Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pewnie były by jak by tam ktoś sypał jakieś gów.. typu Ganfajery , czy coś w tym stylu.

O PDI jest sporo artykułów w sieci, jest też porównanie luf i pomiary robione laserowo. PO nich można się dowiedzieć dlaczego kosztują tyle ile kosztują. Jak nie stać, to nie ma co się podniecać jak kolega Joker ;-).

Link to post
Share on other sites

A jam takie pytanie odnośnie lufy systemy:

 

Czy ona rzeczywiście widocznie poprawi celność czy to produkt utopijny który da poprawę w skupieniu na 30m 5cm a w zasięgu 10cm :???:

 

Pytam bo mam dylemat między batką sayno a tą lufą i nie wiem co mi da "większą siłę ognia" :killer:

 

W sumie z celności na stocku CM.028 jestem zadowolony i nie wierzę żeby ta lufa dała jakieś znaczące zmiany :evil:

 

Ta lufa na kulkach P&J premium da chociaż przy dobrze wyregulowanych przyrządach da złudzenie trafiania tam gdzie się wyceluje?

Link to post
Share on other sites

No wlałbym przy celować :-P

 

Tylko pytanie czy lufa systemy da mi takie skupienie że przy celowywanie będzie miało sens?

Bo na powiększony zasięg chyba nie ma co liczyć :evil:

 

Co do siania na lewo i prawo to bardziej preferuje szybkie 3-4 strzałowe serie które niestety mogę uzyskać przy pierwszych 100 strzałach bo później ROF spada (mam stockowom 2 letnią batkę która daje ROF 2x razy wolniejszy niż nowa batka od CM.028 :roll: )

 

Co do komory i gumki to wszystko stock.

 

I bądź tu mądry i wybierz odpowiedniejszy produkt :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja bym wziął na Twoim miejscu akuku - skoro celność w stock'u Ci odpowiada, a akumulator nadaje się do śmieci także dziwny dylemat masz. Odpowiedz sobie jeszcze czy masz dobrą ładowarkę, która nie pozwoli by nowy akumulator za pół roku wyglądał jak ten stary.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamierzam kupić lufę precyzyjną do mojego ak CM.040. Rozważam trzy możliwości:

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=439

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2888

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1797

http://www.taiwangun.com/shop,show,1627

 

Poprosiłbym znawców o doradzenie najlepszej z nich.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edited by korzenmichal
Link to post
Share on other sites

Według mnie nie kupuj żadnej z nich, mam precke systemy w swojej szturmówce i nie widzę jakieś wielkiej różnicy w porównaniu do stockowej, miałem wcześniej jeszcze madbulla i też mnie nie powaliła. Zamiast kupować precke lepiej kup sobie koli albo albo jakieś wzmocnione bebechy. Ewentualnie dozbieraj i kup promyka albo PDI tam podobno efekt powinien być już widoczny.

PS: Aby nie narazić się na ataki funboy'ów precek, dodam że powyższa opinia jest subiektywna, jeśli ktoś uważa że precka daje mu +20 fps, zwiększ zasięg o +20m i poprawia oszałamiająco skuteczność to niech sobie wierzy.

Link to post
Share on other sites

Zasięg jest w porządku, tylko z rozrzutu nie jestem zadowolony dlatego chciałem kupić lufę precyzyjną. Co do promyka i reszty z górnej półki odpada, nie chcę aż tyle wydawać na lufę.

Dzięki za wypowiedź.

 

Lufkę czasami czyścisz? Należy pamiętać, że na celność składa się masa czynników, głównym są warunki atmosferyczne (w tym wypadku na pogorszenie celności), tak samo pogarsza to HU (ale za to zwiększa zasięg i to nie mało), robi to również kiepskiej jakości plastik, który wylatuje z lufy, sama szczelność układu czy wspomniana przeze mnie na początku czystość lufki i wiele innych, których już nie chce mi się wymieniać. Osobiście uważam, że zespół lufy i komory jest najważniejszym w replice i warto takowy mieć z najwyższej półki, ale każdy ma swoje prawdy.

Link to post
Share on other sites

Hmm udzielając mojej wypowiedzi opierałem się na zamieszczonym zdjęciu , jeśli jest to zdjęcie sprzedawanej lufy i ma tylko 1 nacięcie a jest ona dedykowana do M14 to technicznie niemożliwe jest żeby pasowała do innej repliki . Oczywiście mogli dać też zdjęcie lufy innej długości z 1 nacięciem a ta sprzedawana ma 2 , więc zapytaj się o to w sklepie .

 

PS.Tylko dlaczego ta firma ? Lufy ma mocno średnie .

Link to post
Share on other sites

Na KM Heada czy Promyka mnie nie stać, Z Systemy nie ma na składzie odpowiedniej długości luf (a w Specshopie robię zakupy bo w tej chwili mają najtaniej i lufy i masę innych rzeczy które aktualnie zamawiam).

 

Co do tego nacięcia - w tym sklepie wszystkie lufy Guardera mają identyczne zdjęcie...

Edited by Kamil
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...