Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Żeby nie było tak różowo - flip-upy "magpulowe" miały oznaczenia na zdjęciach, na faktycznym produkcie ich brak.

To samo u mnie. Mi dodatkowo nie weszła szczerbinka na szynę, ale to nie wina sklepu tylko mistrzowskiej precyzji chińczyka. W każdym razie trochę się zawiodłem na braku oznaczeń, bo w tym przypadku rzuca się to w oczy.

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Otóż i ja podzielę się swoją opinią na temat tego sklepu, jak wiadomo nie od dzisiaj, że Gunfire jest oficjalnym dystrybutorem WE na Polskę. Dzwonię do nich z zapytaniem czy jest możliwość zamówienia (u nich na stronie nie ma) pełnego zestawu konwersyjnego z close na open bolta (nowa lufa, komora, bolt i parę rzeczy potrzebnych do konwersji magazynka). Odziwo odpisali (!) minął tydzień od mojego maila wysłanego do nich, powiedzieli mi że taka informacja została przekazana do producenta (aż zajęło im to TYDZIEŃ czasu żeby przekazać), nauczony życiem i znający ludzi oraz to że jeżeli człowieku do nich nie zadzwonisz/napiszesz to tak naprawdę gów** się dowiesz, dzwonię w zeszły piątek i pytam się czy zestaw jest (miała być wysłana do mnie informacja o tym czy zestaw jest zamówiony czy też nie, wtedy na własną rękę sobie załatwię) otóż od Pani dowiedziałem się że są już po dostawie od WE i że jeżeli na stronie zestawu nie ma to nie przyjechał (SIC!!!) Więc tak naprawdę pełna Klienta olewka !!! NIGDY WIĘCEJ U NICH ZAKUPÓW NIE ZROBIĘ !!!

Link to post
Share on other sites

Sklep super. Kupiłem M4 od Specna Arms z granatnikiem, do tego również batka od WE, ładowarka od GFC Energy, pokrowiec GFC i paczka kulek G&G. Zamówiłem dokładnie o 15:00, a przyszło dokładnie w 19 godzin i 40 minut, poprostu dla mnie szok, bo mi mówili, że przyjdzie piątek, poniedziałek, a tu taka niespodzianka. Naprawde polecam ten sklep.

Link to post
Share on other sites

Siemka, w Poniedziałek mam zamiar kupić m4 od specny sab02, wszystko zostało uzgodnione przez e-mail i telefon, gdyż będzie ona u nich tuningowana. Ale niestety nie da inaczej wysłać, jak tylko przez przedpłatę. Czy ktoś zamawiał może w ostatnim czasie przez przelew, i czy wszystko było na czas i wgl.

Link to post
Share on other sites

Moje uwagi co do GF....

 

Kantują na cenach. Po dłuższej obserwacji doszedłem do wniosku, że zawyżają ceny i dają duże "rabaty" co w ostateczności daje nam normalną cenę.

 

Porównajcie ceny z taiwangunem... nieraz jest bicie nawet 150-200 zł. Potem wchodzi promocja typu "Wielka obnizka cen" czy "Czyszczenie magazynu" i cena repliki spada o 30%. Wtedy jest nieco taniej lub na równie z taiwanem.....

 

 

Na gf kupuję tylko wtedy gdy mają taniej niż na www.taiwangun.com + jak się doda tam 10% rabatu na ekipę to można kupić coś w autentycznej cenie.

 

 

Tyle o GF

Link to post
Share on other sites

Było... Rozumiem rozczarowanie klientów, ale skoro tak im nie pasują ceny to niech kupują gdzie indziej. Mamy kapitalizm, a GF monopolu na ASG w Polsce nie ma więc naprawdę nie widzę nawracających problemów dotyczących cen w sklepach.

Finalnie, windowanie cen przed "promocją" jest normalną praktyką i spotykacie się z nią nawet kupując cebulę w hipermarketach.

Link to post
Share on other sites

Wytłumacz to wszystkim korporacją sprzedającym cokolwiek przykład pierwszy lepszy z brzegu - Auchan, kupuje regularnie i obserwuje wahania cen przed "promocją". Jakoś nikt jednak nie demonizuje tam zakupów, jeśli komuś nie pasuje wybiera carrefour (który zresztą robi to samo). Podkreślam, że jest to moje osobiste zdanie.

Jeśli chcecie nadal drążyć ten temat i nakazywać jak ktoś ma prowadzić swój interes w temacie dotyczącym opinii obsługi zamówień, to dajcie znać - wydzielę ten wątek.

Link to post
Share on other sites

Hej ludziska, napisałem tylko moją opinię o sklepie. To chyba o tym jest ten temat....

 

Jeśli chodzi o przebieg zakupów to z reguły było bez zarzutów. Czasem im się zdarzały pomyłki itp. zwroty sprzętu czy kasy też bez problemów...

 

 

 

Ale poczułem się oszukany jak kupiłem replikę z 30% upustem, a po promocji cena wróciła do normy i była niższa niż wcześniejsza -30%. Wiem moja wina dałem się wkopać i dałem dupy. ale temat dotyczy zgodnie z pierwszym postem sklepu więc się wypowiadam.

 

Właśnie kupuję tam replikę, ale ostrożnie, obserwuję ceny od dłuższego czasu. Już miałem zamawiać z tajwana, ale w ostatniej chwili gf przebił ich cenę o 50 zł prawie i ide do gf...

Edited by jendrek90
Link to post
Share on other sites

Czołem!

No ja akurat NIE JESTEM zadowolony...

Zakupiłem u nich jakieś tam pierdołki, typu kominiarki, hełmy, takie tam bzdety i tu wszystko było ok, ALE...kupując sobie u nich Spartaca bardzo się rozczarowałem-przyszedł z całą pewnością używany (po jakimś serwisie czy co???) z ODPADAJĄCYM chwytem pistoletowym (!!!) i z połamanym plastikowym elementem (zaślepka od chwytu???), słowem, zabawkę normalnie "wartą" 300-400PLN dostałem o wartości ~100zł...BRZYDKO :CCC

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejny minus ode mnie.

 

Nie będę się zagłębiał w szczegóły, ale 14 kwietnia serwisant zaproponował mi wymianę repliki na inną, lub zwrot pieniędzy. Wybrałem kasę.

16 kwietnia wysłałem maila, kiedy się mogę spodziewać przelewu. Jeszcze tego samego dnia dostałem odpowiedź, że powinny być do końca tygodnia.

Kolejny mail wysłałem 4 maja. Na następny dzień napisali, że do końca tygodnia środki powinny być na moim koncie.

Dalej nic. Czekam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...