Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Witam, posiadam lufę systemy i tak się zastanawiam, czy warto by było ją sprzedać i kupić KM heada? Czy poprawa osiągów będzie wyraźna, czy raczej nie warto inwestowac ok. 170 pln (bo tyle bym musiał dołożyć po sprzedaniu systemy)?

 

Jak już to promyka, bo km head to też żaden Cud nad Wisłą. Jak nie masz markowej gumki to w takową zainwestuj, jak nie używasz kulek G&G to takich używaj, poprawa będzie o wiele większa, niż tyle co da sama lufa prometheus'a czy km-head'a. Jeśli już to wsio masz to jesteś zrzędą/nie umiesz grać - niepotrzebne skreślić ;-).

Link to post
Share on other sites

Jak już to promyka, bo km head to też żaden Cud nad Wisłą. Jak nie masz markowej gumki to w takową zainwestuj, jak nie używasz kulek G&G to takich używaj, poprawa będzie o wiele większa, niż tyle co da sama lufa prometheus'a czy km-head'a. Jeśli już to wsio masz to jesteś zrzędą/nie umiesz grać - niepotrzebne skreślić ;-).

 

 

Gumke systemy mam, kulki g&g również, bede też zamawiał dystanser H, bo pojawiły się w końcu na specshopie ;>, na osiągi nie narzekam, bo przy ok. 430 fps mam spokojnie 50 m celnego zasięgu, ale tak się zastanawiałem o ile wymiana lufy poprawiłaby osiągi, toteż zapytałem czy warto ;] Po prostu chce wiedzieć jak relatywnie osiągnąć najlepszy efekt nie zwiększając fpsów, tyle :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam 3 lufy precyzyjne - pierwsza 2 letnia porysowana systema - ale nadal niezle strzela.

Druga - 1 letnia deep fire juz nie pamietam srednicy.

Zawsze bylem z niej zadowolony - skupienie odrobine lepsze niz systema no i dluzsza ... Jakis czas temu zapaskudzila sie plastikiem nadtopionym z kulek.

Po zabawie z roscienczalnikami i rozpuszczalnikami - udalo mi sie ja w miare wyczyscic.

Dzisiaj po testach wyszlo ze skupienie na 50 m to okrag 30 cm...

Dla porownania nowka niesmigany Madbull aluminiowy to jakies 50-80 cm.

Wiec - Systema jako pewnik, Deep fire jak sie trafi dobrze, Madbulle odradzam... Madbule z uwagi na to ze zrobione sa z aluminium, oraz ze maja troche mniejsza srednice zewnetrzna moga problematycznie uszczelniac sie w niektorych komorach hopa. W augu byly problemy.

Link to post
Share on other sites

Proszę was o rzeczową odpowiedz na moje pytanko:

 

Do tej pory miałem preckę systemy standardowy zestaw głowic i cylinder systemy w moim M4A1 G&P(oczywiście gumka czarna Systema) komora KA było ok, teraz przeszedłem na borka Guardera(cylinder typ 0) ,sprężyne SP130 i preckę Depp Fire 6,02mm 509mm i niby jest ok ale mam jednak mieszane odczucia do tej precki DeepFire i tu sedno pytania

 

Czy warto do szturmówki pakować Prometheusa lub KM Head,czy wrócic do Systemki (oczywiście 509 mm) żeby uprzedzić pewne odpowiedzi napisze że nie wywalam setek kompozytu,skłaniam sie raczej ku krótkich serii lub strzałach na single

 

Chodzi z grubsza oto czy cena jest adekwatna do zastosowania tej precrury,napisze że lubie czesto przycelować i oddac kilka strzałów niż sypać na lewo i prawo,z góry dzieki za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Precki DF to niewypał, zależy jak trafisz, generalnie to firma pokroju madbull'a - nie polecam. Wsadź sobie z powrotem preckę Systemy, nie bul 3 stów na precrurę prometheus'a lub KMH - różnica będzie znikoma naprawdę. Za to zainwestuj 1-3 złote w nowe - bardziej dopasowane o-ringi głowicy tłoka i dyszy, szczelność bardziej poprawi celność niż zamiana precki systemy na w/w. Jak nie używasz kulek G&G to też możesz się skusić.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Spoko dzięki Gogin,więc rozwiałeś moje wątpliwości,kompozyt jaki od początku używam to G&G 0,25 i jestem z nich bardzo zadowolony.

 

A co rozumiesz przez dokładniejsze oringi do głowicy tłoka i dyszy myśle że potrzebowałbym jakieś dokładne wymiary bo pewnie z typami w sklepach to się nie dogadam jak zaczne im tłumaczyć o co i doczego mi to potrzebne ,byłbym wdzięczny za jakieś bardziej szczegółowe info

Link to post
Share on other sites

Wyciągnij BU z GB, idź do sklepu i dobierz, ja wymiarów nie znam, zawsze sobie dobieram. Wiesz jakie masz efpeesy teraz na wylocie lufy? Bo SP130 i borek to powyżej 450, więc raczej kulasy 0.28 są zalecane, ja przynajmniej takich używam, 0.25 za lekkie.

Link to post
Share on other sites

To może tak to ujmę. Aktualnie posiadam M16A3 G&P z lufa 6,05 i myślałem nad jakąś precką. Myślałem nad lufa Systemy 6,04 ale się zastanawiam czy coś trochę poprawi i znalazłem na stronie specshop na JBU 6,01 http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=6050 ale jak na razie za dużo opinii o niej nie ma wiec pytam się was co o niej sądzicie ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...