Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

estem pewien, że Sealsi używają CIRAS'ów TYLKO w Khaki, innego oporządzenia nie wiem, bo to nie moja działka, ale temat jest o CIRAS'ach.

A używają w sumie CIRAS'ów w Khaki to każdego munduru.

 

Wiesz trudno jednoznacznie określić czego i w jakim kamuflażu używają SEALsi możemy to wnioskować ze zdjęć lub domyślać się i pisać wywody w stylu "bo mogą". Ostatnio widziałem zdjęcie SEALsa który był ubrany w kurtkę/bluzę dla leśniczych lub myśliwych ;-)

 

Masz może Catch22 jakieś poglądowe zdjęcie jak to DIG2 wygląda ?

 

PS. Wnioskuję to tylko ze zdjęć ale ten Eaglowski khaki wygląda na zdjęciach jak CB np. Aitesa, może to wina oświetlenia/światła na zdjęciach, a może to moje ślepia już nie tak działają jak powinny.

 

A i zdaje się że SEALsi używają MAR-CIRASa?

Link to post
Share on other sites

No dobra tyle, że :

1 - Nie temat o Sealsach :P

2 - Jak już OT, to i ja dokończę - CB używają Marines i im pokrewne, i PODOBNO tylko oni jako takie, cała reszta ( no z małymi wyjątkami ) używa MJK - Matt Johnson Khaki.

3 - temat o CIRAS'ach wiec wszystkie wypowiedzi moje maja na uwadze jedynie CIRAS'y, a nie ogólne oporządzenie np. Sealsów na których faktycznie się nie znam.

P.S. Co do tych kolorów - pewien nie jestem gdzieś tak jakoś wyczytałem, a obserwacje potwierdziły.

Link to post
Share on other sites
Masz może Catch22 jakieś poglądowe zdjęcie jak to DIG2 wygląda ?

 

Szaszłycki jak wróci to wam wklei w stosownym wątku. Obrazowo powiem tak - wygląda jak ten absurdalny granatowy piksel marynarki, tylko że ma kolory jak pustynny MARPAT no i nie ma nadruczków z EGA. Z 3 metrów raczej nie odróżnisz.

Link to post
Share on other sites

A proszę bardzo, niech je ile wlezie :) Tak jest zamontowany, racja, ale założyłem tak dla eksperymentu. Owszem, jest trochę wygodniej, ale i tak tak nie noszę, bo musiałbym Cirasa ściągnąć, aby mieć dostęp do plecaka, więc bez sensu.

Więc z jedzenia mnie nici :P

Link to post
Share on other sites
musiałbym Cirasa ściągnąć, aby mieć dostęp do plecaka, więc bez sensu
Właśnie :)

 

Poza tym, co juz pisałem wcześniej, CIRAS nie do tego został stworzony. Plecak leży na Humvee, a koleś w CIRASie zasuwa po budynkach i wraca do pojazdu. Noszenie plecaka (obciążonego czymś więcej niż termosem i bułkę ;)) na plate carrierze jest nieszczególnym pomysłem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...