Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"O jeden most za daleko" - 21 września 2019 r., Wola Wodyńska k. Mińska Mazowieckiego (ASH)


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak pisałem wyżej.

Czekam z zapisami i wpłatami do godz. 24 w piątek. Jeżeli do tego czasu nie zbierzemy 42 zapisanych i opłaconych graczy w miarę zbalansowanych zespołach to będziemy musieli grę odwołać. Na razie mamy 27 wpłat. Nie będzie możliwości uiszczenia wpisowego na miejscu.

Link to post
Share on other sites

Nie planowałem publikacji opłaconych, ale proszę bardzo:

Pit
Bullet
Foorman
Mareq
Kolba
Kuba088
Wade
Daro
Hans
Ptasiek
Młody
Wochu
Matt Baker
Thompson
Hubert94 - IC
Daffy - RTO
Szósty
Sikor
Loczek
Cichy
Meister - IC
Foley
Cress
X-Ray - IC
Michael
Gregorius
Borec
RuskiZił - MED.
Biskup
Jedna wpłata jest prolongowana do 10 września, jedna do końca tygodnia.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Cress (Michał) napisał:

Popieram Vlad'a! Oczywiście Dominik decydujesz, ale .... jeśli brakuje nam kilku wpłat zorganizujmy szybką zbiórkę wśród zapisanych ...  

Dobry pomysł, też jestem za.

Ewentualnie w drugą stronę - jeżeli brakuje niewiele, to można zorganizować coś z mniejszą ilością "fajerwerków", żeby zamknąć się w mniejszym budżecie.

 

Chociaż oczywiście liczę, że minimum zostało zebrane i nasze kombinatorskie rozwiązania okażą się niepotrzebne. :D

Link to post
Share on other sites

Chłopaki, bardzo Wam dziękuję za deklarację dodatkowych wpłat, ale nie chodzi tu tylko o pieniądze. To kwestia scenariusza.

"Market-Garden" było specyficzną operacją, która działa jednocześnie w aż czterech miejscach. My spłycamy ją do trzech. Musimy zebrać tyle osób by jednoczesna akcja w trzech różnych miejscach dała satysfakcję każdemu z gości, którzy nas zaszczycą swoją obecnością. Musimy zabalansować oddziały, tak by nie doszło do sytuacji jaka ma miejsce na tą chwilę, że rzucamy 12 Amerykanów przeciwko 3 Niemcom. Dla nas - jako organizatorów - wpłata jest miarodajną deklaracją. Wpłaciłem - będę. Dzięki temu możemy dokonywać odpowiednich przeniesień i tak ustalić order of battle by późniejsze działania były wymagającą rozgrywką, a nie grą do jednej bramki. Co więcej, dzięki temu, że wcześniej będziemy wiedzieć czy gra się odbędzie czy nie, możemy odpowiednio zaplanować i przygotować logistykę i scenografię - chodzi przecież o to by stworzyć klimat. Dlatego dziękuję tym, którzy zebrali się odpowiednio wcześnie i dali nam znać, ze będą na 100%, popierając swoje słowa wpłatą wpisowego.

Do tej pory zebraliśmy 38 wpłat z 42 wymaganych. Jedną wpłatę prolongowałem do 10 września. Mimo wszystko jesteśmy pod kreską... Dlatego długo biłem się z myślami co z tym zrobić. Zdecydowaliśmy jednak, że ze względu na szacunek dla Kolegów, którzy się już zadeklarowali gra się odbędzie. Tak, odbędzie się. Jednak jej przebieg i jakość rozgrywki zależeć będą przede wszystkim od Was samych, bo jak się teraz ktoś wysypie to storpeduje misternie tkaną siatkę powiązań.

Zatem - GRAMY! Nie obejdzie się jednak bez transferów z uwagi na wakaty w niektórych oddziałach. Zaczniemy od Aliantów, konkretniej od Amerykanów. Kto ma obszycia 101 DPD lub piechoty - wystąp. Max. 4 osoby, zrobimy z Was osobny pododdział, który będzie działał wespół z XXX Korpusem. Minus - działacie pod brytyjskimi rozkazami, Plus - wozicie zadki w "halftracku". Jeżeli nie znajdą się dobrowolni ochotnicy to ja ich znajdę. Jeżeli chodzi o Niemców to "Strzałokrzyżowcy" z Kielc zasilą oddział SS. Jeżeli ktoś ze strony alianckiej chciałby przejść do Niemców - proszę o info.

Funkcyjni - W pierwszym rzędzie chętni na dowódców i RTO. Potem medycy, potem saperzy. Jeżeli nie znajdą się chętni to ja ich znajdę. RTO musi być bezwzględnie w każdym oddziale - inaczej nie będziecie mieć łączności ze sztabem i utkwicie w miejscu. Podaję zatem listę wakatów:

XXX Korpus: IC, RTO, sanitariusz, saper

82 DPD: IC, RTO, sanitariusz,

1 DPD: sanitariusz, saper (opcjonalnie)

KG Walther: RTO, sanitariusz, saper

406 Land. Div: RTO, sanitariusz, saper

9 SS Pz. Div.: IC, RTO, saper.

Zapisy są wciąż otwarte. Chcecie kogoś skaptować - proszę uprzejmie, każdy się zmieści. Przypominam tylko o formie - via mail lub PW i wpłacie wpisowego.

Na teren gry zapraszamy już w piątek popołudniem. W domkach mamy 60 miejsc, więc powinniśmy się wszyscy mieścić. Koje są, weźcie śpiwory, koce by nie zmarznąć za bardzo. Stanowczo zalecam zabranie ochrony zębów - może nie wygląda twarzowo, ale na pewno zwiększa poziom bezpieczeństwa, a chcemy wrócić cali i zdrowi, nieprawdaż? O obowiązkowej ochronie oczu, czerwonej szmatce lub lepiej - kamizelce odblaskowej dla trupa nie muszę weteranom przypominać.

Tyle ode mnie na razie.

 

Link to post
Share on other sites

Rośniemy w liczby, wspaniale ;) 

1)Kto jest dowódcą 406-tki i ilu mamy w oddziale? Chciałbym się poznać trochę najlepiej wieczorem przed grą bo ciężko walczyć jak się nie zna tiwarzyszy broni :b

2)Dodatkowo chciałbym zaznaczyć że jeżeli kogoś nie stać na pomarańczową kamizelkę odblaskową (a nie czerwoną niewidoczną szmatkę) to mógłby sobie darować, bo to naprawdę rodzi duże problemy i kwasów mnóstwo... 

Link to post
Share on other sites

Korzystając z najświeższego wątku i odpowiadając Dominikowi - niestety nie dam rady dotrzeć na grę. Co więcej do końca roku jestem wyłączony z wszelkich airsoftowych aktywności.

Po nowym roku moje możliwości planowania długoterminowego wrócą - przynajmniej w większej części - do normy, także do zobaczenia! ;)

Udanej imprezy Wam życzę! 

Link to post
Share on other sites
  • Domin007 changed the title to "O jeden most za daleko" - 21 września 2019 r., Wola Wodyńska k. Mińska Mazowieckiego (ASH)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...