Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jam bym na Waszym miejscu nie podniecał się zaraz mniejszą średnicą. Cytuję własną odpowiedź, z tematu obok ("6,01mm i SpecShop")

 

(...)To znaczy, że średnica lufy w takich małych przedziałach jak między 6.08-6.00mm, nie determinuje nam lepszej czy gorszej celności. Liczy się tu bardzo właśnie powtarzalność jakości na całej wewnętrznej powierzchni lufy, tak by kula przy każdym strzale odbijała się w mniej więcej tych samych miejscach - to zapewnia powtarzalne strzały(...)

 

Choć to nie znaczy, że ta Guarder'a 6.02 jest jakaś gorsza, ale nie należy zakładać, że ciaśniejsza lufa to lepsza lufa - jest to bzdurą...

Link to post
Share on other sites

Piszesz bzdury, JBU są teflonowane i nic Ci się za szybko nie powyciera. Chyba, że zamiast strzelać z dobrych kulek, będziesz walił z byle czego, a lufę będziesz czyścił na sucho papierem ściernym.

 

Tam mam taką lufę, tak ma ponad 2 lata, tak przeleciało przez nią kilka-naście-dziesiąt k kompozytu i nadal jest bardzo dobrą lufą. Się dba, się ma :-P.

Link to post
Share on other sites

Kurde to gdzieś przeczytałem bzdurę a kolega podkreślił na własnym przykładzie i sprawdziłem lufy są teflonowe .

 

Sory zwracam honor masz racje moja pomyłka

Jakby to była lufa z aluminium, lipnego aluminium, bez żadnego pokrycia to przyznałbym rację. Tyle, że na rynku nie ma luf czysto aluminiowych.

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Dowodzi jakości wykonania powierzchni wewnątrz(własnie to posmyranie od wewnątrz) lufy oraz jej twardości.

Ktoś w temacie dowodził, iż wykonanie nie stoi na wysokim poziomie, pojawiła się również opinia iż taka lufa może zostać zniszczona przez piasek jak się dostanie do wewnątrz

Link to post
Share on other sites

Przy okazji:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=6735

Coś nowego od MADBULLA? Ktoś może użytkuje bądź słyszał jakieś opinie?

 

 

Montowaliśmy taką u kumpla w eMce. Skupienie się poprawiło, przy springu SP120 jest około 50 metrów zasięgu celnego w postać człowieczka. Gumka Systemy pasuje idealnie, komora to metalowa JG.

 

EDIT: Mam pytanie, czy ta lufka KLIK ! będzie pasować do normalnej komory od M4?

Edited by Karmazyt
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...