Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam!

Dawno mnie tu nie było, ale postaram się nadrobić zaległości.

Na początek pragnę poinformować, że MP na okres przed świąteczny wprowadziła promocję.

Myślę, że warto zajrzeć na stronkę.

Ogólnie zapowiada się nieco zmian, tak w jakości wykonania wyrobów jak i organizacji stronki.

I tu pozwolę sobie na pytanko:

Co Was denerwuje w Naszej stronie?

Odpowiedzi proszę kierować na adres

goryl017@wp.pl

Zapowiada się też trochę nowości. Ale o tym niebawem.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Oba MIWO... między innymi. Przypominam że obaj założyciele MIWO (od ich pierwszych sylab ich nazwisk pochodzi nazwa firmy) są czynnymi/byłymi żołnierzami 1PSK. Sprzęt od nich zawsze trafiał na oddziały chociażby poprzez indywidualne zamówienia ze strony kolegów.

Link to post
Share on other sites

Do KT8 tak - albo po lewej stronie, gdzie jest wolna przestrzeń taśm, albo do taśm na cargo.

Chińczyk posiada taśmy na pasie, więc tam można, ale to tylko z prawej strony/na tyłku.

 

Swoją drogą, chińczyka niemodułowego miałem już dawno temu, a obecnie mam KT8 do konfiguracji z ZPG. Uważam, że KT8 jest lepsze. Za tym przemawiają do mnie fakty, że ma 2 kieszenie wewnętrzne, ładownice na magi do krótkiej, wolną powierzchnię po lewej stronie oraz taśmy na cargo i szelkach. Jest to kamizelka o nieco szerszym zakresie od chińczyka, przy niewielkiej różnicy w cenie.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

Witam!

Tak to ORLIK. Co do płyty, to tez bym nosił wyżej. Ale każdy ma swoje własne preferencje.

Natomiast co do kwestii użytkowania przez 1 P.S.K. to Catch22 ma całkowitą rację.

Zdjęcie to pokazuje jak różnorodny sprzęt jest używany i o jak różnorodnej kolorystyce.

Pozdrawiam!

49839085.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam!

Dla zainteresowanych, MP na allegro wystawia różne takie, co zalegają na magazynie. Myślę, ze ceny są atrakcyjne.

Natomiast od stycznia szykuje się trochę zmian w MP. Nowa stronka i nieco nowości (od całkiem nowych do modernizacji starych). Ogólnie w 2011 MP planuje dużo zmian. Mam nadzieję, że na lepsze.

Jak się wyrobie to wkleję kilka fotek.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Chciałbym kupić sobie kamizelkę modułową , nie za drogą.

Do 200 zł , ponieważ musi mi jeszcze starczyć na kieszenie.

Co powiecie o tym ? http://miwo-military.net/-produkty/pid,313/KAMIZELKA-MODU-OWA-TAJ

Jest w miarę tania ,ale nie wiem czy wystarczająco dobra , nie chce kupić badziewia , ale kamizelka nie musi być też pancerna , nie będę jej katował.

Edited by Yaramo
Link to post
Share on other sites

Mam plan kupic kamizelke modułową,tylko zastanawiam się nad dwoma wiariantami mianowicie interesuje mnie:

1.http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,311/KAMIZELKA-MODU-OWA-ATEK-3

2.http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,306/KAMIZELKA-MODU-OWA-KONTRAKTOR

3.inna najlepsza waszym zdaniem.

Która z tych tu wypisanych według was jest najlepsza,chciałbym usłyszec opinie użytkowników wymienionych kamizelek.

Link to post
Share on other sites

Chciałbym kupić sobie kamizelkę modułową , nie za drogą.

Do 200 zł , ponieważ musi mi jeszcze starczyć na kieszenie.

Co powiecie o tym ? http://miwo-military.net/-produkty/pid,313/KAMIZELKA-MODU-OWA-TAJ

Jest w miarę tania ,ale nie wiem czy wystarczająco dobra , nie chce kupić badziewia , ale kamizelka nie musi być też pancerna , nie będę jej katował.

W tej cenie to chyba tylko Taj pozostaje, ewentualnie ktoś mógłby się zastanowić nad chińczykiem (tańszy, miękkie szelki, niektórym będzie on wygodniej leżał od taja). Są wprawdzie ciekawsze konstrukcje typu RRV czy chest spearpoint od MTG, ale są one także wyraźnie droższe. No, są jeszcze małe kamizelki typu KP-8, jednak mi osobiście bardziej leżą chesty - wolę mieć ładownice bardziej z przodu, aniżeli po bokach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...