Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czyli wsadzam do eMki lufe promyka gume systemy i m110 gaurdera i smigam ?

Czy bedzie widoczna poprawa w skupieniu i zasięgu ?

Czy w zniwelowaniu łączenia na kolbie i chwycie silnikowym pomogą drobnoziarnisty papier scierny ?

Sorka za OT.

 

Tak będzie. Jedne z lepszych luf.

Do drugiego też TAK.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Szybkie pytanie - jak wyglądają opakowania od luf Promyka? Bo mam ofertę, by zakupić lufę w podejrzanie niskiej cenie, nówka nie śmigana, oryginalnie zapakowana i boję się, że mogę trafić na jakąś podróbę, co prometheusem jest tylko z nazwy.

 

Czy oryginalne opakowanie jest czarne z "płomiennym" napisem i podziałką wzdłuż lufy?

Link to post
Share on other sites

Szybkie pytanie - jak wyglądają opakowania od luf Promyka? Bo mam ofertę, by zakupić lufę w podejrzanie niskiej cenie, nówka nie śmigana, oryginalnie zapakowana i boję się, że mogę trafić na jakąś podróbę, co prometheusem jest tylko z nazwy.

 

Czy oryginalne opakowanie jest czarne z "płomiennym" napisem i podziałką wzdłuż lufy?

 

Tak, a sama lufa jest stalowa (sprawdź magnesem, bo na prawdę mało luf jest stalowych), a koronka na lufach prometheus jest głębsza o wiele niźli np. lufach systemy. Podał bym Ci jeszcze średnicę zew. tej lufy z suwmiarki elektrycznej, ale nie wiem gdzie się zapodziała.

Link to post
Share on other sites

Witam, czy ktokolwiek widział czy ktokolwiek wie jak sprawdzają się w boju lufy 6.01mm, np:PDI?? Czy powodują jakąś zauważalną różnicę w porównaniu do 'zwykłych' precek??

 

Podłączam się pod pytanie.

Kwota znaczna. Pytanie na ile znacząca jest poprawa w skupieniu, zasięgu i powtarzalności strzałów.

Ktoś je testował?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Promyk i tylko promyk! Jedna i druga dobra, ale promyk jednak zauważalnie lepszy. Widziałem jedno i drugie, strzelałem z jednego i drugiego. Precki promyka dają rewelacyjne skupienie.

 

@Walker86: Jakoś nie mogę w to uwierzyć...

 

Jak dla mnie promyk wygrywa jeszcze tym, że to stal nierdzewna bez teflonu i innych dziwnych wynalazków, trudno go uszkodzić.

 

PS. Lufy promyka są bardzo słabo przyciągane przez magnes - Systema Magnum ledwo je chwyta.

Edited by Ravenkan
Link to post
Share on other sites

Promyk i tylko promyk! Jedna i druga dobra, ale promyk jednak zauważalnie lepszy. Widziałem jedno i drugie, strzelałem z jednego i drugiego. Precki promyka dają rewelacyjne skupienie.

 

@Walker86: Jakoś nie mogę w to uwierzyć...

 

Jak dla mnie promyk wygrywa jeszcze tym, że to stal nierdzewna bez teflonu i innych dziwnych wynalazków, trudno go uszkodzić.

 

PS. Lufy promyka są bardzo słabo przyciągane przez magnes - Systema Magnum ledwo je chwyta.

 

Potwierdzam ;) Jak macie kasę i okazję to brać tylko Promysia ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Proszę o fachową poradę. Jestem w trakcie kończenia prac nad pewnym customem i chcę wstawić tam lufę precyzyjną o max. długości 435mm. Minimalna długość jaka biorę pod uwagę to 407mm. No i moje pierwsze pytanie:

Jaka preclufę powinienem wybrać?

1. MadBull-6.03 Black Python - 455mm (skrócić do 435-już skracałem madbulla) - 99,00pln.

2. JBU - Lufa Precyzyjna KUAN - 6.03 - 407mm - 115,00pln.

3. SRC-chromowany mosiądz - 410mm -96,04pln

Pytanie drugie:

Każda z tych luf będzie miała powyżej 400mm. Czy wymienić również cylinder na ten bez otworu?

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

Proszę o fachową poradę. Jestem w trakcie kończenia prac nad pewnym customem i chcę wstawić tam lufę precyzyjną o max. długości 435mm. Minimalna długość jaka biorę pod uwagę to 407mm. No i moje pierwsze pytanie:

Jaka preclufę powinienem wybrać?

1. MadBull-6.03 Black Python - 455mm (skrócić do 435-już skracałem madbulla) - 99,00pln.

2. JBU - Lufa Precyzyjna KUAN - 6.03 - 407mm - 115,00pln.

3. SRC-chromowany mosiądz - 410mm -96,04pln

Pytanie drugie:

Każda z tych luf będzie miała powyżej 400mm. Czy wymienić również cylinder na ten bez otworu?

Pozdrawiam Chlor.

Ok, sam sobie odpowiem fachowo:

1. Najlepiej nie skracać lufy a pozostałe dwie marki są h@j#w%.

2. Do długości lufy 410mm montujemy cylinder typ 1.

Koniec końców zamówiłem preckę madbulla 455mm, cylinder typ 0 i dłuższy tłumik dźwięku dla ukrycia lufy wewnętrznej.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...