoicie i myślę że na stocku chwile bym pochulał. ciekaw jestem jak ten silnik i kable wpłynie na rof i wgl na kulture pracy, szybkość reakcji na spust. Jeżeli dodać by do tego mofset Gate'a to całkiem fajna splówka na dzień dobry jest. A w fc trzebaby pewnie na dzień dobry springa wymienić, kabelki i nie wiem jak tam z tym silnikiem ale zakładam że dałby radę . wiem że fpsy to zaledwie 50% sukcesu, ale nie oszukujmy się, strzelam się praktycznie tlyko i wyłącznie w lesie, miałem ostatnio w bojcu 420fps i uznałem że to dla mnie niezbędne minimum .

Link to post
Share on other sites

Szybkie pytanie- czy to normalne, że mój preorderowy egzemplarz ma dyszę 21mm? Poza tym stock z mocniejszym springiem (chińskie M130) pokazał mi 455-460 fps na 0,2 P&J (tylko takie miałem), chrono Radecka I.gen, więc całkiem szczelnie. Od dwóch lat użytkowane, awarii brak, oksyda się trzyma. Po każdym strzelaniu replę czyszczę i nacieram olejkiem do broni (aktualnie Burnox)

 

EDIT: W E&Lach kable tak czy siak do wymiany, w gen. 2 drut w ładniejszej oprawie. Mosfet poprawia reakcję na spust i to znacznie. Silnik na M130 + półtora roczne lipo 7,4 turningy 1200 25-50C + mosfet i kable AWG do silnika pokazywał 12K/S na serii dwukulkowej

Edited by pan kozaq
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie, szybkie pytanie o magazynki - gdzie podkleić magazynek, żeby "dopchnąć tył do góry"? Mam jeden fajny magazynek, który podaje tylko pierwszą kulkę. Reszta podawana jest tylko wtedy, kiedy chwycę maga i docisnę go do tyłu. Jakieś pomysły? Cały mag już jest oklejony taśmą i rzepem, że już nie wiem jak kombinować...

Link to post
Share on other sites

Podkleiłem też tam. Próbowałem różną grubość podklejenia - że aż nawet nie dało się zapiąć magazynka. Ciągle tak samo - poda jedną kulkę, a resztę tylko jeśli ciągnę maga do siebie. W jakiś sposób muszę sprawić, by tył magazynka wchodził głębiej w body. Próbowałem taśmą kleić tylny zaczep, ale nadal nie mogę nic osiągnąć.

Link to post
Share on other sites

Do E&La chyba jedyny sens mają stockowe gumki. Wsadzenie stockowej gumki zamiast ultimate'a dało +30 fpsów na ustawionym HU bez jakiegokolwiek ruszania czegokolwiek, czyli aktualnie 455-465, jednak stara się trzymać ok. 460. Także uszczelniajcie układy i zostawiajcie stockowe gumki, bo to czyni cuda

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...