Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMki [SA] (Specna Arms)


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mam pytanie czy ktos mial moze stycznośc z ta lufą

http://www.taiwangun.com/lufy-precyzyjne-2/lufa-precyzyjna-290mm-6-03mm-do-m1a1-src?from=listing&campaign-id=19

zastanawiam sie bo jest to jedyna lufa 290mm która by pasowała do b02

No chyba ze da sie 300mm zaontowac tak zeby nie trzeba bylo zmieniac tłumika płomieni i lufa nie bedzie z niego wystawała.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witajcie, jestem dość nowy w środowisku ASG i chciałbym spytać bardziej doświadczonych- co powinienem wymienić w replice, aby zrobić z niej parasnajperkę? kwota którą dysponuję to ok 500-700 zł....MAKSYMALNIE 1000 :)

Chodzi mi o taki tuning, który pozwoli mi osłaniać drużynę z odległości +- 100 metrów i zastanawiam się, czy za taką cenę jest to możliwe :) Jeśli tak prosiłbym o listę części które należy zmienić...

dzięki z góry!

Link to post
Share on other sites

Jak zmieniasz komorę HU, musisz wymienić też dysze. Komorę bierz od ProWina

ProWina? Słyszałem że KingArms robi najlepsze...Chciałbym się upewnić ;)

I mam zamiar kupić lufe 509 mm od prometheusa a więc i tę dyszę, tylko jaką? Jakieś propozycje? I czy taki tuning (dysza, prometheus, komora hop up i gumka hop up+ uszczelnienie i mosfet) zagwarantują mi celność na te 50-60 metrów?

Link to post
Share on other sites

Pneumatyke całą zmieniasz na SHS'a. Do tego tłok z pełnymi met. zębami i sprężyna m150 tez SHS. Wyjdzie jakieś 200-250zl. Dodajesz dobrą gumkę (systema/g&g) i lufę min. Guardera a jak masz nadwyżkę gotówki to Promyka. Przy dobrym złożeniu powinno dac 540-570 FPS. Z dobrymi kulkami 0,36g (polecam madbulla) i po dobrym złożeniu masz zabawkę z zasięgiem 70+m. Sprawdzone na ponad 10ciu replikach ;-) Czasem niektóre elementy SHS'a możesz zastąpić produktami ACMa ale całość tuningu nie powinna wyjść poza ramy 400-600zl zależnie od ceny lufy. Plus kasa dla kogoś kto ci to złoży w całość.

Link to post
Share on other sites

Pneumatyke całą zmieniasz na SHS'a. Do tego tłok z pełnymi met. zębami i sprężyna m150 tez SHS. Wyjdzie jakieś 200-250zl. Dodajesz dobrą gumkę (systema/g&g) i lufę min. Guardera a jak masz nadwyżkę gotówki to Promyka. Przy dobrym złożeniu powinno dac 540-570 FPS. Z dobrymi kulkami 0,36g (polecam madbulla) i po dobrym złożeniu masz zabawkę z zasięgiem 70+m. Sprawdzone na ponad 10ciu replikach ;-) Czasem niektóre elementy SHS'a możesz zastąpić produktami ACMa ale całość tuningu nie powinna wyjść poza ramy 400-600zl zależnie od ceny lufy. Plus kasa dla kogoś kto ci to złoży w całość.

Dzięki, takiej odpowiedzi oczekiwałem, zwięzła i...pomocna :D A komory nie zmieniać? I jeśli założe m150, a będę chciał pobiega z kolegami jako szturmowiec, to mogę włożyć stockową spreżynę spowrotem, prawda? :) (specna ma szybką wymianę spreżyny)

Link to post
Share on other sites

Za długo na M150 nie postrzelasz. Możesz albo kupić szkielet CNC, albo sorbopad + mblock. Sam jednak wybrałbym pierwszą opcję, bo taki szkielet jest prawie niezniszczalny i można go przełożyć do innej repliki. Stockowy szkielet klęknie i tak, no chyba, że będziesz miał farta.

Link to post
Share on other sites

Moja specna na m150 ma już ponad 10k przebiegu, dwie inne które często widuje po min 8k każda... cały czas bezawaryjnie. Na sezon zimowy można MBlock dla pewności wsadzić. Stockowa komora z nowych serii jest ok, w stocku często spotyka się modele mające po 420-430 fps a po wymianie luf na precki i gumki na systeme/g&g nawet 450-460 z rozrzutem po 2-3fps na egzemplarzu wiec ze szczelnością raczej problemów nie ma. Polecam lufy o długości 469mm (średnica zależnie od zasobności portfela) - eMka nie wygląda jeszcze jak snajperskie wiosło a powyżej tego różnice w celności już w granicach wahań spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Powrót do konfiguracji "szturmowej" to już tylko wymiana sprężyny ale jakoś nie znam nikogo kto by tak robił :icon_wink:

 

Edit: i do całości można dorzucić jakiś prosty mosfet za 60zl ;)

Edited by Yeneth
Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw jaki jest sens robienia takiego tuningu specnie. To tak jak pakować konkretną kasę w golfa III

A co ty chcesz od specny? To że replika nie kosztowała 1500 zł nie znaczy, że jest zła...spasowanie ma na poziomie markowym (mój kolega ma markową Mkę i powiem ci że w spasowaniu nie ma różnicy, nie włożysz nawet kartki między lower i upper receiver) ...z resztą każdą chińską replikę ktoś, kto będize miał z ASG dłuższe doczyniena stuninguje...U mnie nadszedł ten moment i chce to zrobić :) Więc nie rozumiem takiego czczego gadania jak z twojej strony... :P

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Chciałbym wymienić sprężynę w moim M4 od Specna Arms ze 120 na 130.

Dokonane zmiany:

Lufę wewnętrzną na precyzyjną 300mm

Głowice cylindra M4 SHS

Dysza podwójnie uszczelnienia

Tłok SHS z połową stalowych zębów

Opóźniacz listwy dosyłacza dyszy SHS

Głowica tłoka POM

Gumka hop up G&G zielona

 

Czy muszę wymieniać coś jeszcze, czy bez problemu mogę wsadzić nową sprężynę 130 Guarder'a?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Właściwie, o ile chińczyk na rzetelnie nasmarował bebeszki to można wsadzić tą sprężynę z miejsca, bez wymian. Zanim dalej zaczniesz zmieniać wszystko w środku, upewnij się czy stock na pewno nie spełnia swojej roli, bo te wymiany mogą się okazać bezcelowe i tylko zamrozisz w tym kasę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...